Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Rıza Kim? Rızacan Durmuş Kimdir Ve Kaç Yaşında?

Gerçek adı: Rızacan Durmuş
Doğum tarihi:  31/12/1999 (20 yaşında)
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.74 cm
Kilo:  63 kg
Burcu:  Oğlak
Eğitim durumu: Lise
Medeni hali: Reyhan Taghan
Meslek:  Oyuncu Youtuber
İnstagram hesabı( rizacandurmushd )

 

Rızacan Durmuş kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

 

Rızacan Durmuş kimdir, nereli, boyu, kilosu, burcu, sevgilisi kim, oynadığı diziler hangileri, kısaca hayatı kimkimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

 

Rızacan Durmuş hayatı ve biyografisi

 

Rızacan Durmuş 31 Aralık 1999 yılında Istanbul ’da dünyaya geldi. Memleketi aslen Kırşehir’dir. Eğitim hayatına İstanbul de başladı. Liseyi tamamladıktan sonra Ankara Devlet Tiyatro Bölümü’nde eğitim görmeye başladı.

Dizi ve oyunculuk kariyeri 2017 yılında başladı. Ankara’da çeşitli tiyatro sahnelerinde rol aldı ve oyunculuk eğitim aldı. Daha sonra Ankara Devlet
Tiyatrosun da oyunculuk eğitimi aldı. 2018 yılında kameraların karşısına ilk defa “Beni Bırakma” dizisinde merhaba dedi. 2019 yılında Sinema ve dizi film sektörüne yeni yüzler kazandırmayı Çalışmıştır Ve Daha Sonra En İyi Oyuncu  Rızacan Durmuş
yılında “Sevdim Seni Bir Kere” dizisinde “Rıza” karakterine hayat veren isim oldu.

Günümüzde yaşamını Istanbul, Ankara ve İstanbul’da sürdüren Yakışıklı oyuncu ve Dizi çalışmalarının yanı sıra dışı oyunculuk eğitimleri almaya devam etmektedir.

 

Rızacan Durmuş dizi ve filmleri

 

Rızacan Durmuş oynadığı diziler, rol aldığı tüm film projeleri ve yeni dizisi aşağıda sıralanmıştır.

 

2020 – Sevdim Seni Bir Kere (Rıza)

 

2018 – Beni Bırakma Dizi

Devamını Oku
Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Rıza Kim? Rızacan Durmuş Kimdir Ve Kaç Yaşında?

The guest of the succession series is a Turk! The Rızacan to Represent Turkey Durmuş

Successful actress Rızacan Durmuş is the producer and broadcaster of the American HBO channel, BAFTA award-winning series Succession, which is the producer and broadcaster of the big series such as Game of Thrones, The Wire and The Sopranos. 

Succession, which has broken rating records in the USA, has reached a wide audience network in European countries and other countries of the world. Succession, meeting with its audience this year with its second season, deals with the story of Logan Roy and his four children, who manage one of the biggest media companies in the world, on the axis of money, power, politics and family values.

"Kadir" role Rızacan Durmuş’s Durmus Kadir Rızac which will give life to a businessman named adviser role, so you will have to represent Turkey in the world, followed by a number. The episode of Rızacan Durmuş will be published in the second season of the series in the 9th episode.

Devamını Oku
The guest of the succession series is a Turk! The Rızacan to Represent Turkey Durmuş

Yağmur Öztürk kimdir?, kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu?

Kameralar karşısına ilk kez Beni Affet dizisi ile geçen Yağmur Öztürk kimdir, kaç yaşında, aslen nereli merak edilenler haberimizde... Yağmur Öztürk 1999 doğumludur. Cast Ajans’a bağlı olarak çalışan oyuncu Yağmur Öztürk aslında modeldir.

 

Şu sıralar Star TV ekranlarında yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere dizisinde, Leyla karakterini canlandıran Yağmur Öztürk hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Yağmur Öztürk kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

 

Yağmur Öztürk Kimdir?

Yağmur Öztürk 1999 doğumludur.

