Bora Akkaş Şok Video Sonrası Eşinden Özür Diledi

Bora Akkaş Şok Video Sonrası Eşinden Özür Diledi

Nesrin Cavadzade, Üç Kuruş isimli dizideki rol arkadaşlarıyla eğlence ortamında çekilen bir görüntüyü Uraz Kaygılaroğlu’nun 36. yaş gününü kutlamak adına paylaştı.

Paylaşıma konu olan videoda Bora Akkaş’ın Nesrin Cavadzade’nin göğsüne para sıkıştırması büyük gündem olurken, gelen yorumlar ve eşi Oben Akkaş’ın üzülmesi nedeniyle yazılı açıklamada bulundu.

Paylaşılan görüntülerin geçen yıla ait olduğunu ve para sıkıştırma olayının aralarında bir espri olduğunu söyleyerek şu açıklamayı yaptı:

Nesrin'in Uraz'ın doğum günü için hazırladığı postta yer alan geçen sene çekilmiş o video çok saçma ve talihsiz olmuş. Neden bu video bilmiyorum. Halim ve tavrımdan ya da videonun seçili bölümlerinden anlaşılmıyor olabilir ama bu aramızdaki bir şaka idi.

Yoksa Nesrin'e para takmak benim ne haddime. Videonun çekildiği tarih, oturduğumuz masa ve arkadaşlarımız ve bu olayın başında sonunda ne olduğu görünmediği için toplum tarafından hoş karşılanmayan her şeyi anlıyorum.

Öte yandan Akkaş, açıklamalarında eşinin doğumuna yakın bir tarihte böyle bir olayın yaşanmasından dolayı üzüntü duyduğunu kaydetti. Görüntüler nedeniyle kötü hisseden eşinden özür dileyen Akkaş, “Bu konu özelinde beni yargılayan insanlara da mutsuzluğumu belirtmek isterim" diyerek açıklamasını bitirdi.