Irmak Arıcı 'Eften Püften' dedi

Irmak Arıcı 'Eften Püften' dedi
Müzikleri bugüne dek dijital platformlarda 100 milyonlarca sefer dinlenen Irmak Arıcı, kendisini hem yorumcu hem de müzik müellifi olarak ispat etmiş bir müzisyen olarak yeni müziği “Eften Püften” ile tekrar rekor kırmaya hazırlanıyor.

İSTANBUL (İGFA) - Türk Pop Müziği'nin yeni kuşak, güçlü bayan müzik müellifi ve yorumcularından Irmak Arıcı başarılarla dolu bir mesleğe sahip.

“Gece Üzere Gönlün”, “Yağmurum Ol”, “Güya”, “Mevzum Derin” ve Mustafa Ceceli ile düet yaptığı “Gün Ağarmadan” müzikleriyle yüz milyonları aşan bir dinlenme sayısına ulaşmış durumda.

Irmak Arıcı müzik seyahatinde yeniden savlı bir müzik ile sevenlerinin karşısına çıkıyor: “Eften Püften” Müzikleriyle dijital platformlardaki rekorunu yeni müziği ile tekrar kırmaya hazırlanıyor. Kelamı ve müziği Irmak Arıcı ve Ömer Uçar imzalı müziğin düzenlemesini Arem Özgüç, Arman Aydın, Mehmet Erden yaptı. “Eften Püften”in klibi ise Murat Küçük direktörlüğünde çekildi.

BABASI KARŞI ÇIKTI AMA…

Yaptığı işi ve müzik söylemeyi çok sevdiğini söz eden Irmak Arıcı “Şarkı söylerken, fısıldayarak gönülleri titretebilirsin” dedi. Arıcı’nın yeteneği aileden geliyor. Babası bağlama çalıyor, ablası müzik öğretmeni. Arıcı “Annemle babam Türk Sanat Müziği korosundaydı. 6 yıl onlarla ben de gittim. Müzik yazma aşkım ise ortaokulda başladı. Babam müzik yapmak istediğimi öğrenince ‘Bu kapıdan çıktığında bir daha gelemezsin’ demişti ancak artık çok mutlu” diye konuştu.