Hakkımızda
Hastaneler, huzur evleri gibi yataklı bakım merkezleri ve evlerde hastaların bakımı, konforu ve güvenliği için kullanılan hasta yatakları
  • Sağlık
  • Ismetpaşa Mah. Kenar Cad. No 3 Bayrampaşa, İstanbul
  • https://www.radikalmedikal.com
  • 05349231906
Üyeler
Henüz üye yok!

Medikal Hasta Yatağı Fiyatları

Yatalak hastalar için özel olarak imal edilen standart yatak modellerine oranla daha gelişmiş özelliklere sahip olan konfor ve yüksek yaşam kalitesi sunan yatak modellerine medikal yatak adı verilmektedir. En çok tercih edilen yatak modelleri olan medikal hasta yatağı fiyatlarıise 2019 yılında da her bütçeye hitap etmektedir. Bu sayede gerek kalite anlamında ve gerekse de ekonomik anlamda avantajlar sunan medikal yataklar Türkiye genelinde yoğun olarak tercih edilmektedir.

Medikal Hasta Yatağı Modelleri

Kendi içerisinde farklı işlevlerden farklı modellere sahip olan medikal hasta yatağı bu sayede yatalak hastalara kusursuz bir hizmet sunmaktadır. 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu olmak üzere toplamda 3 türden üretilen medikal hasta yatağı fiyatları bu nedenle değişkenlik gösteriyor. Kullanımı oldukça basit ve pratik olan medikal hasta yatakları bu açıdan hastalar ve hasta bakıcıları açısından rahatça hareket etme olanağı sunuyor.

2 Motorlu Medikal Hasta Yatağı Özellikleri

En çok satılan medikal hasta yataklarından olan 2 motorlu medikal hasta yatağı özellikle hastaların kafa bölümü ile ayak bölümün konumun değiştirilmesi açısından tercih ediliyor. Özel kumandalı sistemi ile kontrol edilen 2 motorlu hasta yatağı bu sayede hastaların yataktan kaldırılmadan hareket ettirilmesi sağlanmaktadır. Genel olarak 150 kilogram vücut ağırlığına sahip olan hastalar için özel olarak dizayn edilen 2 motorlu medikal hasta yatağı uygun fiyat tarifesinden satışa sunulmaktadır.

2 motorlu hasta yatakları

3 Motorlu Medikal Hasta Yatağı Özellikleri

2 motorlu medikal hasta yatağında yer alan tüm özelliklerin yer aldığı 3 motorlu medikal hasta yatağı yüksek kalitesi ve performansı sayesinde uzun yıllar boyu güvenle kullanılabiliyor. Profesyonel medikal hasta yatak modellerinden olan 3 motorlu medikal hasta yatağının en temel niteliği ise, 2 motorlu medikal hasta yatağı modelinden farklı olarak yatalak hastanın bütün olarak hareket ettirilmesini sağlamasıdır. Bu sayede gerek hasta bakıcısının hastaya kolayca müdahale etmesi ve gerekse de yatalak hastanın yaşam kalitesinin yükseltilmesini sağlamaktadır. 3 motorlu medikal hasta yatağı modeli 200 kilogram ila 300 kilogram ağırlığı kolayca taşıma potansiyeline sahiptir.

4 Motorlu Medikal Hasta Yatağı Özellikleri

Profesyonel medikal hasta yatağı fiyatları listesindeki uygun fiyat tarifeli hasta yataklarından olan 4 motorlu medikal hasta yatağını diğer medikal hasta yatak türlerinden ayrılan en önemli özelliği özel bir hareket uygulamasına sahip olmasıdır. Yatağın ön ve arka yöne doğru dik bir duruş pozisyonunda yer almasını sağlayan bu uygulama özellikle hastanelerin yoğun bakım ünitelerinde tercih edilmektedir. Ayrıca yatalak hastaların nakliye edilmesinde de önemli avantajlar sunmaktadır.

