Arak Dizisinin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Most Production tarafından yapılan ve Murat Can Oğuz'un yapımcılığını üstlendiği yeni dizi "Arak"ın ilk tanıtımı yayınlandı.

Arak dizisine ait tanıtım videosu, yüksek tempolu sahneleri ve etkileyici planlarıyla izleyicilerden büyük beğeni topladı. Dizide ilk kez birlikte ekrana gelecek olan İlker Kaleli ve Öykü Karayel'e sosyal medyada olumlu yorumlar yapıldı.

Öykü Karayel, İlker Kaleli, Tülin Özen, Mehmet Özgür, Kerem Arslanoğlu, Yıldıray Şahinler, Bedir Bedir, Furkan Kalabalık, Demircan Kaçel, Cem Zeynel Kılıç, Görkem Kasal, Beril Kolcu, Ilgaz Kaya ve Bennu Yıldırımlar gibi birçok değerli ismin yer aldığı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken "Arak"ın yönetmenliğini Ender Mıhlar üstlenirken, senaryoyu Ayberk Çınar, Murat Can Oğuz ve Aslı Gönülay birlikte kaleme alıyor.

"Arak," hayatını çalanlardan intikam almaya kararlı olan Kara (İlker Kaleli) ile beklenmedik bir şekilde karşılaşan Zeynep'in (Öykü Karayel) etkileyici hikayesini güçlü bir anlatımla izleyicilere sunacak. Dizinin heyecan dolu bölümleri yakında Show TV ekranlarında başlıyor.

Haber Editörü