The Simpsons'ın Son Kehaneti Sosyal Medyayı Salladı

The Simpsons'ın Son Kehaneti Sosyal Medyayı Salladı

Simpsonlar dizisi, geçmişte Disney'in Fox'u satın almasını, Trump'ın başkanlığını, Kamala Harris'in başkan yardımcılığını, Kolomb heykelinin başının kesilmesini, akıllı saatlerin popülerliğini, Ebola ve koronavirüs salgınlarını, eski Beatles mektubunu, 11 Eylül Saldırıları'nı ve hatta Lady Gaga'nın Super Bowl'da havaya uçmasını önceden tahmin etmesi ile ün kazanmıştı. Sosyal medya kullanıcıları, dizinin Rusya-Ukrayna savaşını da önceden tahmin ettiğini iddia etmişlerdi. Bu kez de Amerikalı gazeteci Natalie Morris'in sözleri ile birlikte insanlar gözlerini yeniden Simpsons kehanetlerine çevirdi.

Simpsonlar'dan Yeni Kehanet: Kosova-Sırbistan Savaşı 2023 Sonbaharında

Natalie Morris, katıldığı bir televizyon programında Simpsonlar'ın 2023 yılı için bir savaş kehanetini fark ettiğini dile getirdi. Balkanlar'da yaşanacak bir savaşı içeren sahnelerin yer aldığı bir bölüme atıfta bulunan Natalie Morris, "Simpsonlar'ın 2023 sonbaharında Kosova ve Sırbistan arasında bir savaş çıkacağını öngören bu sahneyi gördünüz mü? Ürkütücü görünüyor" dedi. Natalie Morris, söz konusu sahnelerin 2005 yılında yayınlanan "Home Away From Homer" bölümüne ait olduğunu ve televizyonda yayınlandığını belirtti.

İlginç “Oppenheimer” Detayı

İlginç bir detay da Morris'in dikkatini çekti. Aynı sahnede Simpsonlar ailesi sinema salonuna giderken bir afişin önünde duruyor. Morris, "Simpsonlar, sinemaya giderken "Oppenheimer" filminin afişini görüyorlar. Yıl 2023 ve Oppenheimer filmi gösteriliyor" şeklinde konuştu.

Haber Editörü