Cast Ajans’a bağlı olarak çalışan oyuncu Yağmur Öztürk aslında modeldir; ancak güzelliği ile dikat çekince oyuncu olması için yönlendirilmiştir ve Yağmur Öztürk oyunculuk derslerini tamamlamıştır. Başkent İletişim Bilimleri Akademisinden mezun olan ve Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatını mezunu olan Yağmur Öztürk Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk eğitimleri de almıştır.

 

Şimdilerde, Rızacan Durmuş Yağmur Çokgenç Berk Bakioğlu Cenay Türksever Şifanur Gül, Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Nevzat Can, Didem Aygün, Pervin Balcı, Sevgi Temel, Nur Yazar, Önder Atakanlı gibi oyuncuların yer aldığı ve Star TV’de yayınlanmakta olan Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Leyla karakterine hayat vermektedir. Yağmur Öztürk , 1.74 metre boyunda, 57 kilo ve Oğlak burcudur.

 

Yağmur Öztürk rol aldığı diziler ve filmler:

2020 – Sevdim Seni Bir Kere (Leyla) (TV Dizisi)

2018 – Beni Affet

Devamını Oku
Yağmur Öztürk kimdir?, kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu? Yağmur Öztürk kimdir?, kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu? Yağmur Öztürk kimdir?, kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu? Yağmur Öztürk kimdir?, kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu?

Sevdim Seni Bir Kere'nin yeni oyuncusu Yağmur Öztürk Kimdir!

Gerçek adı: Yağmur Öztürk
Doğum tarihi: 1 Ocak 1998
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.74 cm
Kilo: 56 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Yağmur Öztürk nereli? Kaç yaşında?

Yağmur Öztürk kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Yağmur Öztürk sevgilisi? Yağmur Öztürk oynadığı diziler? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Yağmur Öztürk hayatı ve biyografisi

Yağmur Öztürk Türk model ve dizi oyuncusudur. 2018 yılında başladığı oyunculuk kariyerinde Sevdim Seni Bir Kere adlı dizide canlandırdığı Leyla rolü ile tanınmaya başladı.

Yağmur Öztürk 1 Ocak 1999 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitim ve öğrenimine İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitimine Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde devam etti. Üniversiteden mezun olduktan sonra kısa bir süre modellik yaptı. Ardından oyunculuk dersleri almaya başladı. Yağmur Öztürk Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nden temel oyunculuk dersleri, diksiyon, spikerlik-sunuculuk ve kamera önü eğitimleri aldı.

Yağmur Öztürk dizi oyunculuğuna ilk kez 2018 yılında “Beni Affet” dizisi ile başladı. 2020 yılında “Sevdim Seni Bir Kere” dizisinde “Leyla” karakterine hayat verdi. Yağmur Öztürk bekar olup günümüzde dizi film çalışmalarına devam etmektedir.

Şimdilerde,Yağmur Çokgenç Rızacan Durmuş Berk Bakioğlu Cenay Türksever Şifanur Gül, Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Nevzat Can, Didem Aygün, Pervin Balcı, Sevgi Temel, Nur Yazar, Önder Atakanlı gibi oyuncuların yer aldığı

Yağmur Öztürk dizileri ve filmleri

Yağmur Öztürk hangi dizilerde oynadı? Oynadığı diziler aşağıda güncel olarak yer almaktadır.

  • 2020 – Sevdim Seni Bir Kere (Leyla) (TV Dizisi)
  • 2018 – Beni Affet (TV Dizisi)
Devamını Oku
Sevdim Seni Bir Kere'nin yeni oyuncusu Yağmur Öztürk Kimdir! Sevdim Seni Bir Kere'nin yeni oyuncusu Yağmur Öztürk Kimdir! Sevdim Seni Bir Kere'nin yeni oyuncusu Yağmur Öztürk Kimdir! Sevdim Seni Bir Kere'nin yeni oyuncusu Yağmur Öztürk Kimdir! Sevdim Seni Bir Kere'nin yeni oyuncusu Yağmur Öztürk Kimdir! Sevdim Seni Bir Kere'nin yeni oyuncusu Yağmur Öztürk Kimdir! Sevdim Seni Bir Kere'nin yeni oyuncusu Yağmur Öztürk Kimdir!

