Hakkımızda
Henüz açıklama eklenmemiş!
  • Gündem
Üyeler
Henüz üye yok!

Sevdim Seni Bir Kere Leyla kimdir? Gerçek adı nedir? Yağmur Öztürk kimdir? hakkında bilgiler

Televizyon ekranlarında ilgiyle izlenen Sevdim Seni Bir Kere dizisine yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Sevdim Seni Bir Kere Leyla kimdir, gerçek adı nedir sorularının yanıtı araştırılmaya başlandı. İşte Yağmur Öztürk hakkında bilgiler.

Sevdim Seni Bir Kere dizisi oyuncu kadrosuna yeni bir kan daha dahil oluyor. Senaryoda revizyona giderek yan rollerin artırılacağı Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Yağmur Öztürk’ün de boy göstereceği öğrenildi. Yağmur Öztürk kimdir?

Başkent İletişim Akademisi’nde eğitim alan Yağmur Öztürk, Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunudur. Diksiyon eğitimi, spikerlik ve sunuculuk üzerine eğitimler alan Öztürk, şuana kadar herhangi bir dizi-film projesinde bulunmadı. Öztürk, Sevdim Seni Bir Kere dizisiyle ilk kez ekranların karşısına çıkacak.

Şimdilerde,Yağmur Çokgenç Rızacan Durmuş Berk Bakioğlu, Cenay Türksever Şifanur Gül, Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Nevzat Can, Didem Aygün, Pervin Balcı, Sevgi Temel, Nur Yazar, Önder Atakanlı gibi oyuncuların yer aldığı ve Star TV’de yayınlanmakta olan Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Leyla karakterine hayat vermektedir. Yağmur Öztürk , 1.74 metre boyunda, 57 kilo ve Oğlak burcudur.

 Devamını Oku
Sevdim Seni Bir Kere Leyla kimdir? Gerçek adı nedir? Yağmur Öztürk kimdir? hakkında bilgiler