Özkan Uğur'un Sağlık Durumuna İlişkin Ailesinden Paylaşım

Özkan Uğur'un Sağlık Durumuna İlişkin Ailesinden Paylaşım
Hastalığı tekrar nükseden ve 3 hafta kadar önce yoğun bakıma alındığı öğrenilen Özkan Uğur'un entübe edildiği öğrenilmişti. Bu haberlerden sonra ise sosyal medyada ortaya atılan yalan iddialar öyle çoğaldı ki Özkan Uğur'un ailesi konuyla ilgili açıklama yapmak durumunda kaldı. Özkan Uğur'un eşi Aysun Uğur, sosyal medyada yaptığı yeni bir paylaşımla hem tepkisini ortaya koydu hem de haberi yazanı bulacağını vurguladı:
Özkan Uğur ölmedi, yaşıyor. Sadece 'tık' almak uğruna milyonlarca insanı üzen, ağlatan şerefsizler... Bu haberi yapan ve de yayan her kimseniz sizi bulacağım ve dava edeceğim. Yakında görüşeceğiz.

Emre Irmak'tan Yüreklere Su Serpecek Haber 

Öte yandan müzisyen Emre Irmak, Özkan Uğur'un sağlık durumuna yönelik herkesin yüreğine su serpecek bir açıklama yaptı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Irmak, Uğur'un durumunun iyiye gittiğini söyleyerek ünlü sanatçının sevenlerini rahatlattı:
Aslandır, yetenek ötesidir, kalbinin iyiliği, insanlığı, bir de nasıl komiktir... Oğlu Alişan’la konuştum şu an vücudu dinleniyormuş ve doktorun dediğine göre durum iyiye gidiyormuş. Hadi Özkan abi zımba gibi kalkıcan ayağa eminim. O kadar çok sevenin ve hayranın var ki dualarımızla kalkıcan ayağa muhteşem insan.