Hakkında
Türkiye'nin tarafsız, güncel bilgi platformu, Sağlık, Günlük burç aşk ve iş hayatı, Tvde Bugün Ne var, Son Dakika Haber Okunacak, popüler haber portalı. Son dakika haberleri ve şehir servisleri ile haberin okunacağı adres.
  • İlgi Alanları: Habercilik
  • Yüksek Lisans
  • Yaşadığı yer Türkiye
  • Şehir Izmir
  • Doğum tarihi 18 July
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Sanatıyla Yaşamıyla Ozan Güven Kimdir ?

Türk dizi tarihinin en başarılı isimlerinden ve merak edilen sevilen sanatçı Ozan Güven, oyunculuk konusunda oldukça usta performanslar sergileyen bir ekran yüzüdür. Rol aldığı her filmde ön plana çıkmayı başaran, Sanatıyla yaşamıyla Ozan Güven Kimdir

ozan-guven-1580258017.jpg

Muhteşem Yüzyıl, Fi, Aslı ile Kerem ve şuanda da Babil derken birçok dizide rol alan Ozan Güven, zaman ilerledikçe daha usta bir oyuncu olmuştur. Komedi den dramaya rol aldığı her dizide daha usta bir oyuncu olan Ozan Güven her oynadığı dizide neredeyse zirveye oynadı. Hiç bir rolün altında ezilmeyen, Türk dizilerinin unutulmaz aktörlerinden biri olan Ozan Güven kimdir? Gelin birlikte Ozan Güven ile ilgili tüm detayları yakından inceleyelim. 

Kaynak: OKU HABER

Devamını Oku
Sanatıyla Yaşamıyla Ozan Güven Kimdir ?

Pedagojik Formasyon Sertifikaları Artık Geçersiz!

Milli Eğitim Bakanlığı, 29 Haziran 2020 tarihinde yaptığı toplantı sonrasında Pedagojik Formasyon Sertifikası eğitimlerinin bundan sonra geçersiz olacağı kararına vardı. Talim Terbiye Kurulu tarafından alınan 29 Haziran 2020 tarih ve 12 sayılı Kararı ile artık Pedagojik Formasyon Sertifikası ile MEB'de öğretmenlik yapılamayacak. 

Kaynak: OKU HABER

Devamını Oku
Pedagojik Formasyon Sertifikaları Artık Geçersiz!

Üstüne Kuma Getiren Kocasının Cinsel Organını Kesti

Nijerya’da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Kocasının ikinci bir kadın ile evlenmesine sinirlenen 8 aylık hamile kadın, kocası uykudayken keskin bir aletle kocasının cinsel organını kesti.

Dünya genelinde birçok ilginç ve ürkütücü olay yaşanıyor. Bu olaylar arasında sıklıkla duymaya başladığımız bir olay da penis kesme vakaları olarak görülüyor. Kimi kadınlar kocasından intikam almak için kimileri çektiği sıkıntılardan kurtulmak için kimileri de kıskançlık nedeni ile bu yola başvuruyor.

Haberin Devamı

Devamını Oku
Üstüne Kuma Getiren Kocasının Cinsel Organını Kesti

Gelin Öyle Bir Gülme Krizine Girdi ki Damat Şakın Halde Gelini İzledi!

Gülme krizine giren gelini damat ve nikah memuru şakın bir halde izledi. Daha önce bu kadar gülen gelin görmemişsinizdir. İşte, gülme krizine giren gelin!

Gelin Öyle Bir Gülme Krizine Girdi ki Damat Şakın Halde Gelini İzledi!

Maya Takvimi Cinsiyet Tahmini İle Bebeğinizin Cinsiyetini Erkenden Öğrenin!

Mayaların geleceği tahmin etmedi ki başarısını bilmeyen kalmadı öyle değil mi? İşte şimdi de Maya takvimi ile bebeğinizin cinsiyetini erken öğrenebileceksiniz!

Maya Takvimi Cinsiyet Tahmini Yapıyor

mayatakvimi1.jpg

Maya uygarlığı dışarıdan bakıldığında özellikle savaş alanında çok gelişmiş bir toplum olarak görünmese de özellikle astronomi de oldukça başarılı bir toplum. Yüzyıllar öncesinden günümüze uzanan ve etki eden yaşam hakkında ki tahminleri de bunun bir göstergesi. Mayalar bazı tarihler de dünyanın sonu gelecek demiş olsalar da bu tahminleri henüz gerçekleşmedi.

mayatakvimitablosu.jpeg

Tabii bunu ne açıdan söylediklerini bilmiyoruz. Belki de dünyanın sonu derken yeni, bambaşka oluşumlardan, atlanacak çağlardan bahsediyorlardır. Kim bilebilir? Şimdi ise sizlere maya takvimi cinsiyet konusunda ne gibi tahminler yapıyor onu anlatacağız.

Haber oku

Devamını Oku
Maya Takvimi Cinsiyet Tahmini İle Bebeğinizin Cinsiyetini Erkenden Öğrenin!

Sivilce İzleri Neden Oluşur? Sivilce İzlerinden Kurtulmak Mümkün mü?

