TV+ ile Exxen TV Eylül Ayında Komedi Dizileriyle Yayında!

TV+ ile Exxen TV Eylül Ayında Komedi Dizileriyle Yayında!
Dijital içerik platformu TV+, dünyaca ünlü yapımları ekran tutkunlarıyla buluşturmaya devam ediyor.

Turkcell'in dijital içerik platformu TV+, izleyicilere farklı kategorilerde onlarca kaliteli içerik sunmaya devam ediyor. Eylül ayında, Exxen TV işbirliğiyle, yerli komedi dizileri ekranlara geliyor.

"Gibi" ikinci sezonuyla, üç arkadaşın başından geçen küçük ama karmaşık olayları ekranlara taşıyor. Aynı zamanda, Bursa'da yaşayan İbo'nun sıra dışı maceralarını anlatan "İlginç Bazı Olaylar" ilk sezonuyla izleyicileri güldürmeye hazırlanıyor.

Yapımcılığını Barış Ayaztaş ve Feyyaz Yiğit’in üstlendiği, senaryosunu Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit’in yazdığı, oyuncu kadrosunda Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan’ın yer aldığı komedi dizisi Gibi, birbiriyle sürekli didişen üç arkadaş Yılmaz, İlkkan ve Ersoy’un yaşadıklarını anlatıyor.

Bu ay 10 bölümden oluşan ikinci sezonuyla Exxen TV ile TV+’lı ekran tutkunlarıyla buluşan dizinin bu sezonunda en çok konuşulan bölümleri arasında Çaça ve Cosplay, Kuki, Sokak Röportajı yer alıyor. Dizinin üçüncü ve dördüncü sezonu da önümüzdeki aylarda TV+’ta yayınlanacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda İbrahim Büyükak, Zafer Algöz, Füsun Demirel, Özgür Emre Yıldırım, Melis Babadağ, Özgür Turhan, Duygu Karaca, Nursena Yılmaz, Meral Çetinkaya, Cemre Ebüzziya ve İdil Sivritepe yer alıyor.

NuLook Production imzalı İlginç Bazı Olaylar’ın yönetmenliğini ve senaristliğini İbrahim Büyükak üstlendi. Dizinin ikinci sezonu önümüzdeki aylarda Exxen TV ile TV+’ta izleyiciyle buluşacak.

Haber Editörü