Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Taksitle Ev Nasıl Alabilirim?

Hayatınızda önemli karar almanız gereken konuların başında ev satın almak gelir. Konut fiyatlarının çok yüksek olması, kişilerin farklı yollarla ev sahibi olma alternatiflerine itmektedir.

Ev yatırımı yapmak için tercih edilecek yöntemlerden biri taksitle ev alma yöntemidir. Bankalardan konut kredisi çekmek istemeyen ya da belli bir birikmişi olmayan birçok kişi, taksit seçenekleri kendi tercih edeceği, faizsiz ve peşinatsız sistem sunan kurumsal firmalardan yararlanmaktadır.

Kredi Çekmeden Ev Satın Alınabilir mi?

Ev satın almak isteyen insanların çoğu, genellikle banka konut kredisi çekerek ev satın alma yoluna gitmektedir. Bu şekilde alınan evlerde, konut kredilerinin faizlerinin yüksek olması dolayısıyla, evin gerçek değerinden çok daha fazla miktarlara ev satın alınmaktadır.

Taksitle ev alma mantığını kullanarak, kişilerin ev sahibi olmasını sağlayan kurumsal firmalar, peşinat ve faiz ödemesi almadan, ara ödeme almadan, ev sahibi olma fırsatını sunmaktadır.

Çekilişle Ev Sahibi Olunur mu?

Çekiliş yöntemiyle ev sahibi olmak, faizsiz tasarruf sistemi kullanılan kurumsal firmaların sunduğu yöntemlerin başında gelmektedir.

 • Almak istenilen evin taksit planları alıcı tarafından belirlenir.
 • Peşinat verilmez.
 • Eğer alıcı isterse ve taksitleri düşürmek isterse peşinat verebilir.

Çekilişle ev sahibi olma sisteminde, noter huzurunda çekiliş yapılır. Faiz, vade farkı, ek maliyet gibi ayrı ücretler ödenmez. İstediğiniz evi, kendi belirleyeceğiniz taksitlerle 36 kişilik gruplardan 360 kişilik gruplara katılarak, çekilişle ev sahibi olabilirsiniz.

Destekevim ile Sabit Planlı Yöntem ve Konut Değer Artışlı Yöntem ile Nasıl Ev Sahibi Olunur?

Destekevim ile taksitle ev almak sisteminden üç şekilde faydalanırsınız. Çekiliş yöntemi, sabit planlı yöntem ve konut değer artışlı yöntem ile ev sahibi olabilirsiniz.

Çekiliş yönteminde grup aralıkları;

 • 36 kişilik grup
 • 120 kişilik grup
 • 180 kişilik grup
 • 360 kişilik grup şeklinde oluşturulmaktadır.

Destekevim ile sabit planlı yöntem kullanan kişiler, evin teslim alınacağı tarihi kendi belirlemekle birlikte, ödemelerini de bütçelerine uygun olarak kendilerini planlamaktadır.

Destekevim yöntemlerinden biri olan konut değer artışlı yöntemi kullanan kişiler ise, hizmet bedeli ücreti ödemediği gibi teslimat vadesi de uzatılmamaktadır. Eğer istediğiniz evin fiyatı artarsa ya da daha yüksek fiyatlı bir ev almayı düşündüğünüzde, yöntemin toplam tutarının %20’si kadar alacağınız, geri ödeme tutarında artış yaptırabilmektedir.

Destekevim, her zaman faizsiz ve peşinatsız ödeme sistemi sayesinde, birçok kişiyi ev ve araba sahibi yapmıştır. Destekevim’den yararlanmak isteyenler, 444 8 369 numaralı hattı arayabilir, info@destekevim.com e-posta adresine mesaj gönderebilmektedir.

Devamını Oku

Konya’da Senetle Kira Öder Gibi Ev Almak?

Konya’da ev almak isteyenler bunu senet karşılığında üstelik kira öder gibi gerçekleştirebilirler! Senetle ev alma imkanları tasarruf firmaları ile mümkün olmaktadır. Yaptığınız senet karşılığında evinize kavuşabilir; bütçenize uygun ödeme planı hazırlayabilirsiniz.