4 motorlu hasta yatağı

Manüel Hasta Yatağı

Motorsuz hasta yatağı olarak da adlandırılan manüel hasta yatağı motorlu hasta yatağı modellerine oranla daha düşük düzeyde tercih edilmektedir. Daha çok konutlarda uygulanan manüel hasta yatağı ayrıca motorlu yatalak hasta yataklarına oranla daha düşük düzeyde özelliklere sahiptir. Sade bir kullanıma ve dizayna sahip olan motorsuz hasta yatağı fonksiyon uygulamaları ise el üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu tip yatalak hasta yataklarında motorlu sistem yer almadığından yatağın dış müdahale üzerinden hareket ettirilmesi, hastanın hasta bakıcı tarafından hareket ettirilmesi gerekmektedir.

Ayrıca medikal hasta yatağı fiyatları arasında en düşük fiyat tarifesine sahip olan manuel hasta yatağı bu sayede ekonomik yönden avantaj sunmaktadır. 1, 2 ve 3 olmak üzere toplamda 3 farklı türü bulunan motorsuz yatalak hasta yatağında 1 ayarlı modelinde sadece sırt kısmı, 2 ayarlı modelinde ise hem sırt kısmı ve hem de ayak kısmı hareketli olmaktadır. 3 ayarlı olan modelde ise 2 ayarlı modeldeki özelliklere ilave olarak yukarı ve aşağı yöne doğru hareket edebilme avantajı sunmaktadır. Tamamen normal düzeyde olması sebebiyle manüel hasta yatağında mutlaka hasta bakıcısı da yer almaktadır. Daha uygun fiyata bir çözüm ise hasta yatağı kiralama hizmetinden faydalanmak olacaktır.

Medikal Hasta Yatağı Avantajları

Birçok avantajlar sunan medikal hasta yatağı fiyatlarıgeçmiş yıllara oranla 2019 yılında daha düşük fiyat tarifesine sahiptir. Bu sayede ekonomik yönden de avantaj sunan medikal hasta yatakları gerek tıbbi alanda ve gerekse de özel alanlarda tercih edilmektedir. Pratik bir kullanım tarzına sahip olan medikal hasta yatağı modelleri kolay nakliye edilmesi sayesinde hasta bakıcısı açısından avantaj sağlamaktadır. En kaliteli tıbbi yatak türleri olan medikal hasta yatakları yüksek teknolojiye sahip olması sayesinde yatalak hastalara son derece konforlu ve huzurlu bir dönem sunmaktadır.

Devamını Oku
Medikal Hasta Yatağı Fiyatları

Evlere Özel Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yataklarının çok fazla kullanım oranları olmasından dolayı üretim firmaları evlere özel olan ve evlerde de kullanılabilen yataklar üretmişlerdir. Bu yatakları dilerseniz hasta yatağı kiralama hizmet kategorisinden faydalanıp temin edebilir, dilerseniz de direkt olarak satın alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Hasta yatağı modelleri çeşit çeşittir. İster hasta karyolası şeklinde, ister hasta yatağı şeklinde alabilirsiniz. Hasta yatakları özel hastanelerde ve bakım evlerinde kullanıldığı gibi direkt olarak evlerde de kullanılıyor. Evde kullanabileceğiniz hasta yatakları şu şekildedir;

Havalı Hasta Yatağı Modeli

Havalı hasta yatağı hem evde hem de farklı yerlerde de kullanılabilen çok özel bir yataktır. Hastanın tamamen konforu için üretilmiş olup rahat etmesine olanak sağlar. Yatak yaralarının oluşmaması için vücuda basınç uygulaması yaparak vücudu rahatlatır. Her hastaya ve hastalığın çeşidine uyum sağlar. Havalı hasta yatağı adından da anlaşılacağı gibi hava ile şişirilir ve oldukça rahattır. Hasta kolay bir şekilde gün içerisinde bu yatak sayesinde rahat eder.

