Hakkımızda
Henüz açıklama eklenmemiş!
  • Gündem
Üyeler
Henüz üye yok!

Yağmur Öztürk Kimdir? Yağmur Öztürk Boyu Kaç, Kilosu Kaç, Aslen Nereli, Sevgilisi Kimdir?

Şu sıralar Star TV ekranlarında yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere dizisinde, Leyla karakterini canlandıran Yağmur Öztürk hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Yağmur Öztürk kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

Yağmur Öztürk Kimdir?

Yağmur Öztürk 1999 doğumludur.

Yağmur Öztürk aslında modeldir; ancak güzelliği ile dikat çekince oyuncu olması için yönlendirilmiştir ve Yağmur Öztürk oyunculuk derslerini tamamlamıştır. Başkent İletişim Bilimleri Akademisinden mezun olan ve Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatını mezunu olan Yağmur Öztürk Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk eğitimleri de almıştır.

Şimdilerde,Yağmur Çokgenç Rızacan Durmuş Berk Bakioğlu Cenay Türksever Şifanur Gül, Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Nevzat Can, Didem Aygün, Pervin Balcı, Sevgi Temel, Nur Yazar, Önder Atakanlı gibi oyuncuların yer aldığı ve Star TV’de yayınlanmakta olan Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Leyla karakterine hayat vermektedir. Yağmur Öztürk , 1.74 metre boyunda, 57 kilo ve Oğlak burcudur.

Yağmur Öztürk rol aldığı diziler ve filmler:

2020 – Sevdim Seni Bir Kere (Leyla) (TV Dizisi)

2018 – Beni Affet

Devamını Oku
Yağmur Öztürk Kimdir? Yağmur Öztürk Boyu Kaç, Kilosu Kaç, Aslen Nereli, Sevgilisi Kimdir? Yağmur Öztürk Kimdir? Yağmur Öztürk Boyu Kaç, Kilosu Kaç, Aslen Nereli, Sevgilisi Kimdir? Yağmur Öztürk Kimdir? Yağmur Öztürk Boyu Kaç, Kilosu Kaç, Aslen Nereli, Sevgilisi Kimdir?

Sevdim Seni Bir Kere neden final yaptı!

Star TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ”Sevdim Seni Bir Kere dizisi neden yayınlanmıyor ve dizi final mi yaptı?” tartışmaları başladı. İşte Sevdim Seni Bir Kere dizisinin akıbeti.

Star TV’nin gündüz kuşağı dizileri arasında yer alan Sevdim Seni Bir Kere dizisi 154. bölümü YouTube’dan paylaşılmıştır. Video sonunda final yazısını gören milyonlarca kişi de fenomen dizi için ‘’Sevdim Seni Bir Kere neden final yaptı, yayınlanmayacak mı?’’ sorusunun yanıtını araştırmaya başladılar.

Focus Film yapımcılığında hazırlanan ve oyunculuğunu Yağmur Öztürk Rızacan Durmuş Cenay Türksever Berk Bakioğlu, Şifanur Gül, Gonca Yakut ve Volkan Murat Benli gibi isimlerin üstlendiği dizi hafta içi her gün Star TV ekranlarında yayınlanmaktaydı. 

Sevdim Seni Bir Kere dizi seti coronavirüs sebebiyle ara verdi. Dizide final yazmasının sebebiyse son bölüm olduğundan kaynaklanmaktadır. Salgın sona erince çekimler başlayacak ve kaldığı yerden devam edecek.

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Sevdim Seni Bir Kere’nin yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. Dizinin 13 Nisan Pazartesi günü yayınlanması bekleniyordu. Kanaldan yapılan açıklamada dizinin bu hafta yeni bölümünün yayınlanmayacağı bildirildi.

Sevdim Seni Bir Kere dizisi 14-15-16-17 Nisan tarihlerinde neden yok?

Dizinin yapımcıları bu hafta dizinin yeni bölümünün yayınlanmayacağını açıkladı. Dizinin bu hafta ekranlarda olmama sebebi ise son günlerde ülkemizde olan korona virüs olarak gösterildi. Bilindiği gibi birçok dizinin çekimlerine korona virüs nedeniyle ara verilmişti

İzleyiciler dizinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağını merak ediyor.

Sevdim Seni Bir Kere dizisi yeni bölümleri ne zaman?

Star TV’nin günlük dizilerinden biri olan Sevdim Seni Bir Kere dizisinin çekimlerine korona virüs nedeniyle ara verildi. Dizinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağıyla ilgili net bir tarih verilmedi. Ancak dizinin virüsün etkisi geçmesiyle yayın hayatına devam etmesi bekleniyor.

Sevdim Seni Bir Kere dizisi 2020-2021 sezonunda devam edecek mi?

Dizinin son olarak 154. Bölümü 10 Nisan tarihinde yayınlanmış ve o günden sonra çekimlere ara verilmişti. Dizinin yeni bölümlerinin önümüzdeki sezon çekilmesi bekleniyor. Yani dizi 2020-2021 sezonunda devam edecek,

Devamını Oku
Sevdim Seni Bir Kere neden final yaptı!

Sevdim Seni Bir Kere Leyla kimdir? Gerçek adı nedir? Yağmur Öztürk kimdir? hakkında bilgiler

Televizyon ekranlarında ilgiyle izlenen Sevdim Seni Bir Kere dizisine yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Sevdim Seni Bir Kere Leyla kimdir, gerçek adı nedir sorularının yanıtı araştırılmaya başlandı. İşte Yağmur Öztürk hakkında bilgiler.

Sevdim Seni Bir Kere dizisi oyuncu kadrosuna yeni bir kan daha dahil oluyor. Senaryoda revizyona giderek yan rollerin artırılacağı Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Yağmur Öztürk’ün de boy göstereceği öğrenildi. Yağmur Öztürk kimdir?

Başkent İletişim Akademisi’nde eğitim alan Yağmur Öztürk, Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunudur. Diksiyon eğitimi, spikerlik ve sunuculuk üzerine eğitimler alan Öztürk, şuana kadar herhangi bir dizi-film projesinde bulunmadı. Öztürk, Sevdim Seni Bir Kere dizisiyle ilk kez ekranların karşısına çıkacak.

Şimdilerde,Yağmur Çokgenç Rızacan Durmuş Berk Bakioğlu, Cenay Türksever Şifanur Gül, Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Nevzat Can, Didem Aygün, Pervin Balcı, Sevgi Temel, Nur Yazar, Önder Atakanlı gibi oyuncuların yer aldığı ve Star TV’de yayınlanmakta olan Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Leyla karakterine hayat vermektedir. Yağmur Öztürk , 1.74 metre boyunda, 57 kilo ve Oğlak burcudur.

 Devamını Oku
Sevdim Seni Bir Kere Leyla kimdir? Gerçek adı nedir? Yağmur Öztürk kimdir? hakkında bilgiler