Senetle Ev Alma Yöntemleri

Senetle ev almak için en iyi koşullar tasarruf firmaları tarafından sağlanıyor. Son yıllarda öne çıkan ve birçok kişiyi ev sahibi yapan tasarruf firmaları, uygun ekonomik çözümler sunuyor.

Senetle ev alma sürecinde yararlanabileceğiniz avantajlar şunlardır:

 • Banka kredisi kullanarak yüksek taksitlerle ödeme yapmak zorunda değilsiniz
 • Faiz ödemeleri bulunmaz
 • Ev almak için peşinat yatırmanız şart değildir
 • Ödeme planı bütçenize göre yapılır
 • Kefil gösterme gerekli değildir
 • Taksitlere kendiniz karar verirsiniz

Senet karşılığında ev almak için güvenilir bir firma ile anlaşmak önem taşır. İktisatEvim bu konuda deneyimli ve profesyonel ekibi ile hizmet sunar.

Konya’da Nasıl Senetle Ev Alınır?

Konya’da ev almak isteyenler güvenilir, kazançlı bir tasarruf firması ile bunu kendi bütçelerine en uygun biçimde gerçekleştirebilirler. Konya’da istediğiniz evi seçin ve süreç başlasın!

İyi tasarruf firmaları size birçok avantajlı hizmet paketi sunarlar. Bunlardan en uygununa kendiniz karar verirsiniz. En erken teslim seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Tasarruf firmaları farklı iktisadi katılım çözümlerine sahiplerdir. Genel olarak sıralı tespit tasarruf modeli ve serbest tasarruf sistemi sunulur. Sıralı tespit tasarruf modelinde teslim tarihinize noter huzurunda yapılacak olan çekiliş ile karar verilir. Bunun öncesinde ise alacağınız ev tutarına ve ödemek istediğiniz taksit miktarınıza göre tasarruf grubunuz seçilir.

Serbest ve esnek modellerde çekiliş yoktur; evin teslim tarihi katılımcı tarafından belirlenir.

İktisatEvim ile Finansal Çözümler!

Senetle ev almak için İktisatEvim firmamıza hemen başvuru yapabilirsiniz. Evin tutarı ve taksitleriniz belirlendikten sonra süreç hızla ilerler. Ev almak için yüksek miktarlı taksitler, faiz ya da peşinat ödemek zorunda değilsiniz!

Tasarruf firmamız her bireyin ihtiyacı için özel hizmet paketleri hazırlamıştır. Zor gibi görünen yatırımların gerçekleştiğini görmekten memnun kalacak ve istediğiniz eve senetle sahip olacaksınız!

Müşteri temsilcilerimize 7/24 ulaşabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Hayallerinizi daha fazla bekletmeyin!

Devamını Oku

Konut Tasarruf Finansmanı İle Faizsiz Ev Sahibi Olun

Ev sahibi olmak birçok insanın hayali olsa da ülke ekonomisi ve bireylerin ekonomik şartları ne yazık ki buna engel oluyor.  Faizsiz ev almak isteyen binlerce hatta belki milyonlarca insan var. 2020 yılı özelinde konuşmak gerekirse banka faizleri ile ev almak ciddi sorunları da beraberinde getiriyor. Aşırı yüksek faizler, hayat kalitesinin düşmesi ve yaşanan stres insanları olumsuz yönde etkiliyor.

 

Çözüm tasarruf krediyle bankayla uğraşmadan insanları ev sahibi yapıyor. Bu sistem sayesinde binlerce aile ev sahibi oldu. Tasarruf evim sistemleri genel olarak düşük bütçe ile faizsiz şekilde insanları konut sahibi yapar. Bu sistem sayesinde bankalarla uğraşmak zorunda kalmadan ev sahibi olunur.

 

Çözüm tasarruf ile ev sahibi olun

 

Ev sahibi olmak isteyenlerin birçoğu kenarda çok fazla birikmiş parası olmadığı için bu hayallerini erteliyor. Aslında kenarda çok fazla biriken paranız olmasa da bu sistemler sayesinde ev alabilirsiniz. Aylık ödemelerini sizin belirlediğiniz sistemler sayesinde faizsiz ev almak mümkün olabiliyor.

