Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Kira Öder Gibi Evinizin Sahibi Olun

Bir an önce sizlerde artık ev sahibi olmak isteyebilir ve bunun için güncel sunulan kampanyaların ne olduğunu öğrenebilirsiniz. Yıllardan bu yana istediğiniz gibi bir daire satın almayı kurguluyor, ancak bunun başarabilmek adına yeterli maddi gücünüzün olmadığını düşünüyorsanız hemen peşinatsız ev ile ilgili neler olup bittiğini sitemiz içerisinde öğrenebilir ve kusursuz bir yardımla nakite gerek duymadan konut almak adına hangi kriterlere sahip olmak istediğinizi öğrenebilirsiniz. Hem emlak sektöründe yer alan inşaat şirketlerinin hem de müşterilerini kendi portföyüne katmak isteyen bankaların çalışmalarını görerek en karlı olanına dair ortak bir karar verebilirsiniz.

Firmaların Peşinat Almadan Yaptıkları Kampanyalara Göz Atın

Ülke çapında nakit bir bedel ödemeden alınabilecek projelerin neler olduğuna dair de en doğru araştırmaları yapmanız gerektiğini bilmelisiniz. İşte bu bağlamda da her gün çok daha geniş kitlelere hizmet veren sitemizden istifade edebilir ve amaçlarınıza ulaşabilirsiniz. Değerlendireceğiniz ve isteklerinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz peşinatsız ev kampanyaları en yeni gelişmelerini de anlık olarak takip edebileceğiniz tek yerdesiniz.

Kesinlikle kolay maddi şartlar dahilinde özlem duyduğunuz konutu almak ve başınızı düşlediğiniz gibi bir eve sokabilmek adına günümüzde yararlanacağınız olasılıkları bizimle keşfedebilirsiniz. Bu sayede kazanan olmak ve maddi açıdan kendinizi zor durumda bırakmadan hareket etmenin ayrıcalığını da yaşayacaksınız. Hem yaşadığınız şehir sınırlarında hem de Türkiye çapında peşinata gerek kalmadan bu süreci noktalayacaksınız.

Peşinata Gerek Duyulmayan Ev Projeleri

Dilerseniz hemen anında başvuruda bulunabileceğiniz, biten, devam eden veya yakın zamanda yapılmaya başlanacak peşinatsız ev projeleri ile ilgili de sizlerde ne denli destek çıktığımızı görebilirsiniz. Bu projelerin içeriğinin ne olduğunu ve sizlere ne gibi imkânlar tanıdıklarını da keşfedecek ver artık her şeyin yolunda gitmesini sağlayabileceksiniz. Büyük bir titizlik ve detaylı inceleme sonucunda size ideal olan bir daireyi tespit ederek satın alma girişimlerinizi sürdürebilirsiniz. Ara ödeme ya da yüksek faizlerden kaçınacağınız, ek dosya masrafı ödemeyeceğiniz ve kazancınıza göre borcunuzu taksitlere bölecek uygun opsiyonları değerlendirmek üzere hemen bizi seçebilir ve memnun kalacağınız bir zamana şahit olabilirsiniz.

Devamını Oku

Uygun Kredili Bankalar

Yepyeni bir yıl geldi. Yepyeni bir yıl her zaman yeni fırsatlar ve umutları da beraberinde getirir. Bu yıl yeni bir ev almanın tam zamanı olabilir. Eğer siz de uzun zamandan beri evinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız ya da kiradan bıkıp keşke benim de bir evim olsa diyorsanız 2017 yılı sizin için fırsatlar senesi olacak. Şimdi en uygun konut kredisi veren bankalar hangileri hep beraber inceleyelim.

 

            150.000 TL konut kredisi alıp 120 ay vadeyle geri ödeyeceğiniz varsayımı altında konut kredisi en uygun şekilde Ziraat Bankası'nda karşımıza çıkıyor. Ziraat Bankası'nda 0,88 faiz oranıyla 2.029,07 TL olarak geri ödeme yapabilme imkanına sahip oluyorsunuz. Diğer (120 ay vadeli ve 150.000 TL kredi kullanımı varsayımı altında) en düşük konut kredisi veren bankalar ise şu şekilde:

 - Halkbankası faiz oranı 0,89 ve taksit tutarı 2.039,17 TL

 - Yapıkredi Bankası faiz oranı 0,90 ve taksit tutarı 2.049,31 TL

 - Vakıfbank, TEB, QNB Finansbank ve Anadolu Bankası'nın faiz oranı 0,95 ve taksit tutarı ve taksit tutarı 2.100,36 TL.