Sivilce izleri, özellikle ergenlik dönemine çıkan sivilcelerden dolayı yüz ve alında derin izler bırakabilir. Cildi daha pürüzlü bir görüntüye dönüştüren bu izlerden kurtulmak herkesin en büyük istediğidir. İzlerden kurtulup, pürüzsüz bir cilde sahip olmak için birçok yöntem denenebilir.

Pek çok kişi sivilce izinden muzdariptir. Özelikle gençlik döneminde çıkan sivilceleri ile oynayan kişilerin belası olmaktadırlar. Bu nedenle gençlik dönemlerinde sivilcelerle fazla oynamamak, onları sıkmamak daha doğru bir davranış olacaktır.

Haber Oku

Devamını Oku
Sivilce İzleri Neden Oluşur? Sivilce İzlerinden Kurtulmak Mümkün mü?

Ayça Varlier Corona Şarkısı ile Tebessüm Ettirdi!

Dünyayı bir anda saran coronavirüs, ünlüleri de harekete geçirdi. Yüzlere tebessüm ettirmek için ünlü oyuncu Ayça Varlıer de kolları sıvadı ve bakın ortaya nasıl güzel bir şarkı çıktı!

Hem Kulaklarınızın Pası Silinecek Hem de Tebessüm Ettirecek!
Ünlü oyuncu Ayça Varlıer sesiyle büyülerken coronavirüs şarkısı ile de tebessüm ettirdi. Tüm sanatçıları sosyal medyalarından yetenekleriyle ilgili paylaşım yapmaya sürükleyen coronavirüs pandemi salgını, ülkemize her ne kadar zor günler yaşatsa da sanatçıların farklı yönlerini görmemiz de etken oldu. İşte Ayça Varlıer de bu pandemi salgınına kayıtsız kalamadı ve sosyal medya hesabından corona şarkısı paylaştı! İşte dinleyenleri kendine hayran bırakan o muhteşem video!

Haber Oku

Devamını Oku
Ayça Varlier Corona Şarkısı ile Tebessüm Ettirdi!

Adana’da Yardım Araçlarına Saldırdığı İddiasıyla Tutuklanan CHP Gençlik Kolları Başkanı Tahliye Edildi

CHP’nin Adana Yüreğir Gençlik Kolları Başkanı olan Eren Yıldırım serbest bırakılarak tutuksuz yargılanmak üzere tahliye edildi. Eren Yıldırım, Adana’da Vefa Sosyal Destek Grubu üyeleri ile kavga ettiği iddiası ile tutuklanmıştı ve tutuklanması tartışma yaratmıştı.

Yıldırım, 14 Mayıs akşamı ailesi ile birlikte göz altına alınmış ve serbest bırakılmıştı. Alınan bu karardan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarının ardından savcılığın yaptığı itiraz neticesinde tutuklanan Eren Yıldırım, Adana Kürkçüler F Tipi Cezaevi’nden 17 günün sonunda serbest bırakıldı. Tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Yıldırım’ın ardından Eski CHP Milletvekili, gazeteci Barış Yarkadaş bir açıklama yaptı.

Haber Oku

Devamını Oku
Adana’da Yardım Araçlarına Saldırdığı İddiasıyla Tutuklanan CHP Gençlik Kolları Başkanı Tahliye Edildi

Şaşırtan Murat Övüç Makyajı ile Herkesi Kahkahaya Boğdu !

Tuana Tezsay yaptığı makyajlarla kendisini değiştiriyor ve tanınmış kişilere benziyor. İşte, bu videoda da Murat Övüç makyajı yaparak Murat Övüç oldu.

Tazsay, çok kısa bir sürede ustaca yaptığı makyajlar neticesinde birkaç günde bir, başka bir kişi oluyor.

Bu güne kadar; Kim Kardashian, Selin Ciğerci makyajları yaptı. Şimdi, Tuana Tezsay’dan Dalga Dalga şarkısıyla son günlerde adından sıkça söz edilen Murat Övüç makyajı nasıl yapılır, öğrenelim mi?

Haber OKU

Devamını Oku
Şaşırtan Murat Övüç Makyajı ile Herkesi Kahkahaya Boğdu !

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Açıkladı: İkinci Dalga Koronavirüs Salgını Geliyor mu?

Koronavirüs salgını can almaya devam ediyor. Her ne kadar tedbirler alınmış olsa da henüz tam olarak salgın kontrol altına alınamadı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sürekli gündemde olan ikinci dalga hakkında açıklamalarda bulundu.

Korona virüsü salgını ülkemizde 3 aya yakındır binlerce can aldı. Ekonomi durma noktasına geldi. İnsanların günlük yaşantılarında büyük değişimler oldu. Bu durum tüm dünyada da aynı şekilde cereyan etti. Şuan tüm dünyanın merakı ikinci bir salgının olup olmayacağı konusudur.

OKU HABER

Devamını Oku
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Açıkladı: İkinci Dalga Koronavirüs Salgını Geliyor mu? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Açıkladı: İkinci Dalga Koronavirüs Salgını Geliyor mu?