Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

İstanbul Emniyetinden huzur operasyonu! Şişli İlçe Emniyet Müdürü Murat Turhan’ın bizzat yönettiği operasyonda,
ilçenin güvenliği ve refahı için 130 polisten oluşan özel harekat timleri ve hava destekli 40 ekip ile sokak sokak sahada arama yapıldı!

İstanbul Emniyetinden huzur operasyonu! Şişli İlçe Emniyet Müdürü Murat Turhan’ın operasyonu bizzat yönettiği, ilçenin güvenliği ve refahı için 130 polisten oluşan özel harekat timleri ve hava destekli 40 ekibi ile sokak sokak sahada arama yaptırdı!

SABAH KONYA Bölge Temsilcisi ⁦@halit_turann ⁩, yine müthiş bir başarı öyküsü kaleme almış.
KONYA Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürü Ali Logoğlu’nun 5 yıldır FETÖ’ye karşı verdiği amansız mücadelenin detaylarını aktarmış! Mutlaka okuyun...

SON DAKİKA:
AZ ÖNCE HSK TARAFINDAN YARGITAY LİSTESİ BAĞLANDI! YENİ 104 YARGITAY ÜYESİNİN KARARNAMESİ BU AKŞAM YAYIMLANMASI BEKLENİYOR!

Müslüman dünyasının tek lideri olan Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatını kast eden olaylar zincirini yakından takip ediyoruz, edeceğiz!
Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik her türlü darbe girişiminin yakın takipçisi olacağız!

Dalaman Deniz Üs Komutan Yardımcısı Darbeci Emin Keskin’i bile tanık olarak darbeden kurtaracaktınız!
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Adli Müşavirliği tarafından Emin Keskin konusu üzerine üzerine bastırılmasaydı, şimdi bir darbeciyi daha aramızda gezdirecektiniz!

Müslüman aleminin tek lideri olan Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatını konu eden tüm olaylar zincirini çok yakından takip ediyoruz, edeceğiz!
Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik her türlü darbe girişiminin çok ama çok takipçisi olacağız!

Aksaz Deniz Üs Komutanlığı içinde yaşananlar hakkında, Deniz Kuvvetleri komutanlığı defarlarca suç duyurusunda bulunmasına rağmen, Cumhurbaşkanını bizzat almaya giden 5 gemi hakkında darbeden neden işlem yapılmadı!

Aksaz Deniz Üssü içinde meydana gelen olaylar zinciri maalesef hala aydınlatılamadı! Darbeci 5 Fırkateyn ve üzerindeki helikopleri kullananlar askerler hakkında işlem yapmayarak neyi karartmaya çalıştınız!
Şimdi de utanmadan sıkılmadan HSK’dan yargıtay üyeliği istiyorsun!

15 Temmuz 21:00 civarında demirli bulunduğu Aksaz Deniz Üssü’nden ayrılan darbeci 5 Fırkateyn, Sayın Cumhurbaşkanımıza yönelik suikast girişiminin bizzat içinde bulunmasına rağmen, bu gemilerle alakalı Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı, darbeden tek bir tutuklama bile yap(a)madı!