 

Peki, eğer 120 aylık vadedeki ödemeler sizin bütçenizi aşıyorsa o zaman ne yapacaksınız. O zaman kredinizin vadesini 360 aya kadar çıkarmanız mümkün. Ancak elbette bunun içinde ödeyeceğiniz faizin miktarı artıyor. Öncelikle 240 ay vadeli 150.000 TL konut kredisi kullanmanız durumunda bankaların faiz oranlarına göz atalım.

 

 - Garanti Bankası'nın 240 ay vadede iki çeşit kredisi bulunuyor. Bunlardan birincisi Kiracıya Mortgage. Bu kredinin faiz oranı 1,14 ve aylık ödemesi 1.830,52 TL oluyor. 240 ay vadedeki konut kredileri arasından en hesaplısı olarak Garanti Bankası'nın Kiracıya Mortgage kredisi yer alıyor. Bankanın diğer kredisi ise Mortgage Kredisi ismiyle 1,19 faiz oranı ile karşımıza çıkıyor. 240 ay vadede aylık taksit ödemesi 1.895,86 TL.

 

 - Denizbank ve Şekerbank'ta 240 ay vadeli konut kredisi bulunuyor. Her iki bankanın da bu vadede kullanılan konut kredileri için uyguladığı faiz oranı 1,19 olup taksit ödemesi 1.895,86 TL olarak karşımıza çıkıyor.

 

Bu ödemeler de beni aşıyor en iyisi ben 360 ay vadeli bir konut kredisi kullanayım diyenlerin çok fazla bir seçeneği bulunmuyor. 360 ay vadeli konut kredisi kullandıran banka yalnızca Şekerbank olup, 150.000 TL kredi kullanımında uygulanan faiz oranı 1,19 ve1.811 TL taksit ödemesi bulunuyor.

Devamını Oku

Tasarruf Önemlidir

Genel olarak bir ev almanın en kolay yollarından biri de hiç şüphesiz bir takım tasarruf durumlarına içine girmektir. Bununla birlikte üstelik bu tür bir urum birçok farklı noktada son derece büyük bir şekilde etki yapmaktadır. Bilindiği üzere her hangi bir yerden yine istenilen her hangi bir ev alınırken mutlak suret ile bir krediye ihtiyaç duyulur. Bu noktada konut projesi her yıl başvuran kişi ya da kişileri hattı hesabı yoktur. İşte bu noktada birçok insanın aklını karıştıran en büyük durumlardan biri de hiç şüphesiz çekilen kredi ile birlikte gelen faiz durumlarıdır. Bu noktada birçok kişi ya da kişiler de bu tür kredilerin faizler ile birlikte bu miktarları nasıl ödeyeceklerini kara düşünürler.

 

 Tasarruf Yapmak

 

İşte bu noktada en önemli durum tasarruf yaparak eğer ki bir ev alınmak isteniyor ise o zaman bunun için de bu şekilde bir miktar peşinat biriktirmektir. Bu noktada birçok kişi ya da kişiler hatta bu sayede istedikleri miktar kadar yani ne kadar bir peşinat vermek istiyorlar ise o kadar bir para biriktirebilirler. Bu da hiç şüphesiz birçok insanın elbette son derece daha az bir miktarda bir kredi çekmesine ve bununla birlikte tıpkı zincirleme bir durum gibi daha az bir faiz ödemesine katkı sağlamaktadır. Bununla birlikte böyle bir durum herkesin bütçesinin her hangi istedikleri bir evi almak adına da son derece uygun bir hal aldırır.

