Hakkında
İzmir tabela sektörünün parlayan yıldızı. Ege ve Türkiye geneli kutu harf, totem tabela, led tabela ve kayan yazı sistemleri. www.izmirdetabelareklam.com
  • Yaşadığı yer Türkiye
  • Şehir İzmir
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Fuar Standı İmalatı

İzmir Tabela Üretici

Reklam Sektöründeki Olumsuzluklar

Reklamcılık her nekadar çok basit bir sektörmüş gibi gelsede çoğu müşterimize, aslında bir okadar'da zor bir meslektir. Maalesef olumsuzlukların artmasındaki en önemli sebeplerden bir tanesi'de tabiki merdiven altı diye adlandırdığımız reklam tabela şirketleridir. Bir ajans açmak yada açık hava tabela şirketi kurmak günümüzde çok basittir fakat uzun ömürlü olması oldukça meşakkatlidir. Çoğu reklam şirketi günümüz olumsuz koşullarından etkilenmemek adına fiyatlarında indirimler uygulamaktadır. İşin aslı böylemi acaba.? Örnek olarak İzmir tabela imalatı yapan işletmeler müşterilerine daha ucuz fiytalar vermek adına kullanılan malzemelerde çeşitli oyunlar oynamaktadırlar. Önek verecek olur isek iyi bir pleksi kutu harf için kullanılması gereken malzeme kalınlığı 3mm'dir. Günümüzde bu tarz reklam malzemelerinin 2mm hatta 1mm olanları tabela firmaları tarafından müşterilerine sunulmaktadır. 

Bir diğer yapılan olumsuzluk ise dijital baskı konusundadır. Dijital baskı uygulamalarında kullanılan çoğu folyo yada branda malzemeleri ne kadar kalın ise o kadar kullanışlıdır. Fakat yine bir çok reklam şirketimiz maliyetlerden kısmak adına standart olarak kullanılan bir dijital baskı folyosu yerine uzak doğu ve kalitesiz olanlarını seçmektedirler. Standart olarak en çok rağbet gören dijital baskı folyosu 140micron olmalıdır. Tabi uzak doğu malzemeler 100micron olarak reklam şirketleri tarafından yine müşterilerine sunulmaktadır.

İş yerinizin tanıtımına katkı sağlayacak reklam çeşitleri konusunda çalıştığınız reklam firmasını iyi seçmenizi tavsiye ederiz. 

Devamını Oku

İzmir ve Ege bölgesi haricinde bütün müşterilerimiz için fuar standı imalatı, ışıklı tabela çeşitleri, kutu harf ve totem tabela uygulamaları konusunda hizmetler vermekteyiz. Reklam şirketimize

web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

İzmir Tabela Üretici