Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Oyunlar1 İle Çocuklarımız karantinadayken Eğlenebileceği oyun Sitesi

3DOyunlar1.gen.tr'ye çocukların evde durması ve uğraşacak birşeyleri olmaması durumunda sitemizde yayınlanan oyunları oynamak ve çocuklar arasında internet sitesinde skor yarışması yapması gibi birçok özellikler eklenmiş durumdadır.

En eğlenceli ve en güzel 3doyunlar1 Birbirinden güzel yepyeni oyunlar keşfederek sende çok eğlenceli vakitler geçireceksin. Hem erkekler için hem de kızlar için severek oynacağınız birçok burada. Haydi ne duruyorsun? Birbirinden güzel ve harika savaş, asker, çizgi film, yarış, benten ve aksiyon oyunları sizleri bekliyor.

oyunlar1 Ailesi olarak sizlere her daim keyifli ve eğlenceli bir ortam yaratabilmek için elimizden gelen her şeyi gece gündüz demeden siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti için 24 saat araklıksız hizmet vermek vermekten gurur duyarız.Bizi bu oyun portalımızda yalnız bırakmadığınız için siz değerli ziyaretçilerimize teşekkürlerimizi bir borç biliriz.En yeni oyunlarımızla size keyifli ve eğlenceli iyi vakitler geçirmenizi temenni ederiz

Oyun Bölümlerimiz

 

Kaynak: Önce Vatan Gazetesi

Devamını Oku

Panda Medya Türkiye'nin Lider Web Tasarım Şirketi Hisselerini Devir etti.

10 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize profesyonel web tasarım ,  seo işlemlerinizi, kurumsal kimliğinizi, e-ticaret sitelerinizi, Google ads ve web hosting hizmetini profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için özenle ve sevgiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yaptığımız her iş bize tecrübe katıyor. Ve bu kazandığımız tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimize yansıtıyoruz. Çözüm ortağınız olan Panda Medya profesyonel ekibi ile markanızı sosyal ağlarda öne çıkarıyoruz.

Panda Medya Ekibi Olarak Neler Yapıyoruz ?

Siz müşterilerimizin memnuniyeti bizim için herşeyden önemli. Sizin talepleriniz doğrultusunda verdiğimiz hizmetler ile sizleri öne çıkarıyoruz. Sizin markanızı çok iyi bir şekilde temsil ediyoruz ve en ufak detayına kadar özen göstererk çalışıyoruz.

Panda Medya Olarak Edindiğimiz Tecrübeler

Yılların verdiği tecrübeyle markanızı temsil ediyoruz. Yıllardır seo, web tasarım işleri üzerine hizmet veren ekibimiz her zaman sizin de yanınızda. İş yaparken genel beklentilerinizin üzerinde çalışmalar yapıyoruz. Sadece size özel çalışmalar yaparak markanızı öne çıkarıyoruz. Çalışmaları teslim ettikten sonra en ufak bir sorunda olsa sizlere yardımcı olmaktan çekinmiyoruz. Uzun süredir her türlü sektörde yaptığımız çalışmalar sayesinde oldukça fazla tecrübe edindik. Sosyal ağlarda yerinizi hızlı ve kaliteli bir şekilde almak için önce Panda Medya’ ya danışmanızda fayda var.

Panda Medya Olarak Nasıl Çalışıyoruz

Yaptığımız her çalışmada müşteri ayırt etmeden tamamen özgün, güncel, şık ve modern çalışmalar sunmaktayız. Yaptığımız her çalışma internet ve arama motorlarının kurallarına uygun bir şekilde yapıyoruz. Bu yaptığımız işlem sayesinde internet aleminde ve arama motorlarında sevilen marka haline geliyorsunuz. Yaptığımız işlerin takibini kesintisiz bir şekilde takip ediyoruz. Yaptığımız işleri teslim ettikten sonra sizler ile bağlantımızı koparmıyoruz ve her türlü sorununuzda yanınızda oluyoruz.

Kimlere Hizmet Veriyoruz

Müşteri farketmeksizin yaptığı işe sadık ve inanarak yapan her müşterimize 7/24 destek sağlamaktayız. Yaratıcı ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile kendini sosyal ağlarda öne çıkarmak isteyen herkese hizmet vermekteyiz. Çalıştığınız sektöre göre size özel hizmet sağlıyoruz. Site tasarımlarınızı, sitenizin seo ayarlarını, grafik tasarımlarınızı, reklamlarınızı profesyonel ekibimize teslim ederek arkanıza yaslanıp markanızın değerinin artışını izleyebilirsiniz.

