Oğuzhan Koç'tan tıpkı günde iki müzik

Oğuzhan Koç'tan tıpkı günde iki müzik
Sesiyle olduğu kadar yazdığı kelamlar ve yaptığı manalı bestelerle de his durumumuzu etkileyen, farklı şekliyle müzik piyasasına renk katan Oğuzhan Koç öyküleri birbirine bağlı iki yeni şarkısısı “Yok mu?” ve “Yok” ile dinleyicileriyle buluştu.

İSTANBUL (İGFA)- Yazdığı müziklerle ve sahne performanslarıyla kitleleri peşinden sürükleyen Oğuzhan Koç hazırlıklarını sürdürdüğü yeni iki şarkıyı birebir anda yayınlıyor. Dinleyiciyle buluşan “Yok mu?” ve “Yok” farklı biçimleriyle dinleyiciyi histen duyguya sürükleyecek.

Söz ve müziği Oğuzhan Koç ve Davet Telkıvıran’a ilişkin “Yok mu?” dinleyenleri dans ettirecek tam bir yaz modülü. Oğuzhan Koç’un sorduğu “Bana hiçbir kelamı yok mu?” sorusu etrafında şekillenen müzik sıcak günlerde plajları, geceleri ise kulüpleri hareketlendirecek. Bir yandan da bu sorunun karşılığını aratacak! İkinci müzik “Yok” ise birinci soruya karşılık niteliğinde. Kelam ve müziği Oğuzhan Koç’a ilişkin “Yok” melankolik havasıyla aslında tam bir kış müziği.

Aynı günde iki zıt duyguyu yaşatan Oğuzhan Koç’un hangi müziğinin daha çok sevileceği, dinleyicinin dans etmeyi mi yoksa efkarlanmayı mı seçeceği şimdiden merak konusu oldu. Koç, müziğin kliplerini de Hypers direktörlerinden Mehmet Can Damatoğlu idaresinde art geriye çekti. Birebir anda iki şarkıyı çıkarmanın bir manası olduğunun altını çizen Oğuzhan Koç “İlk müzik ‘Yok mu?’da soruyoruz, ‘Yok’ta yanıtımızı alıyoruz. İkisinin öyküsü birbirine bağlı, devamı niteliğinde. Ben müziklerimle kıssa anlatmayı seviyorum. Öykülerimin dinleyicilerle buluşması, anlaşılması ise beni çok memnun ediyor” diye konuştu.