Hakkında
Güncel ve beğendiği paylaşımları yapar
 • Yaşadığı yer Türkiye
 • Şehir Ankara
 • Doğum tarihi 15 July
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Detaylı Araç Temizlik

Detaylı araç temizlik ve sterilizasyon hizmetleri ile döşemelerin rengine ve dokusuna zarar verilmeden temizlik yapılabilmesi sağlanır. Temizlik ürünlerinden mültistar özel formülü ve 12–13 seviyelerindeki Ph değeri ile kaliteli bir temizlik yapılabilmesine olanak tanımaktadır…

Temizliği yapılan aksamlar yumuşatıcı özelliği olan ürünler ile özel korumaya alınır. Yapılan Detaylı iç temizlik ve sterilizasyon işlemlerinde ozonla temizlik işlemleri uygulanarak aracın içindeki kötü kokuların giderilmesi ve oluşabilecek kötü kokuların engellenmesi sağlanır.

Detaylı Araç Temizlik Aşamaları

Kir ve Lekeler

Aracınızın içinde oluşan en ağır kir ve lekeler özel olarak üretilen temizlik malzemeleri ile temizlenir ve bu temizlik ürünler ile uzun süreli koruma sağlanır. Kaliteli ham maddeye sahip olan ürünler ile temizliği yapılan kısımların dokusuna ve rengine zarar verilmesi önlenir.

Önemli Teknik Bilgi: Temizlik ürünleri güçlü bir alkalik özelliğe sahiptir. Bu da temizliğin yüzeye zarar vermeden kolayca giderilebilmesini sağlamaktadır. Ayrıca kirin niteliğine özel olarak çeşit çeşit üretilmiştir.

Aracın Klima Kanalları ve Dip Bölgelerin Temizlenmesi

Aracın havalandırma kanalları, gösterge panelleri, klima kanalları ve ön çekmece cam fitilleri gibi ulaşılması zor olan bölgeler hiçbir aksama zarar verilmeden temizlenebilmektedir. Özel ürünler ile klima kanallarını ve aracın birçok dip bölgesini başarılı bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Plastik Aksam ve Deri Döşemelerin İnatçı Kir — Lekelerden Temizlenmesi ve Korunması

Aracınızın içerisindeki tüm plastik aksamların temizlenmesi sayesinde ilk günkü görünümüne kavuşturulur. Torpido ve plastik temizleyici ve yenileyici ile bu tür plastik aksamlar oldukça başarılı bir şekilde temizlenir ve ilk günkü görünümüne kavuşturulur.

Deri ve vinil döşemeler Sonax ürünleri ile yüzeye zarar verilmeden kaliteli bir şekilde temizlenmektedir.

Önemli Uyarı: Diğer işletmelerden farklı olarak uygulama merkezimizde plastik aksam ve deri döşemelerin kir ve lekelerden temizlenmesi ve korunması işlemi çeşit çeşit temizlik ürünleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Yani kirin niteliğine en uygun temizleyiciyi seçerek etkin temizlik ve koruma sağlanmış olur.

Bagaj İçinin Temizlenmesi

Bagaj içinin temizlenmesi de kritik bir öneme sahiptir. Aracın en çok kirlenebilen bölümleri arasında yer alan bagaj içinin temizlenebilmesi için özel olarak üretilen ürünler tercih edilmelidir. Yüzeye zarar verilmeden yapılan bu işlemler neticesinde uzun süreli yoğun koruma sağlanır.

Araç Camlarının Temizlenmesi

Araç cam yüzeylerinin eskisinden daha kaliteli bir görünüme kavuşabilmesi amacıyla özel olarak üretilen ürünler kullanılmaktadır. Görüş netliği sağlayan ve aracın cam yüzeyinin başarılı bir şekilde korunabilmesini sağlayan bu özel temizlik ürünlerini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Aracın İçinin Ozonla Sterilizasyonu

Uygulama merkezimizde aracınızın içi ozan ile temizlenmektedir. Yaklaşık olarak 20 dakika uygulanan ozan ile temizleme işlemleri sonrasında kötü kokular giderilmiş olur ve aracın temizlik koruması uzun bir süre sağlanmış olur. Aracın içindeki virüsleri ve bakterileri %99 oranında yok etmeye olanak tanıyan Ozan ile temizleme işlemleri için sizleri uygulama merkezimize bekliyoruz.

Önemli Uyarı: Birçok kalitesiz temizlik ürününün aksine tercih ettiğimiz ürünler temizlik sonrasında uzun süre solunulmasına neden olan havanın insan sağlığına zarar vermesini önler.