Gözde Demiral (Miafitz) Kimdir?

Sosyal medya fenomeni Gözde Demiral kimdir dediğimizde akıllara ismi Miafitz geliyor. Gelin kendisini yakından tanıyalım. Kimdir, kaç yaşında, sevgilisi var mı, Boyu, kilosu ve burcu nedir gibi soruların cevaplarını bulalım.

Exatlon Challenge yarışmasında youtuber ve çeşitli alanlarda tanınmış kişiler yer alacak. Yarışma Dominik’te çekiliyor. Çekimler devam ediyor. Ayrıca televizyon kanallarında değil netflix üzerinden yayına başlayacaktır.

Yarışmayı TV 8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı yarışmayı hazırlamıştır. 18 kişiden biri de Gözde Demiral’dır. Gözde Demiral (MiaFitz) olarak biliniyor. Twitch yayıncılığı ve Youtuberlik yapmaktadır.

Exatlon Challenge programını sevilen Youtuber Orkun Işıtmak sunacaktır. Oğuzhan Uğur ise yorumcu olarak yer alacak. Yarışmacılar dergi editiörü, vlogger, sporcu, ınstagram yıldızı, youtuber, Tv yıldızı, twitch yayıncısı, spor muhabiri, fitness sporcusu, haber spikeri oyuncu gibi çeşitli alanlarda tanınan ve sevilen kişiler.

Gözde Demiral’ın bir abisi vardır iki kardeşlerdir. Annesini henüz daha çok küçükken kaybetmiştir.

Miafitz Gözde Demiral

Gözde Demiral Kaç Yaşında?

Gözde Demiral 1998 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir.

Gözde Demiral Göz Rengi Ne?

Gözde Demiral’ın gözleri kahverengidir.

Gözde Demiral Boyu Kaç?

Gözde Demiral’ın boyu 167cm’dir.

Gözde Demiral Kilosu?

Gözde Demiral 55 kilodur.

Gözde Demiral Sevgilisi

Sosyal medyada sevilen ve tanınan isim Gözde Demiral’ın sevgilisi Rızacan Durmuş’tur. Sevgilisi de Youtube fenomeni olarak hayatını sürdürmektedir.

Gözde Demiral Eğitim Durumu Hakkında

Gözde Demiral İzmir Ekonomi Üniversitesi Sinema ve dijital medya bölümünü bitirmiştir.

Miafitz Gözde Demiral

Gözde Demiral’ın Aldığı Ödül ve Başarıları

Tanınan YouTuber Miafitz yani Gözde Demiral Türkiye’deki içerik üreticilerinin ödül aldığı törende Yılın Kadın Yayıncısı ödülü ile başarılarına yenisini eklemiştir.

Miafitz Gözde Demiral

Gözde Demiral Hakkında

1998 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Annesini çok küçükken yaştayken kaybetmiştir. 7 yaşından 20 yaşına kadar tiyatro eğitimi almıştır. Tiyatro, resim, voleybol, yüzme, dans gibi çok önemli dallarla ilgilenmiştir. İzmir Ekonomi Üniversitesi Sinema ve dijital medya bölümünden mezun olmuştur. İleri de asıl mesleğinin sinema olmasını istiyor.

Twitch kanalında çok izlenen fenomenlerden birisidir. Güzelliği ve oyunlardaki başarısı ile dikkat çekiyor. Oynadığı oyunlar Lol ve Pubg. Twitch kanalındaki ismi MiaFitz’dir. Bu ismin hikâyesi ise 5-6 yıl önce Instagram hesabının ismini Mia olarak almak istemiş fakat bu isim kullanıldığı için yanına sevdiği yazar F. Scott Fitzgerald’ın isminin Fitz kısmını kullanarak ismini MiaFitz olarak oluşturmuştur.

