Simge ve Sefo'dan sürpriz düet

Simge ve Sefo'dan sürpriz düet
Bu yılın en çok dinlenen isimleri olan Sefo ve Simge, Coke Studio Türkiye projesi için sürpriz bir düete imza attılar.

İSTANBUL (İGFA) - Verdiği konserler ve çıkardığı hitlerle büyük bir hayran kitlesini peşinden sürükleyen Simge ile farklı üslubuyla dikkat çeken rap müziğin tepedeki yıldızı Sefo birlikte düet yaptı. İkili “Coke Studio Türkiye Albümü” için “Görmem Böylesini” isimli şarkıyı seslendirdi.

“Bilmem mi”, “Isabelle” ve “Tutsak” üzere yüz milyonlarca kere dinlenen müziklerin sahibi Sefo ile “Aşkın Olayım”, “Harcandıkça” ve “Çapkınca” üzere hitlere imza atan Simge bir ortaya gelerek yazın hiti olmaya aday ‘Görmem Böylesini’ seslendirdiler.

Şarkının kelam müellifi ve bestekarı olan başarılı rap yıldızı Sefo, projeyle ilgili “Böyle bir projede yer almak benim için çok büyük zevk. Simge ile bu türlü bir farklılığa imza atmış olmaktan memnunluk duyuyorum” dedi.

Bu yılın hitlerine imza atan Simge ise “Coke Studio ile farklılıkların yarattığı ahengin altını çizdik ve bundan hayli zevk aldık. Sefo ile müzik seslendirmek ikimizin mesleği için de fevkalade bir tecrübe oldu” dedi.

“Gerçek Mucize” mottosuyla yola çıkan Coke Studio’nun Türkiye’ye özel olarak hayata geçirdiği “Coke Studio Türkiye Albümü” projesi için “Görmem Böylesini” isimli müzikle yeni bir düete imza attılar. Müziğin kelamı ve müziği Sefo’ya, düzenlemesi Aerro’ya ilişkin olan “Görmem Böylesini” tüm dijital platformlarda yayında.