 

Çözüm tasarrufun en güzel yanlarından bir tanesi ev sahibi olmak isteyenlere konut finansmanı sağlamasıdır.  İsterseniz aylık taksitlerle ödeme yapabilir isterseniz de birikim yaptığınız miktarı vererek başlayabilirsiniz. Aylık ödenecek taksitler ile ev sahibi olma ihtimaliniz vardır. Faizsiz ev alma gibi durumlar tamamen Çözüm tasarruf güvencesiyle gerçekleşiyor. Bu alanda binlerce insan konut sahibi oldu. İstediğiniz evi satın alabiliyorsunuz. Ödeme tutarları da yine sizler tarafından belirleniyor. Evin ufak masrafları dışında faiz gibi ekstra ödemeler olmuyor.

 

Faizsiz ev al mantığı tamamen gerçek bir biçimde yapılıyor. Sizler istediğiniz evi beğenin ve içeride bırakan paranız ile belirli bir süre sonra ev sahibi olabilirsiniz.

 

Peşinat Ödemeden Ev Alın

 

Elinizde peşinat olmadan ev sahibi olmak bu sistemler ile mümkün olmaktadır. Genel olarak sistem şu şekilde işliyor. Sizler bütçenizi belirtiyorsunuz ve sonrasında ödeme serüveni başlıyor. Eğer ilk etapta peşinat vermek isterseniz elinizde ki tutarı verebilirsiniz. Çözüm tasarruf hiçbir şekilde peşinat için zorunluluk sunmamaktadır.

 

Çözüm tasarruf ile isterseniz peşinat verebilir isterseniz de sadece aylık taksitler ile ödemeler yapabilirsiniz. Aylık ne kadar miktar ödeme yapacağınızı da yine siz belirlersiniz. Peşinat verenlerin avantajları olsa da zorlama bir sistem yoktur. Peşinat verenler evlerine daha hızlı sahip olurlar ve ayrıca daha düşük aylık taksit ödemeleri yaparak evlerini alırlar.

Devamını Oku

Evi Satmanın Kolay Yolları Nelerdir?

Ev satmak için çabaladığınızda fakat evinizi bir türlü satamadığınızda, diğer evlerin nasıl satıldığını merak edebilirsiniz. Bu evlerin hızlı şekilde satılmasının sebebi, uygun satış politikaları izlenmesidir. Siz de evinizi satabilmek için doğru satış yöntemlerini kullanırsanız, kolayca satışınızı yapabilirsiniz.

 

Evinizin Fiyatında Gerçekçi Olun

Evinizi satmak için belirleyeceğiniz fiyatın, alıcılar tarafından makul kabul edilmesi önemlidir. Evinizin fiyatını belirlerken, çevrenizde bulunan evlerin fiyatlarını ve özelliklerini baz alabilirsiniz. Bu fiyatı, az belirlemeniz durumunda zarar edebileceğiniz gibi, uçuk bir rakam belirlemeniz durumunda da evinizin satılması olanaksız hale gelebilir.

Evinizin fiyatının belirlenmesinde sıkıntı yaşıyor ve bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız, bir uzman sayesinde evinizin gerçek fiyatını öğrenebilirsiniz.

 

Evinizin İlanlarına Özen Gösterin

Ev almak isteyen müşterilerin, evinizi görmeye gelmeden önce evinizi ilanlarınızdan gördüğünü bilmelisiniz. Evinizin ilanlarını hazırlarken, doğru fotoğrafları kullanarak alıcı gelme şansını arttırabilirsiniz. Bu fotoğrafları, evin özelliklerini doğru ve eksiksiz şekilde belirttiğiniz, ilan açıklamaları ile destekleyebilir ve alıcı gelme şansınızı arttırabilirsiniz.

