Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Güzel şarkıcı Reyhan Taghan 'Issız Duvarlar'a klip çekti?

Güzel şarkıcı Reyhan Taghan, ilk single'ını beğeniye sundu. Taghan, Mustafa Ceceli'nin aranjörlüğünü yaptığı 'Issız Duvarlar' adlı şarkısına klip çekti

Güzel şarkıcı Reyhan Taghan, ilk single'ını beğeniye sundu. Taghan, Mustafa Ceceli'nin aranjörlüğünü yaptığı 'Issız Duvarlar' adlı şarkısına klip çekti. Şarkıcı, heyecanını şöyle paylaştı: "2 yıldır hayalini kurduğum senaryoyu şarkı üzerinde kurgulayarak kliplendirdik."

Ünlü Şarkıcı 'nın Sevgilisi Rızacan Durmuş

Devamını Oku
Güzel şarkıcı Reyhan Taghan 'Issız Duvarlar'a klip çekti?

Reyhan Taghan & Kimbureyhan - Issız Duvarlar Kimdir? Biyografisi

Reyhan Taghan Hakkında Kısaca

Adı Soyadı:Reyhan Taghan

Memleketi:Trakya

Meslek:Fenomen

Sevgilisi: Rızacan Durmuş 

Boyu:1.55

Kilo:45

Reyhan Taghan Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Biyografisi ve Kısaca Hayatı

Kimbureyhan kullanıcı adıyla İnstagram hesabında yaptığı paylaşımlarla fenomen olan Reyhan Taghan, 1 yıl içerisinde 600 bin kadar takipçi sayısına ulaştı. Peki Reyhan Taghan kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Burcu ne? Sevgilisi var mı? İşte Reyhan Taghan hakkında kısaca biyografi!

Reyhan Taghan kimdir?

Sesinin güzel olması ve tatlı bir yüze sahip olmasıyla atmış olduğu videolarla tanındı. Fatih adında bir abisi bulunan Reyhan, kısa sürede Youtube üzerinde de kanal açarak videolar çekmeye başlamıştır. 2 May 2017 tarihinde açmış olduğu kanalın şuan 6 milyon kadar toplam görüntülemesi ve 30 bin takipçisi vardır. Daha çok instagram üzerinde paylaşımlarına devam etmektedir. Sevgili yoktur. Trakya doğumlu olan Reyhan, orada buluna köyünde ziyarete gittiğinde fotoğraflar çekmiş ve takipçilerine bunu paylaşmıştır.

@kimbu.kardeslerr linkine tıklayarak Fatih & Reyhan adlı hesaba ulaşabilir, @kimbureyhan linkine tıklayarak Reyhan Taghan'ın İnstagram adresine ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku
Reyhan Taghan & Kimbureyhan - Issız Duvarlar Kimdir? Biyografisi Reyhan Taghan & Kimbureyhan - Issız Duvarlar Kimdir? Biyografisi