 

 Değişik Kampanyalar

 

Ne de olsa konut kredisi faiz oranları bilindiği üzere her ne kadar birçok farklı bankanın yine birçok değişik kampanyaları bu konu hakkında olsa da yine de bu durumda faizler oldukça yüksektir. Özellikle de taksitlendirme noktasında bu durum vade uzadıkça daha da içinde çıkılamaz hale gelebiliyor. Bunun yanı sıra bu sayede de taksitlendirme noktasında ev adına geriye kalan tüm paralar belirli bir miktarlarda taksitlere son derece rahat bir şekilde bölünebilir ve bununla birlikte de birçok farklı vadede ödeme şansına erişebilir. Üstelik bu tür banka kredileri çekilmek zorundadır ve bu sayede çok daha az krediler çekilebilir.

Devamını Oku

Faiz Olmadan Ev Fırsatı

Ev almak herkesin hayali fakat yüksek faiz oranları ev almak isteyenlerin korkulu rüyası haline gelmiş durumda bunu engellemek için devlet yardımı ya da uygun faiz hatta faizsiz ev kredisi veren farklı bankaların imkânlarından yararlanmak en akıllıca tercih olacaktır. Kira öder gibi ev sahibi olmak ömür boyunca boşu boşuna başkasını zengin etmekten çok daha karlı bir yatırım olarak görülmekte ve bu çok doğru. Bu nedenle sizde size uygun olan faizsiz konut kredi veren bankalar ya da toki faizsiz konut kredisi gibi farklı yatırım araçlarını kullanabilirsiniz.

 

Toki faizsiz konut kredisi kullanmak isteyenler için bu yıl miktar belirlendi eğer bu imkândan yararlanmak istiyorsanız gerekli mercilere başvurarak 94 bin lira faizsiz kredi alabilirsiniz. On yıla kadar belirlenen ödeme seçenekleri ile vade farkı olmadan kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Toki bu imkânı sağlarken şehit ve gazi ailelerine daha büyük bir olanak vermiştir. Kredi miktarı aynı olmasına rağmen şehit ve gazi ailelerinin bu imkândan yararlanabilme olanağı daha büyüktür. Kura yöntemi ile belirlenen kişiler arasında şehit ve gazi ailelerine öncelik tanınmaktadır. Eğer sizde buna katılıp ev almak isterseniz iyi bir yatırım seçeneği tercih etmiş olursunuz. Bunun dışında farklı ev alma olanakları da bulunmaktadır.

 

Faiz ödemek istemeyenler için ki bunu kimse istemez imkânı olanlar için faizsiz konut kredisi veren bankalar bulunmaktadır. Faizsiz kredi türü iki çeşit ile sınırlandırılmaktadır. Biri bankaların faiz almadan müşterilerine verdikleri fakat sigorta ve dosya işlem bedellerini müşterilerinden temin ettikleri yöntemdir. Eğer kısa sürede miktarı ödeme gücünüz var ise faizsiz konut kredisi olarak 10 ya da 12 aylık taksitler yaptırıp kredinizi faizsiz şekilde ödeyebilirsiniz.

 

Bir diğeri ise katılım bankacılık uygulamasındır. Faizsiz kredi verilir fakat katılım payı alınır. Eğer bu imkânlardan yararlanmak istiyorsanız küçük miktarlarda kredi çekmeniz daha uygun olacaktır. Kısa zamanda ödemeniz gerektiği için belli bir miktarı elinizde bulundurmanız gerekebilir. Bunların dışında para biriktirmenizi sağlayan ve belli bir süre sonra biriktirdiğinizin iki katını size vererek fazladan verdiği miktarı vadesiz taksitler şeklinde alan özel şirketler de vardır.

Devamını Oku

Ev İçin Peşinat Şart Değil

Yıllarca kirada oturanlar ya da yeni evlenip kendi evine oturmak isteyenler ilk olarak ev almak istemektedir. Fakat bu durumda elinde peşinat olması gerektiğini düşünen pek çok kişi böyle bir düşünceden peşinat olmadığı için vazgeçmektedir. Elinde yeterince peşinat olmadığı için konut kredisi olmayan pek çok kişi peşinat olmadan ev almanın imkânsız olduğunu düşünerek kiraya mahkûm kalmaktadır. Oysa peşinatsız ev almak sanılanın aksine imkânsız değildir ve peşinatsız ev almanın çok kolay bir yolu vardır.