 

Evinizi Bir Uzmana Gösterin

Bir uzman sayesinde fiyat konusunda fikir alabileceğiniz gibi, evin satış işlemlerini, bir uzmanın yapmasını da sağlayabilirsiniz. Evi görmeye gelecek müşteriler ile ilgilenecek zamanı bulamıyorsanız, bir uzman sizin için çözüm olacaktır.

Bir emlak uzmanı ile iş yapmadan önce güvenilirliğini ve tecrübesini bilmeniz gerekmektedir. Uzmanın evinizi en kısa zamanda satabilmesi için tecrübe sahibi olması ve alıcılar tarafından güvenilmesi önemlidir.

Aynı zamanda, uzmanın tanınmış olması, müşteriler ile iyi ilişkiler kurması da evinizin daha hızlı satılmasını sağlayacaktır. Bu yüzden insan ilişkileri iyi olan ve daha önce yapmış olduğu işler sayesinde tanınmış biriyle çalışmak mantıklı olacaktır.

 

Pazarlama Stratejisi Belirleyin

Bir uzmanla çalışırken ya da kendiniz evinizi satmak isterken, alıcıların dikkatini çekecek ve evi almalarını istetecek bir pazarlama stratejisi belirlemeniz gerekmektedir. Bu pazarlama stratejisini internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal medya aracılığı ile daha fazla alıcıya ulaşabilir ve evinizin satışını kolayca yapabilirsiniz.

Aynı zamanda, evin önemli özelliklerini ortaya çıkaran bir pazarlama yöntemi, alıcıların ihtiyaçlarına uygun evi bulmalarını daha kolay sağlayacağı için faydalı olacaktır.

 

Evinizin Bakımını Yapın

Evi müşterilere göstermeden önce, evin satılmasında eksik görülecek durumları kapatın. Boyası, tesisat sistemi, kapıları gibi evin zarar görmüş kısımlarını onarın. Bu onarmalar sonucunda evi sorunsuz bulan alıcılar, evinizi almak isteyecektir. Ev alırken, alıcılar, evin daha sonra uğraşmaları gereken sorunları olmasını istememektedir. Bu yüzden ev bakımı önemlidir.

Evinizi en hızlı ve kolay şekilde satmak için Birtep ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: https://www.birtep.com/blog/ev-satmanin-kolay-yollari-nelerdir/

Devamını Oku

Hangi Sebze ve Meyve Ne Zaman Ekilir?

Günümüzde hastalıkların çoğalması nedeniyle artık herkes doğal beslenmeye dikkat etmekte ve bahçesi olan kişiler kendi sebze ile meyvelerini yetiştirme yi tercih etmektedirler. Hatta pek çok insan balkonunda bile sebze ile meyve yetiştirmeye başladığı için bugün en çok merak edilen hususlardan biri de Hangi Sebze İle Meyve Ne Zaman Ekilir? Konusudur. Bu hususta fikir edinmeniz adına aşağıda detaylı bir şekilde bilgi vermeye çalıştık.

Ocak; patlıcan, domates, karnabahar, turp, sarımsak, maydanoz, dereotu

Şubat; patlıcan, bezelye, maydanoz, çeri domates, karnabahar, roka, çarliston biber, dereotu, sarımsak, turp

Mart; bezelye, ıspanak, patates, roka, maydanoz, soğan, sarımsak, nane, taze soğan, çilek, dereotu, salatalık, mısır, beyaz kabak

Nisan; beyaz kabak, çarliston biber, çeri domates, bezelye, patlıcan, roka, karnabahar, mısır maydanoz, yeşil biber, ıspanak, semizotu, enginar, soğan, patates, marul, göbek marul

Mayıs; dolmalık biber, yeşil biber, salatalık, semizotu, ıspanak, domates, tatlı kabak, karpuz, kavun, taze soğan, göbek marul, kıvırcık, dereotu, mısır,  bamya, pırasa, fasulye, kabak, havuç, roka, maydanoz, nane

Haziran; maydanoz, çarliston, yeşil biber, roka, dolmalık biber nane, salatalık, taze soğan, göbek marul, ıspanak, semizotu, dereotu, karnabahar, lahana, kereviz, bamya, patlıcan, kabak, havuç, fasulye, pırasa