2017’de Gaming İstanbul fuarına katılmıştır. Ve burada Twicth’de yayın yapmaya karar vermiştir. Aslında fuara röportaj yapmak için ve sunuculuk için katılmış ancak orada tanışığı bir kişi Twitch’de yayın yapması konusunda ikan etmiştir. Ve ilk yayını o konuşmadan 6 ay sonra yapmıştır.

Şimdilerde ise kanalında çok çeşitli konular paylaşıyor. Güncel sevilen oyunları oynuyor, sohbet ile birlikte oynanacak oyunlar oynayıp sohbet ediyor. Video izleyip eğleniyor, güncel yaşamdan film, dizi, kitap gibi konular üzerinde sohbet ediyor. Bazen konular derinleşip ciddileşebiliyor.

Sosyal medyada tanınması kendi yaşamında da tanınmasını sağlamış. Kendisini tanıyanlar sokakta sevgi dolu tavırlar sergileyerek Gözde’yi oldukça mutlu ediyorlar.

Gözde Demiral’ın yani MiaFitz’in Twitch kanalında 373 bin takipçisi var ve ortalama 6 bin görüntülenme sayısına sahiptir. Youtube kanalındaki ismi Gözde Demiral’dır ve abone sayısı 46,5 bindir. Videolarının ortalama 350bin görüntülenmesi vardır. Instagram hesabındaki ismi miafitz’dir ve 2020 itibariyle 423 bin takipçisi vardır. Paylaşımları 85-90 bin beğeni almaktadır.

Son zamanlarda ise Gözde Demiral, Acun Ilıcalı’nın hazırladığı youtube ve netflix’de yayınlacak olan Exatlon Challenge yarışmasında yer almaktadır. Bu yarışmada youtuber ve tanınmış kişiler yer alacaktır. Yarışma Dominik’te çekilmektedir. Yarışma da Gözde’ye başarılar diliyoruz.

Gözde Demiral yaptığı yemeklerin güzel olduğunu bu konuda başarılı olduğunu düşünüyor. Aynı zamanda çizim de yapıyor ve çizimlerinin de iyi olduğu düşüncesinde. Evde yalnız kaldığı zamanlarda dans edip şarkı söylemeyi çok seviyor. Dar ve kapalı alanlarda çok daraldığını ve bu alanların fobisi olduğunu dile getirmiştir.

Arkadaşlarına karşı çok kıskanç olduğunu ve arkadaşlarını başkalarından kıskandığını söylemiştir bu özelliğini sevmiyor. Aynı zamanda bazı olayları çok abartması ve bazı duyguları çok derin yaşadığını ve bu huyunu da sevmediğini söylemiştir. Lol oyununu çok fazla seviyor.

Dünyayı gezerek Vlog çekmek istiyor. Japonya’da seslendirme yapmak istiyor. Şarkı söylemeyi çok seviyor. İleride Piyano ve şan dersleri almak istiyor. Kanalında söylediği şarkıları sevenleri için seslendirmek istiyor.

Annesini kaybettiği için annesinden bir şeyler taşımak ona iyi geliyor, annesinin bir kolyesinin uğur getirdiğini söylüyor ve hep yanında taşıyor. Uğurlu sayısı ise 8’dir.

Devamını Oku

Sevdim Seni Bir Kere 2. Sezon Devam Edecek Mi 155. Bölüm Ne Zaman?

