TRT Dizilerinin Oyuncuları TEKNOFEST İzmir'de Hayranlarıyla Buluştu

TRT Dizilerinin Oyuncuları TEKNOFEST İzmir'de Hayranlarıyla Buluştu
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3) tarafından organize edilen havacılık, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST İzmir'e, TRT dizilerinin oyuncu kadrosundan isimler de katıldı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3) işbirliğiyle düzenlenen havacılık, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST İzmir'e, TRT dizilerinin sevilen oyuncuları katıldı.

TRT'den gelen bilgiye göre, "Gönül Dağı", "Kendi Düşen Ağlamaz" ve "Tozkoparan İskender Gölge" dizilerinin oyuncuları, etkinlik kapsamında gerçekleşen imza gününde hayranlarıyla buluştu.

Gönül Dağı dizisinin oyuncuları Serkan Kuru, Hande Nur Tekin ve Hüseyin Sevimli, Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin başrol oyuncuları Enes Koçak ve Eylül Tumbar ile TRT'nin uluslararası dijital platformu tabii'de yayınlanan "Tozkoparan İskender: Gölge" dizisinin başrol oyuncularından Çağan Efe Ak, Deniz Erayvaz ve Tuana Naz Tiryaki katıldıkları imza etkinliğinde yoğun ilgiyle karşılaştı.

Hayran oldukları oyuncularla görüşme fırsatı yakalayan ziyaretçiler, oyuncularla fotoğraf çektirerek sohbet etti.

TEKNOFEST heyecanını TRT standında yaşadıklarını dile getiren oyuncular, böyle bir atmosferde hayranlarıyla buluşmaktan memnun olduklarını ifade etti.

Haber Editörü