Sefo ile Ömür Gedik İstanbul'u salladı

Sefo ile Ömür Gedik İstanbul'u salladı
Aktiflik dünyasına Türkiye’nin en uzun soluklu ve en geniş kapsamlı şenliği olarak damgasını vuran İstanbul Şenliği, Şenlik Park Yenikapı’da tüm süratiyle devam ediyor. Şenliğin on dördüncü gününde Ömür Gedik ve Sefo sahne aldı.

İSTANBUL (İGFA) - Trendyol Yemek Ana Sponsorluğu’nda ve Sipay’ın Fintek Sponsorluğu’nda gerçekleşen şenliğin on dördüncü günü saat 16.00’da kapılarını açtı. 6 Ağustos’a kadar devam edecek ve birbirinden farklı aktifliklerin gerçekleşeceği İstanbul Festivali’nin on dördüncü gününde de ziyaretçiler çeşitli etkinlikler ve konserlerle cümbüş dolu bir yaz akşamı geçirdi.

Focus İstanbul Aktiflik İdaresi tarafından Şenlik Park Yenikapı’da düzenlenen İstanbul Festivali’nde, göz kamaştıran ışıklı melek kanatları ve LED’li özel bir kostüm ile sahneye çıkan Ömür Gedik, müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı. Şenliğe özel hazırladığı kostüm ile sahnede adete parlayan Ömür Gedik, izleyenleri kendisine hayran bıraktı.

Türk Rap Müziği’nin başarılı ismi Sefo gecenin ikinci performansını gerçekleştirdi. Hit müzikleri, ‘Isabelle’, ‘Bilmem Mi?’ ve ‘Bonita’ üzere modüllerini seslendiren Sefo, sahne gösterisi ve dansçılarıyla bir arada izleyenlerden büyük alkış aldı.

İstanbul Şenliği 4 Ağustos Cuma günü, ana sahnede Blok3, Motive, Ceza’yı ağılayacak. Yarına kadar devam edecek İstanbul Şenliği programında sırasıyla bugün Dolu Kadehi Aksi Tut, yarın ise Sıla sahne alacak.

17 gün boyunca 36 sanatkarın sahne alacağı İstanbul Festivali’nde biletler www.istanbulfestivali.com web sitesinden satın alınabiliyor.