Sevdim Seni Bir Kere 2. Sezon Devam Edecek Mi 155. Bölüm Ne Zaman? Sevdim Seni Bir Kere dizisi Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Henüz 1. sezonu yayınlanan dizinin 2. sezonu olacak mı seyircisi merak etmeye başladı. Bizlerde bu konuya açıklık getirmek meraklarını gidermek istedik. Sevdim Seni Bir Kere dizisi yönetmenliğini Bergüzar Demiroğlu, Buket Çardıl ve Mihriban Şahin birlikte yapıyor. Sevdim Seni Bir Kere dizisi  yapımcılığını Nilgün Sağyaşar üstleniyor.sevdim seni bir kere dizisi 2. sezon var mı yok mu

Sevdim Seni Bir Kere dizisi başrol oyuncuları Cenay Türksever, Yağmur Öztürk, Yağmur Çokgenç, Rızacan Durmuş, Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Volkan Murat Benli. Günlük dizilerde genellikle ünlü oyuncular rol almaz ancak dizi sayesinde meşhur olup büyük bir fan kitlesine sahip olabilirler. Sevdim Seni Bir Kere dizisi oyuncuları da o şekilde. Hayranları giderek artan bir oyuncu kadrosuna sahip. Bu yüzden de izleyenleri de sürekli artıyor.

Sevdim Seni Bir Kere 2. Sezon Devam Edecek Mi?

Star TV ekranlarında günlük dizi olarak yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere dizisi son olarak 154. bölümü ile yayınlandı.  9 Eylül 2019 tarihinden beri ekranda olan dizi 1 mayıs cuma 2020 tarihinde sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Sevdim Seni Bir Kere dizisi final yapmadı bu da demek oluyor ki yeni sezonunda yine Star TV ekranlarında olacaktır.sevdim seni bir kere dizisi 2. sezonu başlama tarihi

Sevdim Seni Bir Kere dizisi yeni sezonu ne zaman başlayacak? Genel olarak dizilerin yeni sezonları eylül ayında başlar. Ancak diziler normalde haziran ayında sezon finali yapardı. Bu sene koronavirüs salgını yüzünden çekimlerin çoğu durduruldu. Sevdim Seni Bir Kere dizisi ve diğer günlük dizi olan Beni Bırakma koronavirüs salgınına rağmen devam ettiler. Çekimler esnasında koronavirüse karşı tedbirli davranan oyuncu ve set çalışanları bu zaman kadar devam etmeyi başardılar. 1 Mayıs cuma günü de sezon finali yaparak  ekranlara veda ettiler.sevdim seni bir kere dizisi yeni sezonu ne zaman başlayacak

Sevdim Seni Bir Kere dizisi sezon finalinin ardından bir tatil yapacak. Koronavirüs salgını seyri azalırsa ve setler yeniden kurulursa en yakında zamanda sete çıkacaktır Sevdim Seni Bir Kere dizisi.  Ağustos ya da eylül ayında sete çıkarak yeni sezonu Star TV ekranlarında başlayacaktır. Sevdim Seni Bir Kere dizisi 2. sezonu Star TV ekranlarında devam edecektir. Yeni sezonun tarihini kesin olarak şimdi veremiyoruz. Bunu kanal ve yapımcı ortak karar ile belirliyor. Muhtemelen eylül ayında başlayacak olan yeni bölümleri hakkında sizlerin düşünceleri ve istekleri nelerdir? Sevdim Seni Bir Kere dizisi 2. sezonu sizce devam etmeli mi yoksa final yapıp bitmeli miydi? Sevdim Seni Bir Kere dizisi yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Devamını Oku

Rızacan Durmuş, Kimburızacan Kimdir?

Rızacan Durmuş, Ankara Devlet Tiyatro bölümünde eğitim görmeye başladı. 2017 yılında oyunculuğa merhaba diyen Rızacan Durmuş, nerede Yaşıyor? Kimdir Kaç Yaşında Aslen Nereli tüm bilgileri haberimizde.