 

 Peşinatsız Ev Nasıl Alınır?

 

Almak istediğiniz evin değerinin yüzde yüzü kadar kredi veren bankalardan kredi çekerek peşinatsız ev almanız mümkündür. Bu kredi için kendinize, ailenize ya da 3. Bir şahsa ait ikinci bir evi konut ipoteği ile ipotek altına aldırmanız gerekmektedir. Bu sayede evinizin değerinin tamamını bankadan almanız mümkündür. Sürekli peşinatsız ev almak istiyorum diye düşünenler için oldukça iyi bir fırsat olan bu sistem, hiçbir yatırımda bulunmadan sadece kira öder gibi sizi ev sahibi yapmaktadır.

 

Konut Kredisinden Farkı Nedir?

 

Normal şartlarda kullanacağınız bir ev kredisi için bankalar alacağınız evin değerinin sadece yüzde 75’ini kredi olarak vermektedir. Fakat ipotek ile alacağınız kredi sayesinde alacağınız evin değerinin yüzde yüzü kadarını almanız mümkündür. Kira ödemekten sıkılanlar için kaçırılmaz bir fırsat olan bu kredi yıllarca ev almak için birikim yamaya son vermektedir. Pek çok kişi lira öderken birikim yapamadığı için e v kredisi de çekemediğinden kira ödemek zorunda kalmaktadır. Bu yüzden peşinat sıkıntısız ev almak isteyenler bu imkândan mutlaka yararlanmalıdır.

 

Peşinatsız Ev Almanın Avantajları

 

Sürekli ev almak istiyorum niyetiyle şikâyetlere son veren bu kredi sayesinde istediğiniz her an ev sahibi olabilme olanağını yakalamış olursunuz. Ayrıca 10 hatta 20 yıla kadar ödeme planı çıkararak kira ödemek yerine kendi evinize para yatırım imkânına kavuşmuş olacaksınız. Peşinatsız ev almak için illa başka bir evi değil ev yerine araba ya da başka bir mal varlığını da ipotek ettirme şansınız da bulunmaktadır. Ödeme planınıza ekspertiz giderlerini de ekleyerek taksitlendirmeye ekspertiz ücretini dahil edebilirsiniz.

Devamını Oku

Faizler Ev Satışlarını Düşürüyor

Her yıl ev satışları noktasında birçok farlı zamanlarda bir takım düşüşler yaşanabilmektedir. Tüm bu durumların en büyük sebeplerinden birisi de hiç şüphesiz birçok farklı bankanın ev almak adına verdikleri kredilerin faizlerinin son derece fazla olmasıdır. Bu tür bir nedenden dolayı da faizsiz konut kredisi adına birçok farklı yöntem ortaya çıktı.

 

Bunun nedeni ise bankaların uyguladığı faiz politikası sebebi ile birbirinden farklı ev alıcıları bazı dönemlerde ev alma noktasında vazgeçebiliyorlar. Bu tür bir nedenden dolayı da birçok farklı ve birbirinden kaliteli son derece büyük inşaat ya da emlak firmaları ev satma noktasın oldukça uygun ev kredisi sitemi ortay çıkarmaktadır. Tüm bu durumları yanı sıra aynı zamanda bu tür durumlar adına firmalar her hangi bir faiz olmadan kredi imkânı sağlamakta ve birçok insanı da ev sahibi yapmaktadır.

 

Faizsiz Ev Kredisi

 

Peki, bu noktada en çok merak edilen durum bu gibi son derece avantajlı görünen faizsiz ev kredisi nasıl alınır sorusu ortaya çıkmaktadır. Bunun için de en güzel cevap hiç şüphesiz aslın bakılırsa internet ortamında mevcuttur. Yani bu tür bir durumu kullanmak ve son derece kolay bir şekilde ev sahibi olmak isteyen birçok kişi ya da kişiler bunun için internette titiz bir şekilde bir araştırma yapmalıdır. Daha sonra da hangi tür bir kampanyayı seçmek isterler ise onunla hemen bir irtibata geçebilirler. Bu noktada tek yapılması gereken bu son derece büyük ve kaliteli bir sistem ile çok geçmeden oldukça uygun bir fiyata ve taksitlendirmeyle ev sahibi olmak.