Hasta Yatakları

Pozisyon Veren Havalı Yatak

Havalı yatakların en çok tercih edilen ikinci yatak türünden bir tanesi de pozisyon veren havalı yataktır. Bu yatak hastanın dilediği pozisyonda kolay bir şekilde yatmasına imkân tanır. Hasta sağa ve sola kolaylıkla döner ve böylelikle yatak yarası oluşmaz. Her hastanın kilosuna uyum sağlar ve ev içerisinde de kullanıma uygundur. Karyolasını da alırsanız evin istediğiniz noktasına koyabilirsiniz.

Boru Tipli Hasta Yatağı

Boru tipli hasta yatağının özellikleri havalı hasta yatağı gibidir. Aynı özellikleri taşır ancak hasta yatağının hava dağıtan kısımları boru şeklindedir. Boru tipli hasta yatağını da temin ederek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ev Tipi Hasta Yatağının Özellikleri Nelerdir?

Hasta yataklarının evlerde kullanılması diğer yatakların kullanılmasından daha mantıklı ve sağlıklıdır. Hasta yatağını dilediğiniz her odaya koyabilirsiniz. Ev tipi hasta yatağının özellikleri şu şekildedir;

  • Hasta yataklarının tekerlekli olması dilediğiniz yöne çevirmeye yardımcı olur.
  • Hasta yataklarında dilerseniz masa talep ederek yatağa birleşik masa sayesinde hasta rahatlıkla yemeklerini yiyebilir.
  • İnsan gücüne az ihtiyaç duyulur.
  • Yatak yaralarını önleyecek kapasitededir.

Ev tipi hasta yatakları

Dilerseniz daha fazla özellik ve hasta yatağı fiyatları hakkında bilgi edinmek için Radikal Medikal firmasından destek alarak temin edebilirsiniz.

https://www.radikalmedikal.com

 

Devamını Oku
Evlere Özel Hasta Yatağı Kiralama

Hastanın yakınları en yakınlarında ki SGK giderek gerekli olan hasta yatağı devlet karşılıyor mu diye sormalıdır. Bu işlem için başvuruda bulunabilirler. Toplanan kurul raporun incelenmesiyle hasta tetkik raporlarıyla birlikte sonucuna göre tek havalı yatakla kalmayıp ilaç, aşı ve diğer hastaya gerekli olan ihtiyaçlarının karşılanması için her ay ödeme yapılacaktır. Bu ücret hastanın bakıcısı ve diğer giderlerin kullanılması içindir. Havalı yatak isteğinize göre yardımcı olabilmek için bu hizmetleri bizden alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için:

Devamını Oku

Pozisyon Veren Havalı Yatak

Kaliteli ve garanti belgeli pozisyon veren havalı yatak satın almak için medikal ürünler satan sitemizi tercih edebilirsiniz. En iyi fiyat garantisi ile satışa sunduğumuz pozisyon veren havalı yatak tiplerimizden dilediğiniz modeli seçebilir ve online sipariş oluşturabilirsiniz. Avrupa kalitesinden özel olarak ürettiğimiz pozisyon veren havalı yatak modelimizi uzun yıllar boyu gönül huzuru içerisinde kullanabilirsiniz. Ürünümüzden memnun kalmamanız durumunda iade etme güvencesi de sunduğumuzu belirtmekte fayda görüyoruz. Pozisyon veren havalı yatak türümüzü dilediğiniz tüm alanlarda güvenle kullanabilirsiniz. 360 derece dönebilme özelliğine sahip olması sayesinde pozisyon veren havalı yatak modelimizi ihtiyaç halinde dilediğiniz yöne doğru döndürebilirsiniz.

Pozisyon veren havalı yatak

Pozisyon Veren Havalı Yatak Nedir?

Hareket yeteneğini tamamen yitirmiş olan yatalak ya da felçli hastalar için özel olarak üretmiş olduğumuz pozisyon veren havalı yatak modelimiz hastaların yerinden kıpırdatılmadan hastalara pozisyon sunabilen havalı yatak tipidir. 200 kilograma kadar taşıma potansiyeline sahip olan pozisyon veren havalı yatak türlerimiz özel olarak dizayn edilmiş elektrik motoru sayesinde her sekiz dakikada bir yatalak hastayı sağ ve sol yöne doğru çevirebilme özelliğine sahiptir. Pozisyon veren havalı yatak tiplerimiz aynı zamanda yatalak hastaya özel masaj uygulaması da sunuyor. Bu sayede hafif düzeyli yaraların kolayca etkisini kaybetmesine destek oluyor. Pozisyon veren havalı yatak ürünümüz ile birlikte ayrıca hasta yatağına sıvı temas edilmesini önleyen özel yatak örtüsü de firmamız tarafından hediye ediyoruz.

