Simge'nin ruhu esiri oldu!

Simge'nin ruhu esiri oldu!
Müzik eleştirmenlerinin Türk popunun yeni dört büyüklerinden biri olarak ilan ettiği Simge, yeni müzikler yayınlamaya devam ediyor. Simge, Davet Telkıvıran ve Oğuzhan Koç imzalı “Ruhum Esirin” ile yeniden fırtınalar estiriyor.

İSTANBUL (İGFA) - Simge, layık görüldüğü noktanın hakkını vermeye devam ediyor.

“Aşkın Olayım”ın rüzgarını ardına alarak “Harcandıkça” ve “Çapkınca” isimli iki hit daha çıkaran Simge milyonların kalbinde yer edecek yeni bir şarkıyı daha piyasaya sundu.

Simge, yakın arkadaşı, ünlü aranjör ve prodüktör Davet Telkıvıran’ın albümünde Telkıvıran ile seslendirdiği düet müzik “Ruhum Esirin” ile yeniden fırtına üzere esmeye başladı.

Bu düetin kelam ve müziği Davet Telkıvıran ile Oğuzhan Koç imzasını taşıyor. Düzenlemeyi ise Davet Telkıvıran yaptı. Klibi de Hypers Presents’ten Mali Ergin çekti.

OĞUZHAN KOÇ ÜRETMEYE DEVAM EDİYOR

Oğuzhan Koç bu yıl çıkardığı müziklerle hayran kitlesini daha da büyüttü. Koç yalnızca kendi seslendirdiği müzikleri değil, kelam ve müziği kendisine ilişkin kesimleri da sanatçı arkadaşları aracılığıyla paylaşmaya devam ediyor. Oğuzhan Koç’un Davet Telkıvıran ile yazdığı ve Simge’nin seslendirdiği “Ruhum Esirin” kısa müddette büyük beğeni topladı ve toplumsal medyada tekraren paylaşıldı.