Bursa'da milletlerarası şenlikte Özcan Deniz coşkusu

Bursa'da milletlerarası şenlikte Özcan Deniz coşkusu
Türkiye’nin en itibarlı şenliklerinden biri olarak kabul edilen, Milletlerarası Bursa Festivali’nde arabesk ve fantezi müziğinin ünlü ismi Özcan Deniz, fırtınası esti.

BURSA (İGFA) - Bursa Büyükşehir Belediyesi ismine Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla, ATIŞ Şirketler Kümesi ana sponsorluğunda bu yıl 61’incisi düzenlenen Memleketler arası Bursa Şenliği, Doruk Hastaneleri Kümesi sponsorluğunda bu akşam ünlü sanatçı Özcan Deniz’i ağırladı.

Yılların eskitemediği kesimlerini Bursalı müzikseverler için seslendiren Deniz, izleyenleri adeta mest etti.

Sahneye lisanlardan düşmeyen ‘Yalan mı?’ müziğiyle çıkan Özcan Deniz, yakın vakitte Bursa’daki ikinci konserini vermekten duyduğu memnunluğu lisana getirdi. İstanbullu Gelin dizisiyle Bursa’yı tanıtma fırsatı bulduklarını ve sinema setini görmek için kente çok turist çektiklerini anlatan ünlü sanatçı, Bursa’da verdiği konserlerin de kendisi için farklı bir keyif içinde geçtiğini söyledi. Bu yıl 61. düzenlenen Milletlerarası Bursa Festivali’nde sahne almanın ise farklı bir gurur olduğunu belirten Deniz, yıllardır süren bu aktifliğin gerçekleşmesine verdiği katkılardan ötürü Bursa Büyükşehir Belediye Lideri Alinur Aktaş’a teşekkür etti.

Muhteşem sahne performansıyla Bursalı hayranlarını coşturan ünlü sanatçı, ‘Zorun Ne Benle Aşk’, ‘Sevdanın Rengi’, ‘Kalp Yarası’ üzere müzikleriyle izleyenleri mest etti. Tüm müziklerini dinleyenleri ile birlikte seslendiren Özcan Deniz, ‘Derin Duygular’ müziğiyle Açıkhava Tiyatrosu’ndaki coşkuyu tepeye taşıdı. Konser boyunca, temponun hiç düşmediği gecede, en sevilen müziklerini söyleyen Özcan Deniz’i, Bursalı müzikseverler ayakta alkışladı.