Futbolcu Sergen Yalçın'la Anılan Melisa Döngel'den Müjde!

Futbolcu Sergen Yalçın'la Anılan Melisa Döngel'den Müjde!

Geçen sezon TRT1'de "Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı" dizisiyle seyirci karşısına çıkan oyuncu Melisa Döngel, adından söz ettirmişti. Tüm bu başarısı etkili olmuş olacak kı Döngel, yeni bir diziden teklif aldı.

Merve Girgin'in kurucu yönetmenliğini yaptığı "Kirli Sepeti" isimli dizi FOX TV kanalında yayınlanacak. Dizi, lüks bir sitede çalışan hizmetçilerin yaşadığı entrikaları ve üzeri kapatılan sırları konu alacak.

Melisa Döngel, "Kirli Sepeti" dizisinde "Aylin" karakterine hayat verecek. Aylin, temizlikçi Medine'nin ev sahibi olarak seyircinin karşısına çıkacak.

Dizide Ayça Bingöl "Songül" rolünde, Serkay Tütüncü "Kahraman" rolünde, Ceren Moray "Hayriye" rolünde, Cansu Tosun "Medine", Aydan Şener "Canan", Bestemsu Özdemir "Yasemin" rollerini üstlenecek.

Çekimleri Ağustos ayında başlayacak olan dizi, yine sezon bitmeden ekranlara taşınıyor olacak.

Sergen Yalçın ve Melisa Döngel Arasında Ne Var? 

Bir süre önce Sefo ile aşk yaşayan ancak daha sonra görüşmeyi kesen Melisa Döngel'in ismi, Sergen Yalçın ile aşk dedikodularına karışmıştı. Sefo ile ayrılığı gündemde büyük yer eden Melisa Döngel'in iddialara göre ortak arkadaşları aracılığıyla Sergen Yalçın ile tanıştığı öne sürüldü. Hatta öyle ki ikili bayram tatili boyunca sık sık görüştü.