Temizlik Hizmetlerinin Uygulanma Aşamaları

 • Kapı menteşe ve kilitleri temizlenir.
 • Otomobilin dış yüzeyi temizlenir.
 • Aracın iç kısmına kaliteli bir temizlik yapılır ve uzun süreli koruma işlemleri sağlanır.
 • Koltuk kızakları temizlenir.
 • Otomobilin iç kısmında ulaşılması zor olan bölgeler büyük bir titizlik ile temizlenir.
 • Araç içi hava kanalları temizlenir.
 • Otomobil aynaları içten ve dıştan temizlenir.
 • Otomobilin içi kurutulur.
 • Aracın içindeki plastik aksamlar koruma altına alınır.
 • Son olarak ozon ile dezenfermansyon işlemleri uygulanır.

Detaylı araç temizlik için tüm bu işlemler yaklaşık olarak 4 saat sürmektedir. Zamanlama aracın niteliğine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Devamını Oku
Detaylı Araç Temizlik

Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme Nedir?

Boyasız göçük düzeltme, arcınızın kaporta yüzeyinde oluşan hasarların (dolu yağmasından kaynaklanan hasar, boyanın zarar görmediği göçükler, araç kapılarında oluşan göçükler v.b.) özel teknik cihazlar ve çeşitli el aletleri ile eski, kusursuz haline geri getirilmesi işlemidir.

Boyasız göçük düzeltme işleminde dikkat edilmesi gereken husus; araçta herhangi bir nedenle oluşan, göçük bölgesindeki boyanın zarar görmemesidir. Boyanın zarar görmediği göçüklerde, Çankaya Garage ekibi olarak kullandığımız özel teknolojik cihazlar ve çeşitli el aletleri ile boyasız bir şekilde göçükleri eski haline getirmekteyiz.

Boyasız Göçük Düzeltme İşlemi Ne Kadar Sürer?

Bu işlem araçta oluşan hasarın büyüklüğü ve araç yüzeyindeki göçüğün derinliğine göre 1 gün ile 3 gün arasında sürebilmektedir. Elbette bu işlemde kullanılan aletlerin kalitesi ve yeni olması ile birlikte, bu aletlerin kullanacak kişinin ustalığı da işlemin süresi açısından oldukça önemlidir.

Çankaya Garage — Boyasız Göçük Düzeltme ekibi olarak; aracınızı yıllarca gelen tecrübemiz ile kaporta — boya işlemine göre cok daha kısa sürede, uygun fiyata ve daha da önemlisi değer kaybı yaşatmadan ilk gün ki haline getiriyoruz.

Devamını Oku
Boyasız Göçük Düzeltme

Seramik Kaplama

Seramik Kaplama Avantajları Nelerdir

Zorluk Kış Şartlarında Aracınızın Korur

 • Kışın aracın üzerinde biriken kar kütlelerinin temizlenmesi sırasında araç boyasında oluşabilecek çizikleri önler.
 • Kışın yollara serpilen kimyasalların ve tuzun oluşturabileceği renk solmalarının önüne geçer.
 • Sert rüzgarlar ve ağır yol şartlarından doğan boya yüzeyine gelebilecek partiküllerin zarar vermesini önler.
 • Kuş dışkılarında bulunan ürik asitin boya yüzeyine vereceği zararlardan korur.
 • Boyanın ömrünün uzun olmasını sağlar.
 • Aracın değerini korumasını sağlar.
 • Aracın boya yüzeyi 3 yıl boyunca parlaklığı bozulmadan korunur.
 • Sürüş keyfini artırır.

Uygulama Aşamaları

SCC36 CERAMIC COATING

Örnekler

Devamını Oku
Seramik Kaplama

Boya Koruma

Çankaya Garage boya koruma uygulamasındaki tecrübesi ile adından söz ettiriyor. Bu işlem oldukça önemli olmakla birlikte, herhangi birisine yaptırılmayacak kadar önemli bir iştir. Bu yüzden aracınızda boya koruma işlemine ihtiyacınız var ise tavsiye ederim.

Ayrıca Çankaya Garage hemen hemen her dönem uyguladığı çeşitli kampanyalar ile piyasadan çok daha uygun fiyata, çok profesyonel bir hizmet almanızı sağlıyor.

Ayrıntılar için web sayfasını ziyaret ediniz.

Devamını Oku
Boya Koruma

Boya Koruma Ankara

Boya Koruma Ankara konusunda en tecrübeli ekiplerden birisi de Çankaya Garage ekibidir. Her ne kadar firma ismi yeni olsa da yaklaşık 15 yıla varan tecrübesi, uzman ekibi ve teknolojik ürünleri ile boya koruma konusunda gerçekten çok iyi iş çıkartıyorlar.

Aracınıza boya koruma yapılıp yapılmayacağı, yapılacaksa ne şekilde yapılacağı konusunda analiz yapıyor, sizi bilgilendiriyorlar.

Çok memnun kalacağınız bu hizmeti ve aracınıza yönelik diğer hizmetleri alabileceğiniz işletme Çankaya Garage ekibidir. Boya koruma Ankara konusunda gerçekten çok iyiler.

Devamını Oku
Boya Koruma Ankara