Beachte o müzikçilere veto

Beachte o müzikçilere veto
Yaz boyunca birçok ünlü sanatkara mesken sahipliği yapan Mawish Beach binlerce yerli ve yabancı turistin cümbüş durağı haline gelmeye devam ediyor. 

İSTANBUL (İGFA) - Dönem boyunca her hafta 2 sanatçıyı ağırlayan işletme, inançlı ve kaliteli cümbüşün adresi olarak cümbüş dalının vazgeçilmezi oldu.
Milyonlarca lira ödemeler yaparak işletmede konser aktiflikleri düzenleyen Mawish Beach İşletme Sahibi Osman Barut ise sitem dolu bir paylaşımda bulunarak yerlerde sahne almak istemeyen sanatkarlara karşı bir protesto başlattı.

İşletme sahibi Barut: “Bizim üzere yerler sayesinde birçok sanatkarın müzikleri çalıyor. İşletmelerimizdeki atmosferin tesiriyle sanatkarların müzikleri insanların akıllarında ve ruhlarında bir tesir yaratıyor. Bu sayede müzikleri daha çok dinleniyor ve etkileşimleri artıyor. Lakin son vakitlerde sanatçı menajerlerinin ve sanatkarların anlamsız kaprislerine maruz kalıyoruz. Yerlere çıkmak istemiyorlar. Bunu unutmayın bizim üzere işletmelerde binlerce kişi çalışıyor. Ben yere çıkmıyorum diye bir lüksünü olamaz” dedi.

Pandemi periyodundaki müzik bölümündeki meselelere dikkat çeken Barut: “Bizleri pandemi vakti arayıp yerlerimize çıkmak isteyen, ortaya birçok aracı koymak isteyen sanatkarlar bu ortalar bizleri görmezden gelmeye çalışıyor. Biz yer sahipleri olarak daima bu bölümde var olduk olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
Mawish Beach Disko işletmesi olarak yerlerine çıkmayan sanatkarların müziklerine yer vermeyeceklerini lisana getiren Barut: “Bizler bu mevzuda çok keskin kararlar aldık. Artık yerlerde çıkmak istemeyen hiçbir sanatkarın müziklerini işletmelerimizde duyamayacaksınız” sözlerine yer verdi.