 

Piyasayı Canlandırmaktadır

 

Bununla birlikte aynı zamanda bu ve bunun gibi bir sistem sayesinde de piyasa çok daha fazla bir şekilde canlanmaktadır. Bunun iççin de tek yapılacak olan şey bu tür bir faizsiz kira öder gibi ev sahibi olmak adına birbirinden farklı ve bununla beraber aynı zamanda son derece büyük ve kaliteli firmalardan bu tür bir kredi ile ev almaktır. Son yıllarda bu tür projeler oldukça fazla bir şekilde itibar görmmekt3e ve birçok kişi ya d kişiler de bu şekilde bir ev sahibi olmaktadırlar.

Devamını Oku

Faizsiz ev almak mümkün mü?

Faizsiz ev almak günümüz konut sektöründe her ne kadar bazı müteahhit ve inşaat firmalarının özel çaba ve çalışmaları ile mümkün olsa da birçok konut sahibi veya konut üreticisi firmanın alıcılarını banka kredilerine bulaştırmadan, bazı özel imkânlar sunarak faizsiz olarak ev sahibi yapmak gibi bir çalışma veya çaba içine girmemektedirler.

 

İnşaat firmaları veya konut satan emlak veya komisyoncuların birçoğu işini sağlam yapmak, almak istediği parayı kesintisiz ve tek seferde garantili olarak alabilmek için müşterilerini konut kredisi kullanmak zorunda bırakmaktadırlar. Ev veya konut alacak parası olmayan müşterilerinin mecbur kalarak bankalara başvurarak konut kredisi kullanmak zorunda kalması büyük faiz yükünün altına girmesine de sebep olmaktadır.

 

Bu gereksiz ve sebepsiz fazla ödeme konut alıcılarının ödeme güçlerini kısıtlamakta olduğu gibi uzun vadelerde başka ürün almasının da önüne geçmekte aynı zamanda kendi hayatlarını da büyük kısıtlamalarla sürdürmelerine neden olmaktadır. Bankaların her ne kadar konut kredilerinde zaman zaman yaptıkları indirimler söz konusu olsa da bu indirimler uzun vadelerde yine aşırı tutarların biriktiği faizli ödemeler anlamına gelmektedir.

 

Konut Fiyatları Neden Sürekli Yükselmektedir?

 

Türkiye’de konut sektörü her dönem çok fazla sözü edilen ve birçok sektörden çok daha fazla hareketliliğin yaşandığı bir sektördür. Konut sektörünün çarkları devir teslim işlemleri ile döndüğü gibi yeni yapılan ve inşaat halindeki yapı ve binaların, evlerin alım satımı ile de bu çarklar dönmektedir. Konut sektörünün çarkları her ne kadar hızlı dönüyorsa da bu çarkları bu kadar hızlı dönmesinin oldukça ağır bedelleri bulunmaktadır. Bu bedellerin oluşmasının nedeni sektörde alım satımı yapılan ürünlerin birim fiyatının oldukça yüksek olması ile yeni yapılan inşaat ve binaların üretim maliyetlerinin oldukça yüksek olmasıdır.

 

Bu yüksek maliyetler nedeni ile üretilen, yapılan binaların fiyatları da oldukça yüksek olmaktadır. Üretici müteahhit firmaların katlandıkları maliyetler ile bu maliyetlere ek olarak belirlenen kâr yüzdeleri konutların fiyatlarını daha da arttırmaktadır. Konutların yapımında katlanılan maliyetlerin enflasyon ve inşaat malzemelerine gelen zamların etkisi ile sürekli artıyor olması ile konutların farklı sektörlerden etkilenerek değerlerinin yükselmesi nedeniyle değerleri sürekli yükselmektedir.

 

Faizsiz ev sistemleriyle kredi çekmeden faizsiz, peşinatsız ve kredisiz ev sahibi olabilirsiniz.

