Türkiye'de İlk Kez Gerçekleşen Red Bull Jukebox Sahnesi: Seyirciler Konserin Gidişatını Belirledi!

Türkiye'de İlk Kez Gerçekleşen Red Bull Jukebox Sahnesi: Seyirciler Konserin Gidişatını Belirledi!
Türkiye'de ilk kez gerçekleşen Red Bull Jukebox Sahnesi'nde konserin akışına seyirciler karar verdi.

Red Bull'un yepyeni bir konser deneyimi sunan global müzik etkinliği Red Bull Jukebox Sahnesi, Türkiye'de ilk kez dün gerçekleşti.

KüçükÇiftlik Park'ın muhteşem atmosferinde düzenlenen bu özel konserde, Türkiye'nin en popüler yerel gruplarından Dolu Kadehi Ters Tut sahne aldı. Ancak bu konserin sıradışı özelliği, seyircilerin konser akışına karar verme fırsatıydı. Müzikseverler, unutulmaz anların nasıl yaşanacağına dair tam kontrole sahipti.

Red Bull Jukebox Sahnesi'nde konserin gidişatına, kollarındaki bileklikleri kullanan seyirciler karar verdi. Grubun sorduğu sorulara yönelik havaya kalkan bileklikler ile Red Bull Jukebox Sahnesi, kırmızı ve mavi renklere büründü.

PowerApp medya partnerliğinde gerçekleşen Red Bull Jukebox Sahnesi'nde sahne olan Dolu Kadehi Ters Tut grubu, Red Bull Jukebox Sahnesi'nin deneyiminin kendileri için unutulmaz olduğunu belirtti ve konsere gelen seyircilere teşekkür etti.

Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı, Red Bull Jukebox Sahnesi'nde Dolu Kadehi Ters Tut'a sahnede müzik dünyasının sevilen isimleri de eşlik etti.

Gecenin sürpriz ismi ise yurt içinde ve yurt dışında sayısız konser ve festivalde yer almış, Türk rock müzik tarihinin efsane gruplarından Athena oldu.

Haber Editörü