Temmuz; dereotu, kıvırcık, taze soğan, nane, göbek marul, brokoli, mısır, ıspanak, kabak, semizotu, nane, maydanoz

Ağustos; mısır, brokoli, maydanoz, semizotu, kabak, taze soğan, göbek marul, nane, kıvırcık, ıspanak, dereotu

Eylül; biberiye, kekik, bakla, maydanoz, mısır, lavanta, ıspanak, roka, kabak, dereotu, nane, göbek marul semizotu

Ekim; Brokoli, nane, taze soğan, dereotu, semizotu, ıspanak, roka, maydanoz, bakla

Kasım; bakla, brokoli, turp, roka, kıvırcık, taze soğan, semizotu, dereotu, nane

Aralık; turp, taze soğan, kıvırcık, roka

Aralık ayında hava koşulları elverişli olduğunda çilek ekimi yapılır ve kışlık sebzeler hasar edilir. Hasat sona erdiğinde yazlık sebze ve meyvelerin fideleri hazırlanır ve ekilecek yerler sürülerek gübresi verilir. Sizlerde bağ, bahçe veya balkonunuzda küçük bir alanda sebze ve meyve ekmek istiyorsanız, belirttiğimiz ekim listesine bakarak mevsimine göre istediğiniz ürünleri yetiştirebilirsiniz.

Kaynak: https://www.uzmanevim.com/hangi-sebze-ve-meyve-ne-zaman-ekilir/

Devamını Oku

Doğal Gaz Tasarrufu Nasıl Yapılır?

İnsanlığın ısınma ihtiyacına en iyi şekilde yanıt veren doğal gaz, hali hazırda ülkemizde birçok eve ulaşmayı başarmış durumda. Peki ama faturalar neden bu kadar yüksek geliyor? Elbette zamların etkisi var ancak kullanıcı hatalarını da es geçmemek gerekiyor. Doğal gaz tasarrufu için sizler de yazımıza göz atabilir ve bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Yapabileceklerinizi ve aynı zamanda alabileceğiniz önlemleri de maddeler halinde paylaşmak istiyoruz.

 • Radyatörlerinizin arka kısmında yalıtım levhası bulunmuyorsa eğer öncelikli olarak adımlarınızı bu doğrultuda atabilirsiniz. Radyatör ve duvar arasındaki ısı geçişini bir şekilde engellemeniz gerekiyor ve en büyük ısı kaybının bu bağlamda gerçekleştiğini de hatırlatmak isteriz. Bu sayede sizler de %7’ye varan büyük bir oranda tasarruf elde etmiş olacaksınız ve kısa süre içerisinde faturalarınıza da yansıyacaktır.
 • Radyatörlerinizin ön kısmını kapatmayın. Bazı kullanıcılar kanepelerini radyatöre yakın yerleştiriyor ve bu durum ısınmayı engellediği gibi daha fazla enerji harcanmasına neden oluyor. Eşyaların bu bölgeden daha uzak bir şekilde yerleştirilmesi gerekiyor.
 • Gün içerisinde perdelerinizin kapalı tutulması da tasarruf adına önemli bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Doğal gaz tasarrufu nasıl yapılır? Sorusuna bu detay ile de yanıt verebiliyoruz. Bununla birlikte radyatörlerinizin ön kısmını ya da üst kısmını kapatacak şekilde perdeler kullanmanız da faturalarınıza zarar verecektir.
 • Perdeleri kapı tutmak sizlere %30 oranında fayda sağlayacak ve ısı kaybını da bu oranda engellemiş olacaksınız.
 • IOsı yalıtımı elbette önemli ve hali hazırda binanızda bu tür bir çalışma söz konusu değilse yöneticiniz ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Isı yalıtımı olan binalarda doğal gaz tasarrufu çok daha güçlü ve sağlıklı bir şekilde yerine getiriliyor.
 • Doğal gaz tasarrufu nasıl yapılır? Sorusuna verilebilecek yanıtlardan bir tanesi de kombinin doğru kullanımıdır. Kombiyi sürekli açıp kapatmak da faturalarınıza olumsuz yansıyacaktır. Bunu yapmak yerine pasif konuma getirmeniz yeterli olacaktır. Kombi, her yeni çalışmada yüksek enerji harcıyor ve bu da faturalarınızın kabarık gelmesindeki en önemli etkenlerden bir tanesidir ve birçok insanın düştüğü hata da budur.

