Nagihan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı Boşanıyor

Nagihan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı Boşanıyor
2010 yılında muhteşem bir düğünle dünya evine giren Nagehan Alçı ile Rasim Ozan Kütahyalı, 13 yıllık evliliklerine son verme kararı aldı. İkilinin bu evliliklerinden dünyaya gelen ikiz çocukları bulunuyor. Ünlü çift, boşanma süreciyle ilgili mahkemeye verdikleri dilekçenin detayları da gün yüzüne çıktı. Dilekçede, Nagehan Alçı'nın Rasim Ozan Kütahyalı'dan tam 40 milyon lira tazminat istediği öğrenildi.

Nagehan Alçı Davacı Taraf

Gazeteci ve yazar Nagehan Alçı, 13 yıllık eşi Rasim Ozan Kütahyalı'ya karşı boşanma davası açtı. İkiz çocukları olan çiftin, evliliklerini sonlandırmak için 2. Aile Mahkemesi'ne başvurdukları belirtildi. Daha önce medyada yer alan ayrılık iddialarını birçok kez yalanlayan çift artık evliliklerini noktalama kararı aldı. Boşanma sürecinde davacı olan taraf Nagehan Alçı iken, davalı olan taraf ise Rasim Ozan Kütahyalı olarak açıklandı.

Tazminat Olarak 40 Milyon Lira İstedi

İstanbul Aile Mahkemesi'ne açılan boşanma davasının dilekçesine göre ünlü çift, zaten 4 yıldır ayrı yaşıyordu ve evlilikleri fiilen sona ermişti. Nagehan Alçı, psikolojik ve ekonomik şiddet iddialarını gündeme getirerek, 40 milyon lira tazminat talep etti ve ikiz çocukların velayetini istedi.

60 Bin Lira Nafaka Talebinde Bulundu

Nagehan Alçı, boşanma davasında ikiz çocukları için aylık 60 bin lira nafaka talebinde bulundu. Davacı olan Alçı, kocasının kusurlu davranışları nedeniyle böyle bir karar aldığını dilekçede özellikle vurguladı.

Haber Editörü