Boğaz'ın kıyısında Oğuzhan Koç gösteri

Boğaz'ın kıyısında Oğuzhan Koç gösteri
“Yok mu?” ve “Yok” müzikleriyle gündemden düşmeyen Oğuzhan Koç dün akşam birinci kere Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri’ne konuk oldu. Boğaz’da romantizm rüzgârı estiren Oğuzhan Koç müzikleriyle konukları coşturarak adeta gösteri yaptı…

İSTANBUL (İGFA) - Son devirde yaptığı single’lar ve sahne çalışmalarıyla popülerliğini uygunca arttıran Oğuzhan Koç, Poll Production by Polat Yağcı tertibiyle gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri serisinde sahneye çıktı.

Kuruçeşme Açıkhava’da birinci sefer konser veren Koç, güç dolu sahnesiyle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Boğaz’ın kıyısında müzik ziyafetini soluksuz dinleyen binlerce kişi, ünlü sanatkarın müzikleriyle coştu.

Kuruçeşme Açıkhava sahnesinin büyülü atmosferi Oğuzhan Koç’un hayranlarının ağır ilgisiyle doldu taştı. Lisanlardan düşmeyen “Aşk Beni Yendi” müziğiyle sahneye çıkan Koç, “Çok hoş bir akşam… Yağmur yağacak diye çok korktum. Ancak yağsa da eminim hepiniz burada olurdunuz. Konserlerimin olmazsa olmaz kuralı tüm müziklerime eşlik etmeniz. Yeterli ki geldiniz. Bu hoş geceyi benimle geçirmek istediğiniz için çok teşekkür ederim” kelamlarıyla müzikseverleri selamladı.

“Bulutlara Esir Olduk”, “Her Aşk Bir Gün Biter” ile Boğaz’da romantizm rüzgarları estiren Koç, hit olmuş müziklerinin yanı sıra sahnede söylemekten zevk aldığı kesimlerden oluşan renkli repertuvarıyla herkesin kalbine dokundu. Oğuzhan Koç’u bu özel gece de Cenk-Ece Tosun, Mustafa-Sena Pektemek, Necip-Nur Uysal’da yalnız bırakmadı. 2.5 saat sahnede kalan Oğuzhan Koç, İstanbul’un eşsiz görüntüsünde doyumsuz müzik şölenini geride bıraktı.