Devamını Oku

Konut değer endeksli ev alma yöntemi ve detayları

Konut değeri endeksli ev alma yöntemi, Birevim'in sunduğu üç ev alma yönteminden birisidir. Diğerleri sıra tespiti ev alma yöntemi ve serbest planlı ev alma yöntemidir. Konut değeri endeksli ev alma yöntemi ile evinizin konut değerini koruyun.

 

Türkiye' de ilklere imza atan Kolayevim, ilklerinden birisi de evinizin konut değerini eviniz teslim edilesiye kadar korumak. Konut değeri endeksli ev alma yöntemi ile artık bu mümkün. Evinizi alacağınız tarih noter eşliğinde teslim sırası belirlenerek size verilmektedir. Bu yüzden evinizi resmi olarak aldığınız tarihten sonra evi teslim alasıya kadar ki evinizin devletin sağlamış olduğu konut değerini koruyoruz. Böylece evinizi teslim aldığınız günün konut değeri ile almış oluyorsunuz. Yani evinizi o gün satmak isterseniz sizin kar etmeniz söz konusudur.

 

Diğer yöntemlerde olduğu gibi ilk olarak ne kadarlık bir ev alacağınıza karar veriyorsunuz. Verdiğiniz değer maaşınızın miktarıyla ya da peşinatı düşünmeden verdiğiniz bir karar olacak. Bu Birevim'in müşterilerine sunduğu bir avantaj, bir rahatlıktır. Daha sonra ise şunu bilmenizde fayda var. Konut değeri endeksli yöntemi seçenlerden hiç ama hiç peşinat alınmaz, istenmez. Bunun için yanımda yeterli miktar para yok, eyvah ne yapacağım derdiniz de olmayacaktır. Birevim ile gönül rahatlığı ile ev almaya karar verebilirsiniz. Sonraki adımınız ile aylık ödeme miktarının belirlenmesidir. Bunu tamamen sizin iradenize bırakıyoruz.

 

İstediğiniz fiyatı seçebilirsiniz yeter ki 160 aya kadar taksit imkânından faydalanınız. Seçtiğiniz aylık ödeme sabitlenir. Aylık ödeyeceğiniz taksitler, T.C. Merkez Bankasının kurallarına göre düzenlenir ve sizin konut değeriniz böylelikle korunmuş olur. Bundan sonraki aşama ise evinizin teslim alma tarihinizin belirlenmesi olacaktır. Bunun için öncelikle noter huzurunda yapıldığını bilmelisiniz. Biz güvenilir ve noter eşliğinde işlem yapan bir şirketiz. Bu nedenle sıra belirleme işleminizi noter huzurunda yapıyoruz aklınızda soru işareti kalmıyor.

 

Ev sıranız belirlendi. Evini ilk sıralarda alanlar evlerine daha kısa sürede kavuşmakta, kiralardan kurtulmaktadırlar. Ama evini erkenden almayan, alma işlemini geç başlatanlar ise evi geç alacaklar olup teslim tarihlerini beklemeleri gerekmektedir. Ev teslim tarihiniz geldiğinde sizinle iletişim kuracağız.

Devamını Oku

Tasarrufla Ev'in Diğerlerinden Farkları Nelerdir?

Ev alma konusun da yeni umutlar üreten ve fenomen olma yolunda ilerleyen Tasarrufla Ev, ev sahibi yapma konusunda yenilikçi bir yaklaşımın öncüsü olmuştur. Ev sahibi olmak için birikim yapma ve sokak tabiri ile yastık altı yapma konusunda yeterince gelire sahip olmayan bireylerin ve ayrıca yeni evlenmiş ve kira ödemek yerine ev sahibi olmak isteyenlerin faiz ödemeden evin değerinin oldukça üstünde bir fiyatla ev sahibi olmak gibi bir dertleri vardır. Bu konuya alternatif çözüm arayan bireyler ne yazık ki her daim bir bilmece halini alan bu durumdan dolayı mağdur olmakta ve gelen faizi ile birlikte bir ev almak durumda kalmaktadırlar. Ama günümüzde artık bu dertten muzdarip olanlar için yenilikçi bir çözüm, alternatif bir yol bulunmaktadır:

 

Tasarrufla Ev'in Getirdiği Farklılıklar:

 

Tasarrufla Ev normal bir mortgage sistemi şeklinde ya da ev kredisi veren firmalar ve ya bankalar gibi bir işlem süreçlerine ve kafa karıştıran bir yapıya sahip değildir. Oldukça makul, basit anlaşılır ve güvenilir bir yol ile işlemlerini halletmekte ve en önemlisi de her hangi ek bir ücret faiz ya da vade almadan sadece evin kendi değeri ile size evi sunmaktadır. Bu özelliği aynı zaman da Tasarrufla Ev'in en önemli farklılığını oluşturmaktadır. Bu saye de ev sahibi olmak isteyen bireylere her hangi bir ek ücret ödemeksizin evin asıl değerini veren Tasarrufla Ev bu işlemi yaparken kesinlikle faiz işlemi yapmadan ya da her hangi bir vade farkı belirtmeksizin evi müşterilerine vermektedir.

 

Bir diğer farkı ise Tasarrufla Ev her ay düzenli olarak Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından yayınlanan konut fiyat endeksine bağlı olarak ev fiyatlarını sabitlemekte ve bu saye de her hangi ek bir ücret istemeden alış - satış işlemlerini gerçekleştirmektedir.

 

Tasarrufla Ev bu işlemleri yaparken kar etiği yöntemle de alanındaki diğer firmalardan farklı bir metot izlemekte ve ev fiyatlarına her hangi bir ek yapmadan sadece müşterilerin belirlediği çizelge de hizmet bedeli olarak ücret talep etmekte ve bu saye de kendi kazancını sağlarken bir diğer yandan müşterilerine memnuniyeti sağlamaktadır.

Devamını Oku

Yatırım Yapmak Ev Alma Noktasında Önemlidir

Her yıl birbirinden değişik emlak konut projeleri halka tanıtılır ve bu noktada birçok kişi ya da kişiler de bu sayede istedikleri her hangi bir eve kavuşmaktadır. Bu noktada özellikle de ev almak adına elbette bir kredi çekmek önemlidir. Fakat tek yol sadece bir kredi çekmek değildir.

 

Bununla birlikte aynı zamanda bir takım yatırım işlerine girmek ve bunuşa birlikte de eldeki bir miktar parayı değerlendirip daha fazla bir hale getirmek de ileride ev alma noktasında son derece büyük bir etki yapmaktadır. Ve tabii ki bunun için de bu tür bir durum için hiç şüphesiz bir takım araştırmalar yapmak şarttır. Tüm bu yatarım durumlarının en kısa ve aynı zamanda herkesin yapabileceği ilk yolda kesinlikle bir takım döviz işlerini son derece dikkatli bir araştırmak ve bununla birlikte de gerekli noktalarda doğru döviz işlerine para yatırmaktır.

 

Birçok Farklı Yatırım

Ya da bu ve bunun gibi daha birçok farklı yatırım işlerini öğrenmek ve bu sayede de parayı ev almak adına biraz daha katlamaktır. Bu yatırım işleri aynı zamanda her hangi istenilen bir ev adına eğer her hangi bir bankanın son derece uygun bir şekilde sunduğu bir kredi çekilmek isteniyorsa o zaman bu noktada belirli bir miktar peşinatın yine ev adına bulmak konusunda da yine birçok farklı yatımı durumları büyük bir fark yaratır. Üstelik bu noktada peşinatsız ev almak yerine bankadan çekilecek olan her hangi bir ev adına alınacak kredi çeşidi için direkt olarak da bir ev parası da kazanılabilir.

 

Borsadan

Bilindiği üzere birçok farklı borsa simsarı ya da daha farklı birçok bu şekilde çalışan kişi ya da kişiler de bu noktada son derece güzel miktarlarda para kazanabilmektedir. Bununla birlikte aynı zamanda bu tür bir durum sayesinde istenildiği kadar bir kazanma şansını elde etme fırsatı sağlar. Bu ve bunlar gibi daha birçok farklı alternatif yatırımlar ile herkes dilediği bir eve ister peşin fiyatına isterse de taksitle küçük bir peşinatla kavuşabilir.

Devamını Oku