Kaynak: https://www.tasarrufvakti.com/dogal-gaz-tasarrufu-nasil-yapilir/

Devamını Oku

Faizsiz Araba Nasıl Alabilirsiniz?

Bu konuda hizmet vere araç markalarının olduğunu biliyor muydunuz? Dilerseniz bu markalara göz atalım ve faizsiz araba nasıl alınır? Sorusuna da doğrudan yanıt vermiş olalım.

Ford

Fiesta modeli için 24.000 lira olmak koşulu ile 20 vadeli kredi desteğinden haberiniz var mı? Peşinat ödemek zorunda değilsiniz ya da bir miktar birikmişinizin olması da gerekmiyor. Başvurularınızı yaptığınız takdirde sizler de belirtilen model için 24.000 lira gibi bir destek alabiliyor ve faiz ödemeden araç sahibi olabiliyorsunuz. Aynı şekilde Focus ve C-mac modelleri için de 20 ay vadeli seçenekler mevcuttur. Ford markası yakın zamanda bu fırsat ile bir kez daha karşımıza çıkacak ve binlerce insanı araç sahibi yapacaktır.

Toyota

Auris, Corolla, Verso ile birlikte Rav4 modelleri için faizsiz kredi desteği sunuluyor. Faizsiz araba nasıl alınır? Sorusuna Toyota markası bu şekilde yanıt veriyor. Sizler de en yakın galeriyi ziyaret ederek bu konuda daha detaylı bilgi edinebilir ve merak ettiğiniz soruları da sorabilirsiniz. Vade seçenekleri ile ilgili henüz net bir bilgi yok ancak bizim tahminlerimize göre 20 aydan daha az bir süre karşınıza çıkmayacaktır.

Ödeme koşulları gerçekten muazzam ve bu sayede binlerce insanı araç sahibi yapmak da daha kolay bir hal alıyor. Yeteri kadar nakiti ya da birikmişi olmayan kimseler için güzel bir fırsat ve bunun yanında muhafazakar kesim için de yine kıymetli bir ayrıcalık olduğunu düşünüyoruz.

Birarabam Faizsiz Araba Satın Alma Fırsatı Sunuyor

Birarabam ismini örnek olarak sizlere sunuyoruz ve benzer oluşumların da yine faizsiz araba satın alma konusunda sizlere yardımcı olduğunu hatırlatmak isteriz. Herhangi bir faiz uygulanmadan sizler de taksit taksit araç sahibi olabiliyorsunuz. Burada bir kura detayı karşınıza çıkıyor ve uzun bir süre beklemek zorunda kalabilirsiniz. Eğer bu konuda sabırlı iseniz hiçbir şekilde bankalara başvurmadan direkt olarak bu firmalar ile iletişime geçebilir ve sizler de taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Araç modellerinin kısıtlı olduğunu da hatırlatmak gerekiyor ve ne yazık ki birçok model hali hazırda mevcut değildir.

https://www.arabahayalim.com/faizsiz-araba-nasil-alinir/

Devamını Oku

Kira Öder Gibi Evinizin Sahibi Olun

Bir an önce sizlerde artık ev sahibi olmak isteyebilir ve bunun için güncel sunulan kampanyaların ne olduğunu öğrenebilirsiniz. Yıllardan bu yana istediğiniz gibi bir daire satın almayı kurguluyor, ancak bunun başarabilmek adına yeterli maddi gücünüzün olmadığını düşünüyorsanız hemen peşinatsız ev ile ilgili neler olup bittiğini sitemiz içerisinde öğrenebilir ve kusursuz bir yardımla nakite gerek duymadan konut almak adına hangi kriterlere sahip olmak istediğinizi öğrenebilirsiniz. Hem emlak sektöründe yer alan inşaat şirketlerinin hem de müşterilerini kendi portföyüne katmak isteyen bankaların çalışmalarını görerek en karlı olanına dair ortak bir karar verebilirsiniz.