Doğum tarihi: 31 aralık 1999, İstanbul

Rızacan Durmuş Nereli?: Kırşehir / Türkiye

Rızacan Durmuş Nerede Yaşıyor?: İstanbul
Rızacan Durmuş Kimdir?: Dizi ve Sinema Oyuncusu, Youtuber ve Yazar.
Rızacan Durmuş Boyu?: 174 cm
Rızacan Durmuş Burcu: Oğlak
Rızacan Durmuş Kilosu: 63 kg

 

Rızacan Durmuş Eğitim Durumu: Lise mezunu.
Aslen Kırşehirli olan yakışıklı oyuncu 31 aralık 1999 tarihinde İstanbul'da dünyaya gözlerini açtı. Liseyi bitirene kadar İstanbul'da kalan Rızacan Durmuş, mezuniyetinin ardından Ankara Devlet Tiyatro bölümünde eğitim görmeye başladı. 2017 yılında oyunculuğa merhaba diyen yakışıklı oyuncu ilk olarak Ankara'da çeşitli Tiyatro sahnelerinde izleyici karşısına çıktı.
Ardından Ankara Devlet Tiyatrosu'nda eğitim görmeye başlayan Rızacan Durmuş ilk olarak ekranların karşısına 2018 yılında reyting rekorları kıran ekranların sevilen dizisi Beni Bırakma ile çıktı.

2019 yılında bir kez daha sevilen dizilerden birisi olan Sevdim Seni Bir Kere ile Rıza karakterine hayat verdi.

Rızacan Durmuş Rol Aldığı Diziler

2019 - Sevdim Seni Bir Kere
2018 - Beni Bırakma

Sevgilisi ( Sevgi Temel )

Devamını Oku
Rızacan Durmuş, Kimburızacan Kimdir?

Sevgi Temel kimdir? boyu kaç? Sevgi Temel kaç yaşında Sevgilisi Kim?

Sevgi Temel boyu ve kilosu ne kadar? Star TV ekranlarında yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere adlı gündüz kuşağı dizisinde Berçin karakterini canlandıran Sevgi Temel kimdir? Genç ve güzel oyuncu hangi projelerde rol aldı? Nereli, eğitim durumu nedir, projeleri nelerdir, sevgilisi var mı? Sevgi Temel hakkında merak edilenler makalemizde… Ünlü haberlerimizi takip etmeyi unutmayın…

Doğum Tarihi: 1995

Doğum Yeri: İstanbul

Yaşı: 23

Burç: Oğlak

Boy: 168

Kilo: 45

Sevgi Temel Biyografisi
Sevgi Temel, 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Genç ve güzel oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı oyunculuk bölümü mezunudur. Kariyerine tiyatro sahnesinde başlamıştır. 2018 yılında Terörist adlı tiyatro oyununda rol alarak adını duyurmayı başarmıştır. 2019 yılında Star TV kanalının günlük dizisi Sevdim Seni Bir Kere, rol aldığı ilk dizi projesi oldu. Dizide Berçin karakterini canlandırmaktadır. Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncusu Sevgi Temel, yaşamını Ankara’da sürdürmektedir. Günlük dizisinin çekildiği yer de Ankara’dır. Kahverengi gözlere ve açık kumral, kıvırcık saçlara sahip olan Temel, güzelliğiyle dikkat çekmiştir. Sinemada İki Ekmek adlı kısa filmde rol alarak kısa süre içinde hayran kitlesi edinmiştir.

İlişkisi;
Bekar olan ünlü oyuncu 1 yıldır devam eden bir ilişkiye sahiptir. Oyuncu olan sevgilisi Rızacan Durmuş ile evlilik planları yapan genç oyuncu aynı zamanda bir instagram fenomeni olarak hayatına devam etmektedir.6 bin takipçisi olan genç oyuncu popüler bir hesaba sahip.

Yer Aldığı Projeler

Sevdim Seni Bir Kere (Star TV, Günlük Dizi, Berçin Karakteri) 2019

Terörist (Tiyatro Oyunu) 2018

İki Ekmek (Kısa Film)

Devamını Oku
Sevgi Temel kimdir? boyu kaç? Sevgi Temel kaç yaşında Sevgilisi Kim? Sevgi Temel kimdir? boyu kaç? Sevgi Temel kaç yaşında Sevgilisi Kim?

Sevgi Temel kimdir, boyu kaç? Sevgi Temel kaç yaşında, Sevgilisi? hangi dizilerde oynadı, nereli?

