Hakkında
Adana İncekaş Hukuk Bürosu olarak müvekkilere her zaman daha kaliteli ve kurumsal bir hizmet sunmak için çalışırız. Her geçen gün artan boşanma sayıları bu alanda uzman avukatlara ihtiyacın artmasına yol açmıştır. Adana’da boşanma avukatı arayışlarınız için hukuk ofisimiz tüm deneyimi ile müvekkilerinin yanındadır. Müvekkilerin anlaşmalı boşanma,adana avukatları, adana boşanma avukatları arayışlarına çözüm sağlamaktayız. Her boşanma davası sürecinde sonuç odaklı ve müvekkil istekleri doğrultusunda çalışmaktayız. Hukuk Bürosu: İncekaş Hukuk Bürosu Web Sitesi : https://av-saimincekas.com Yapılan iş: Adana Boşanma Avukatı, Adana Ceza Avukatı, Adana En İyi Avukatları Vizyon: Kaliteli, şeffaf, kararlı bir şekilde müvekkilere adana avukatlık hizmeti sunmak Misyon: Üstlendiğimiz dava ve işleri en hızlı ve en efektif şekilde sonuçlandırmak
  • Hobiler: Makale Yazmak,Hukuk ve Toplum,Topluma Yön Verici Hukuk Kuralları,Adana Avukatlık
  • İlgi Alanları: Boşanma Avukatlığı,Ceza Avukatlığı,Adana Avukatı,Adana Barosu
  • Kurucu Avukat
  • Yaşadığı yer Türkiye
  • Şehir Adana
  • Doğum tarihi 29 April
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Hukuk Bürosu: İncekaş Hukuk Bürosu
Web Sitesi :


Yapılan iş: Adana Boşanma Avukatı, Adana Ceza Avukatı, Adana En İyi Avukatları
Vizyon: Kaliteli, şeffaf, kararlı bir şekilde müvekkilere adana avukatlık hizmeti sunmak
Misyon: Üstlendiğimiz dava ve işleri en hızlı ve en efektif şekilde sonuçlandırmak

Genel olarak boşanma avukatının başlıca görevleri şu şekildedir;

-Maddi ve Manevi Tazminat,
-Eşlerin Mal Rejimi,
-Tedbir Nafakası,
-Ortak konutun eşe tahsisi,
-Katkı payı,
-Çocuğun Velayeti,
-Ortak hayatın yeniden kurulamaması,
-Affetmenin gerçekleşmesi,

Ortak hayatı sonlandırma davaları vetire olarak yıpratıcı bir süreçtir. Deneyimli bir ortak hayatı sonlandırma avukatı; ortak hayatı sonlandırma davasında sunabileceği delilleri yerinde bilen ile bu deliller ile süratli bir netice alan avukattır. Anlaşılacağı suretiyle ortak hayatı sonlandırma avukatı ararken alanında uzman bir temsilci ile çalışmanız sizi önlenmesi güç zararların doğmasından kurtaracaktır. Ortak hayatı sonlandırma avukatı uyuşmazlık sürecinde etkili bir üslup kullanmalıdır.

En yerinde ortak hayatı sonlandırma avukatı davanız üstünde emek harcayan avukattır. Sorun süreçlerinin başarı ile sonuçlandırılması ile sonuca ulaşılması perspektifinden tecrübe hudut merhale zaruri olduğu imişçesine deneyimden de önemli olan madde avukatınızın sizin davanız üstüne odaklanması ile zaruri tüm süreçleri ile işlemleri yapmasıdır.

Avukatınız Adana Baro’suna kayıtlı ile vergi numarası ile çalışır halde olması gerekmektedir.Bundan dolayı iş yoğunluğunu size nazaran ayarlayabilecek ile size yeteri kadar vakit ayırabilecek bir temsilci ile ortak hayatı sonlandırma davası sürecini yönetmeniz referans edilir.

Devamını Oku

Aile hukuku ve boşanma avukatı olarak görev yapan Avukat Saim İNCEKAŞ alanında uzman ve disiplinli çalışmasıyla 2000'den fazla aile hukuku hakkında yazdığı makaleleriyle ilk akla gelen avukatlardandır.

Kayalıbağ Mah., Avukat Kamil Tekerek Sokak, No:17, Ziya Algan İş Merkezi K:5 Daire:41 01010 Seyhan, Adana, Türkiye

Adana boşanma davalarında izlenmesi gereken süreç nedir? Adana boşanma avukatı ücretleri ne kadardır? Boşanma davasında dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?
Ayrıntılı bilgi için:

Adana'da belediye seçimleri kapıya çattı. Adana'da 5 yıllık avukatlık hayatımda belediyeciliğe dair bir çok uyuşmazlıkta vekillik yaptım. Şunu diyebilirim ki belediyeciliği siyasettin ayrı tutmak çok muhimdir. Siyasi görüşünüzden bağımsız olarak, bulunduğunuz şehir,taşra,köye en iyi hizmeti kimin vereceğine inanıyorsanız bu kişileri belediyenin başına koyun. Adana'da ceza avukatı olarak söyleyebilirim ki belediyenin mahalleleri kalkındırması o mahallelerde yaşayan insan profillerini de topluma katkı sağlayan bireylere dönüştürüyor. Saygılarımla.

Devamını Oku

26 Nisan 2016'dan beri Adana'da hizmet vermekte olan Avukat Saim İncekaş Hukuk Bürosu, Adana'da boşanma davalarında ilk akla gelen isim olmaya devam ediyor. Hukuk bürosunun kurucusu Av. Saim İncekaş yazdığı halk seviyesinde makaleler ile toplumu kendi haklarına dair bilinçlendiriyor.

İncekaş Hukuk Bürosu'nun İstanbul ve Adana'da ofisleri bulunmaktadır. Uzmanlık alanları: Boşanma, Ceza, İcra ve İdari davalardır.