Bursa gecelerinde cümbüş müdavimlerini coşturdular

Bursa gecelerinde cümbüş müdavimlerini coşturdular
Bursa'nın cümbüş yerleri hafta sonu yeniden tıklım tıklım doldu. Bursalılar cümbüşün doruğuna çıktığı gecelerde doyasıya eğlendi.

Ersel NALBANT - Herkes Duysun / BURSA (İGFA) - Bursa gecelerinde hafta sonu tekrar coşku yaşandı. Keyifli Bar, Meze Özlüce, Levrek, Laspoint Halam, ve Şey Pub'da sahne alan sanatkarlar, cümbüş müdavimlerini coşturmasını bildi. Sabahın birinci ışıklarına kadar cümbüşün tadını doyasıya çıkaran Bursalılar renkli manzaralar oluşturdu.

ESRA AKMAN İLE HARİKA HAFTA SONU

Bursa'nın sevilen mekanlarından Meze Özlüce'de sahne alan Esra Akman şarkıları ve sahne performansıyla sevenlerini adeta büyüledi. Renkli geçen gecede, Meze Özlüce'yi tıklım tıklım dolduran Bursalılar, Esra Akman'ın müzikleriyle unutulmaz bir gece yaşadı. Esra Akman'ın tüm müziklerine eşlik eden Bursalı cümbüş müdavimleri süper bir hafta sonu yaşadı.

SEZGİN CAN SEVENLERİNİ COŞTURDU
Bursa'nın beğenilen cümbüş yerlerinden olan Keyifli Bar'da sahne alan Sezgin Can, seslendirdiği birbirinden hoş müzikleriyle sevenlerine dolu dolu bir hafta sonu yaşattı. Birbirinden hoş müziklerini müzik severlerle buluşturan Sezgin Can, yaklaşık 2 saatlik sahne performansı ile günümüzün sevilen şarkılarını Keyifli Bar müdavimleri için seslendirdi. Sezgin Can'ın ın tüm müziklerine danslarıyla eşlik eden Bursalı cümbüş müdavimleri renkli imgeler oluşturdu.

LEVREK'TE DOLU DİZGİN EĞLENCE
Özlüce Levrek'Te sevenleriyle buluşan Didem Çetinkaya, ise seslendirdiği bir birinden hoş müzikleriyle Bursalıları coşturmasını bildi. Didem Çetinkaya'nın müziklerine eşlik eden Bursalılar hafta sonu dolu dizgin yaşadı. Gerek oturdukları yerlerden gerekse masa kenarlarında sanatkara eşlik eden Bursalılar gece geç saatlere kadar eğlenceyi dolu dizgin yaşadı.

LAST POİNT'TE RENKLİ HAFTA SONU
Bursa'nın beğenilen cümbüş yerlerinden biri olan Last Point'te bu hafta sonu sahne alan Safa Zakir, Bursalılara dolu dolu bir gece yaşattı. Safa Zakir'in söylediği müziklere gerek oturdukları yerlerden gerekse pistte eşlik eden Bursalı cümbüş severler ise sabahın birinci ışıklarına kadar renkli imgeler oluşturdular. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar birbirinden hoş müziklerini Bursalı hayranları için seslendiren Safa Zakir, hayranlarını mest etti.

ŞEY PUB'DA YEŞİM ÇAKAL FIRTINASI

Bu hafta sonu Bursa'nın sevilen yerlerinden Şey Pub'da ise sahne alan ünlü dj Yeşim Çakal, çaldığı günümüzün sevilen bir birinden hoş müzikleriyle Bursalıları coşturmasını bildi. Çalınan müziklere eşlik eden Bursalı cümbüş müdavimleri gece geç saatlere kadar renkli imajlar oluşturdu.