Irmak, Shakira diyetiyle formda

Irmak, Shakira diyetiyle formda
Yeni müziği ‘Eften Püften’in başarısıyla memnunluk sarhoşu olan Irmak Arıcı, Bayburt ve Dikili’de arka arda konserler verdi. Ağır temposunda gücünden bir şey kaybetmeyen ve formda fiziğiyle dikkat çeken Arıcı, Shakira diyeti yaptığını söylediç

İSTANBUL (İGFA) - Hafta sonu art geriye 2 gün konser veren Irmak Arıcı evvel 27. Memleketler arası Bayburt Dedekorkut Kültür ve Sanat Şöleni’nde akabinde da Dikili’de Orhan Hassoy Stadyumu’nda sevenleriyle buluştu.

Arıcı sahnedeki enerjik performansıyla dikkat çekti.

Özel bir diyet uyguladığını ve haftanın 5 günü spor salonuna gittiğini söyleyen Arıcı, her şeyden evvel dikkat ettiği en kıymetli şeyin beslenme olduğunun altını çizdi. Arıcı “Shakira'nın röportajlarında anlattığı üzere taze zerzevat, sonlu ölçüde yağsız et tüketiyorum. Şekeri büsbütün kestim. Canım tatlı isterse sütsüz çikolata yiyorum. Bu sayede gücüm yerinde” dedi.

Şarkıcı “Biraz kilo almıştım. Toplumsal medya dan gelen yorumlara takıyordum içten içe. Lakin sonra fark ettim ki diğerleri için değil, kendi sıhhatim için nizamlı beslendiğimde daha keyifli oluyorum. Sonuçları da daha hoş oluyor. ‘Yaz geldi, bayanlar kilo verme derinde’ üzere klişe bir cümle kullanmayacağım. Çünkü artık biz bayanlar yalnızca bu mevsimde değil bütün bir yıl fit görünmek istiyoruz” diye konuştu.