Gerçek adı: Sevgi Temel
Doğum tarihi: 14 Ocak 1995
Doğum yeri:  İstanbul
Boy: 1.68 cm
Kilo: 45 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Rızacan Durmuş 
Meslek: Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın

Sevgi Temel nereli? Kaç yaşında?

Sevgi Temel kimdir, yaş, instagram, nereli, boy kilo, burcu, sevgilisi, oynadığı diziler, kısaca hayatı ve biyografisi kim kimdir? bölümümüzde sizlerle birlikte olacak. 

Sevgi Temel hayatı ve biyografisi

Sevgi Temel Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. 2019 yılında rol aldığı Sevdim Seni Bir Kere adlı dizi filminde Berçin karakteri ile tanındı.

Sevgi Temel, 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Liseden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nde eğitimine devam etti. Üniversiteden mezun olduktan sonra tiyatro ve oyunculuk alanında çalışmalar yaptı.

Oyuculuk kariyerine ilk olarak beyazperde de kısa film projesi olan “ İki Ekmek” adlı film projesinde adım attı. 2018 yılında tiyatro sahnesinde bu kez “Terörist” adlı oyunda rol aldı. 2019 yılında “Sevdim Seni Bir Kere” adlı dizi ile büyük bir çıkış yaptı ve geniş bir hayran kitlesine sahip oldu.

Sevgi Temel 2020 yılında dizi ve tiyatro çalışmalarını sürdürmekte olup Filiz Çelik Menajerlik çatısı altında çalışmalarını sürdürmektedir. 

Sevgi Temel tiyatro oyunları

  • 2018 Terörist / Oyuncu

Sevgi Temel dizi ve filmleri

Sevgi Temel oynadığı diziler, hangi filmlerde rol aldı aşağıda yer alamkatadır.

  • 2019 – Sevdim Seni Bir Kere (Berçin) (TV Dizisi)
  • 2017 – İki Ekmek (Kısa Film)
Devamını Oku
Sevgi Temel kimdir, boyu kaç? Sevgi Temel kaç yaşında, Sevgilisi? hangi dizilerde oynadı, nereli?

Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Oyuncusu Yağmur Öztürk - Leyla Kimdir!

Beni Affet dizisi ile geçen Yağmur Öztürk kimdir, kaç yaşında, aslen nereli merak edilenler haberimizde... Yağmur Öztürk 1998 doğumludur. Cast Ajans’a bağlı olarak çalışan oyuncu Yağmur Öztürk aslında modeldir.

Şu sıralar Star TV ekranlarında yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere dizisinde, Leyla karakterini canlandıran Yağmur Öztürk hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Yağmur Öztürk kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

Yağmur Öztürk Kimdir?

Yağmur Öztürk 1998 doğumludur,

Yağmur Öztürk aslında modeldir; ancak güzelliği ile dikat çekince oyuncu olması için yönlendirilmiştir ve Yağmur Öztürk oyunculuk derslerini tamamlamıştır. Başkent İletişim Bilimleri Akademisinden mezun olan ve Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatını mezunu olan Yağmur Öztürk Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk eğitimleri de almıştır.

Şimdilerde,Yağmur Çokgenç Rızacan Durmuş Berk Bakioğlu Cenay Türksever Şifanur Gül, Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Nevzat Can, Didem Aygün, Pervin Balcı, Sevgi Temel, Nur Yazar, Önder Atakanlı gibi oyuncuların yer aldığı ve Star TV’de yayınlanmakta olan Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Leyla karakterine hayat vermektedir. Yağmur Öztürk , 1.78 metre boyunda, 60 kilo ve Oğlak burcudur.

Yağmur Öztürk rol aldığı diziler,

2020 – Sevdim Seni Bir Kere (Leyla) (TV Dizisi)

2018 – Beni Affet

Devamını Oku
Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Oyuncusu Yağmur Öztürk - Leyla Kimdir! Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Oyuncusu Yağmur Öztürk - Leyla Kimdir! Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Oyuncusu Yağmur Öztürk - Leyla Kimdir!