Firmaların Peşinat Almadan Yaptıkları Kampanyalara Göz Atın

Ülke çapında nakit bir bedel ödemeden alınabilecek projelerin neler olduğuna dair de en doğru araştırmaları yapmanız gerektiğini bilmelisiniz. İşte bu bağlamda da her gün çok daha geniş kitlelere hizmet veren sitemizden istifade edebilir ve amaçlarınıza ulaşabilirsiniz. Değerlendireceğiniz ve isteklerinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz peşinatsız ev kampanyaları en yeni gelişmelerini de anlık olarak takip edebileceğiniz tek yerdesiniz.

Kesinlikle kolay maddi şartlar dahilinde özlem duyduğunuz konutu almak ve başınızı düşlediğiniz gibi bir eve sokabilmek adına günümüzde yararlanacağınız olasılıkları bizimle keşfedebilirsiniz. Bu sayede kazanan olmak ve maddi açıdan kendinizi zor durumda bırakmadan hareket etmenin ayrıcalığını da yaşayacaksınız. Hem yaşadığınız şehir sınırlarında hem de Türkiye çapında peşinata gerek kalmadan bu süreci noktalayacaksınız.

Peşinata Gerek Duyulmayan Ev Projeleri

Dilerseniz hemen anında başvuruda bulunabileceğiniz, biten, devam eden veya yakın zamanda yapılmaya başlanacak peşinatsız ev projeleri ile ilgili de sizlerde ne denli destek çıktığımızı görebilirsiniz. Bu projelerin içeriğinin ne olduğunu ve sizlere ne gibi imkânlar tanıdıklarını da keşfedecek ver artık her şeyin yolunda gitmesini sağlayabileceksiniz. Büyük bir titizlik ve detaylı inceleme sonucunda size ideal olan bir daireyi tespit ederek satın alma girişimlerinizi sürdürebilirsiniz. Ara ödeme ya da yüksek faizlerden kaçınacağınız, ek dosya masrafı ödemeyeceğiniz ve kazancınıza göre borcunuzu taksitlere bölecek uygun opsiyonları değerlendirmek üzere hemen bizi seçebilir ve memnun kalacağınız bir zamana şahit olabilirsiniz.

Devamını Oku

Uygun Kredili Bankalar

Yepyeni bir yıl geldi. Yepyeni bir yıl her zaman yeni fırsatlar ve umutları da beraberinde getirir. Bu yıl yeni bir ev almanın tam zamanı olabilir. Eğer siz de uzun zamandan beri evinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız ya da kiradan bıkıp keşke benim de bir evim olsa diyorsanız 2017 yılı sizin için fırsatlar senesi olacak. Şimdi en uygun konut kredisi veren bankalar hangileri hep beraber inceleyelim.

 

            150.000 TL konut kredisi alıp 120 ay vadeyle geri ödeyeceğiniz varsayımı altında konut kredisi en uygun şekilde Ziraat Bankası'nda karşımıza çıkıyor. Ziraat Bankası'nda 0,88 faiz oranıyla 2.029,07 TL olarak geri ödeme yapabilme imkanına sahip oluyorsunuz. Diğer (120 ay vadeli ve 150.000 TL kredi kullanımı varsayımı altında) en düşük konut kredisi veren bankalar ise şu şekilde:

 - Halkbankası faiz oranı 0,89 ve taksit tutarı 2.039,17 TL

 - Yapıkredi Bankası faiz oranı 0,90 ve taksit tutarı 2.049,31 TL

 - Vakıfbank, TEB, QNB Finansbank ve Anadolu Bankası'nın faiz oranı 0,95 ve taksit tutarı ve taksit tutarı 2.100,36 TL.

 

Peki, eğer 120 aylık vadedeki ödemeler sizin bütçenizi aşıyorsa o zaman ne yapacaksınız. O zaman kredinizin vadesini 360 aya kadar çıkarmanız mümkün. Ancak elbette bunun içinde ödeyeceğiniz faizin miktarı artıyor. Öncelikle 240 ay vadeli 150.000 TL konut kredisi kullanmanız durumunda bankaların faiz oranlarına göz atalım.