Pozisyon Veren Havalı Yatak Ürünümüzün Avantajları

Pekçok yönden avantajlar sunan pozisyon veren havalı yatak ürünümüz bu sayede medikal firmalar tarafından da tercih ediliyor. Ortopedik bir yapıya sahip olan pozisyon veren havalı yatak modelimiz hafif düzeyli yatak yaralarını engeller. Boru tipi biçiminde hücreli dış yüzeye sahip olan ürünümüz özel pompalı mekanizması üzerinden şişme özelliğine sahiptir. Bu sayede ürünümüzü sadece birkaç dakika içerisinde kolayca kullanıma açabilirsiniz. Pozisyon veren havalı yatak ürünümüzün başlıca özelliklerinden biri de 30 derece sağa ve sola dönebilmesidir. Bu sayede hastanızı hareket ettirmeden ürünümüz üzerinden ayarlamayı yapmanız veya direk ekibimizden destek talep etmeniz yeterlidir.

Pozizyonlu havalı yatak

Yatalak Hastaları Rahat Ettiren Yataklar

Bu ürünümüz sayesinde yalnızca yatalak hastalar değil ayrıca hasta bakıcıları da günlük aktivitelerini sorunsuz bir şekilde sürdürebilirler. Hastaların devamlı olarak aynı yere sabit bir biçimde yatması beraberinde yaraların meydana gelmesine yol açabiliyor. Bu durumdan kalıcı olarak kurtulmak için pozisyon veren havalı yatak ürünümüz tercih ediliyor. Ürünümüz dış müdahale durumu olmadan tamamen kendiliğinden otomatik olarak ayarlanabiliyor. Bu sayede zamanı geldiğinde hastanın sağa ve sola dönüş sağlaması için aktif oluyor. Pozisyon veren havalı yatak ürünlerimizi kullanan müşterilerimiz ise ürünlerimizden son derece memnun kaldığını dile getiriyor. Pozisyon veren havalı yatak ürünlerimiz ile hasta ve hasta yakınları artık daha huzurlu bir yaşama sahip olabiliyor.

Pozisyon Veren Havalı Yatak Ürünümüzün Özellikleri

Beklentilere kusursuz bir şekilde hitap eden pozisyon veren havalı yatak ürünümüz yatalak hastaların tek başına hareket edemediğinden ürünümüz otomatik olarak ayarlanarak bu sayede hastanın sağlıklı ve huzurlu bir şekilde hareket etmesini sağlar. Ürünümüzden bazılarında sadece sağ ve sol yöne doğru dönebilme özelliği yer alırken bazı türlerinde ise hastanın düz bir vaziyette yatmasını sağlayan özelliği bulunuyor. Pozisyon veren havalı yatak tiplerimizde basınç ayarlaması ise hasta bakıcısı tarafından dilediği biçimde ayarlanabilir. Ürünümüz sessiz bir şekilde işlev görür ve bu sayede hasta ve hasta yakınının herhangi bir huzursuzluk duymasına neden olmaz. Pozisyon veren havalı yatak türlerimiz 200 kilograma kadar taşıma potansiyeline sahiptir. Bu sayede sadece felçli hastalar açısından değil obezite hastaları açısından da tercih ediliyor. Ürünümüzde ışıklı arıza uyarı sistemi de yer alıyor. Bu sayede pozisyon veren havalı hasta yatağı ürünümüzde gerekli ayarlamalar daha basit bir biçimde gerçekleştirilebilir.

Devamını Oku
Pozisyon Veren Havalı Yatak