Panda Medya Olarak Verdiğimiz Hizmetler Nelerdir

Kurumsal Web Tasarım : Tamamen sizin markanızı temsil edecek size özel web tasarımını yapıyoruz ve size temsil ediyoruz. Arama motoru kurallarına göre yaptığımız özgün çalışmalar sayesinde siteniz ve markanız arama motorları (Google, Yahoo, Bing, Yandex vb.) tarafından seviliyor. Markanızı üst sıralara taşımak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Seo Hizmeti: Sitenizi markalaştırmanın en önemli yollarından biridir. Yaptığımız site içi seo ayarlaması ile ziyaretçilerinizin sitenizde daha hızlı gezmesini sağlıyoruz. Tamamen seo uyumlu yazdığımız içerikler sayesinde arama motorları tarafından artı puan alıyorsunuz. Siteniz seo konusunda ne kadar iyiyse markanız da o kadar iyi olacaktır. Yaptığımız seo çalışmaları sayesinde rakiplerinizden her zaman bir adım önde olarak fazla ziyaretçi kazanıyorsunuz. Bu olay sizin markanızın değerini de arttırmış oluyor.

Kurumsal Kimlik Hizmeti : Kurumsal kimlik markanızın imajını temsil eder. Panda Medya kurumsal kimlik hizmetini en profesyonel ve kaliteli bir şekilde sizlere sunuyoruz. Markanızın konseptine göre çalışmalar yaparak kurumsal kimliğinizi diğer markalara göre daha özel yapıyoruz. Unutmayın kurumsal kimliğiniz ne kadar düzgün ise sitenize gelen ziyaretçide akılda kalıcı bir iz bırakır. On yılı aşkın süredir çalışan ekibimiz ile bu işi son derece özenle yaparak markanızın herkesten önde olmasını sağlıyoruz.

E-Ticaret Sitesi : Her geçen gün kullanımı artan e-ticaret sayesinde satışlarınızı arttırmanızda yardımcı oluyoruz. İnternet satışınızı arttırmak için özenli bir çalışma yapıyoruz. Yaptığımız çalışmalar sayesinde müşterileriniz aradağını kolayca buluyor ve satın oluyor. Bu işlemi kolay bir şekilde yaptığı için alışverişlerin devamı geliyor. Canlı Tv Siz hiç yorulmadan biz bu işleri sizin için son derece hızlı ve özenle hazırlıyoruz. Size sadece ürünlerinizi sanal mağzanızda satmak kalıyor.

Google Ads : İnternet aleminde müşterilere en hızlı ulaşma yolu Google’ ye reklam vermektir diyebiliriz. Paranızın boşa gitmesini önleyerek minimum miktarda çok müşteri prensipiyle çalışıyoruz. Ve  özenle seçtiğimiz ve sektörünüze özel yaptğımız araştırlamalar sonucu işlemlerimize devam ediyoruz. Verdiğimiz reklamlar sayesinde hem müşterileriniz mutlu oluyor hemde siz mutlu oluyorsunuz ve ziyaretçilerinizin arttığını görüyorsunuz.

Web Hosting Hizmetimiz : Web sitelerinizin veya uygulamarınızın sosyal ağlarda yayınlamasını sağlayan hizmete hosting hizmeti denir. Sizlere uygun fiyata kaliteli hizmeti sunuyoruz. Panda Medya ekibi olarak sektörde en uygun fiyata en üstün performansı ve kaliteli hosting paketlerini sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Sorunsuz bir web sitesi istiyorsanız Panda Medya profesyonel Web Hosting Hizmetini alabilirsiniz.

Panda Medya İletişim Bilgileri :

Adres: M.Nesih Özmen Mh. Karadal Sk. No:5 Güngören/İstanbul

Telefon: 0850 477 75 20 (7/24 destek alabilirsiniz)

Mail: info@pandamedya.com.tr

Verdiğimiz diğer hizmetleri görmek isterseniz www.pandamedya.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 Kaynak: Marmara Gazetesi

 

Devamını Oku