 

 - Garanti Bankası'nın 240 ay vadede iki çeşit kredisi bulunuyor. Bunlardan birincisi Kiracıya Mortgage. Bu kredinin faiz oranı 1,14 ve aylık ödemesi 1.830,52 TL oluyor. 240 ay vadedeki konut kredileri arasından en hesaplısı olarak Garanti Bankası'nın Kiracıya Mortgage kredisi yer alıyor. Bankanın diğer kredisi ise Mortgage Kredisi ismiyle 1,19 faiz oranı ile karşımıza çıkıyor. 240 ay vadede aylık taksit ödemesi 1.895,86 TL.

 

 - Denizbank ve Şekerbank'ta 240 ay vadeli konut kredisi bulunuyor. Her iki bankanın da bu vadede kullanılan konut kredileri için uyguladığı faiz oranı 1,19 olup taksit ödemesi 1.895,86 TL olarak karşımıza çıkıyor.

 

Bu ödemeler de beni aşıyor en iyisi ben 360 ay vadeli bir konut kredisi kullanayım diyenlerin çok fazla bir seçeneği bulunmuyor. 360 ay vadeli konut kredisi kullandıran banka yalnızca Şekerbank olup, 150.000 TL kredi kullanımında uygulanan faiz oranı 1,19 ve1.811 TL taksit ödemesi bulunuyor.

Devamını Oku

Tasarruf Önemlidir

Genel olarak bir ev almanın en kolay yollarından biri de hiç şüphesiz bir takım tasarruf durumlarına içine girmektir. Bununla birlikte üstelik bu tür bir urum birçok farklı noktada son derece büyük bir şekilde etki yapmaktadır. Bilindiği üzere her hangi bir yerden yine istenilen her hangi bir ev alınırken mutlak suret ile bir krediye ihtiyaç duyulur. Bu noktada konut projesi her yıl başvuran kişi ya da kişileri hattı hesabı yoktur. İşte bu noktada birçok insanın aklını karıştıran en büyük durumlardan biri de hiç şüphesiz çekilen kredi ile birlikte gelen faiz durumlarıdır. Bu noktada birçok kişi ya da kişiler de bu tür kredilerin faizler ile birlikte bu miktarları nasıl ödeyeceklerini kara düşünürler.

 

 Tasarruf Yapmak

 

İşte bu noktada en önemli durum tasarruf yaparak eğer ki bir ev alınmak isteniyor ise o zaman bunun için de bu şekilde bir miktar peşinat biriktirmektir. Bu noktada birçok kişi ya da kişiler hatta bu sayede istedikleri miktar kadar yani ne kadar bir peşinat vermek istiyorlar ise o kadar bir para biriktirebilirler. Bu da hiç şüphesiz birçok insanın elbette son derece daha az bir miktarda bir kredi çekmesine ve bununla birlikte tıpkı zincirleme bir durum gibi daha az bir faiz ödemesine katkı sağlamaktadır. Bununla birlikte böyle bir durum herkesin bütçesinin her hangi istedikleri bir evi almak adına da son derece uygun bir hal aldırır.

 

 Değişik Kampanyalar

 

Ne de olsa konut kredisi faiz oranları bilindiği üzere her ne kadar birçok farklı bankanın yine birçok değişik kampanyaları bu konu hakkında olsa da yine de bu durumda faizler oldukça yüksektir. Özellikle de taksitlendirme noktasında bu durum vade uzadıkça daha da içinde çıkılamaz hale gelebiliyor. Bunun yanı sıra bu sayede de taksitlendirme noktasında ev adına geriye kalan tüm paralar belirli bir miktarlarda taksitlere son derece rahat bir şekilde bölünebilir ve bununla birlikte de birçok farklı vadede ödeme şansına erişebilir. Üstelik bu tür banka kredileri çekilmek zorundadır ve bu sayede çok daha az krediler çekilebilir.

Devamını Oku