Marmaris'te çekildi, Avrupa'yı sallayacak

Marmaris'te çekildi, Avrupa'yı sallayacak
Ünlü sanatçı Yonca Poyrazoğlu’nun “At üzere gidenler…” isimli son müziği, Muğla'nın Marmaris ilçesinin turistik tanıtımına takviye oluyor.

AjansCANKA / MUĞLA (İGFA) - Muğla Marmaris’te ömrünü sürdüren ünlü pop müzik sanatkarı Yonca Poyrazoğlu, Club stili “At üzere gidenler…” müziği, çok savlı bir formda müzik piyasasına girdi.

Ünlü Orkestra Şefi Duayen Müzisyen Üstün Poyraz’ın kızı ve Türk Sanat Müziği’nin duayen sanatkarları İsmail Şençalar ve Suzan Güven’in torunu olan sanaçtı Yonca Poyrazoğlu, hareketli bir club müzik olan “At üzere gidenler…” in görüntü klip çekimlerini Marmaris Barlar sokağı, Hisarönü Değirmenyanı jip safari alanı ve Turunç Beldesi mahallesinde tamamladı.

Sözleri Cengiz Atabay, Müziği Kürşat Poyraz’a ilişkin olan, direktörlüğünü Sinan Akyol’un ve bağlantı koordinatörlüğünü de gazeteci Cet Sevgi’nin yaptığı “At üzere gidenler…” isimli müzik; Areena Club, Tornado Jeep Safari ve Turunç Resort Hotel dayanağıyla Marmaris turizmini anlatan gece hayatı, deniz kum ve yeşiller ortasında safari imgeleriyle dikkat çekiyor.

Youtube’da yayına girdiği birinci günde Türkiye’den ve Avrupa’dan yaklaşık 14 bin kişi tarafından izlenen “At üzere gidenler…” müziğinin, turizm dönemi boyunca barlarda ve plajlarda büyük ilgi görmesi bekleniyor.

https://youtu.be/X_ssTNgW9W8