AK Parti Bursa'dan 22. yıl iletisi

AK Parti Bursa'dan 22. yıl iletisi
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, 14 Ağustos 2001 tarihinde ‘Erdemliler Hareketi’ olarak kurulan ve Türk siyasi tarihine hizmetleri ile damga vuran AK Parti’nin 22’inci kuruluş yıldönümünü kutluyor.

BURSA (İGFA) - AK Parti Bursa Vilayet Lideri Davut Gürkan, AK Partinin 22’inci Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir kutlama bildirisi yayınladı.

Başkan Gürkan, kutlama bildirisinde, AK Parti’nin kurulduğu günden itibaren hayatın her alanında gerçekleştirdiği ıslahat niteliğindeki icraatları ile, Türk milletinin inanç ve takdirini kazandığını belirten Lider Gürkan, bu itimat sayesinde Türkiye’nin dünyada kelam sahibi bir ülke olduğunu vurguladı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, her alanda güçlü bir Türkiye amacıyla kurulan AK Parti’nin bu gün de tıpkı şevk ve heyecanla yoluna devam ettiğini belirten Lider Gürkan, iletisinde, "Eğitimden sıhhate, güvenlikten adalete, ulaşımdan güce, endüstriden spora her alanda Türkiye’nin yalnızca eksikliklerini gidermekle kalmadık, gelecekte yapacağımız atılımlarında altyapısını kurduk. Belirlediğimiz 2023 amaçlarımıza ulaşmanın şevk ve heyecanı,Türkiye Yüzyılını başlatmanın haklı gururu içerisinde, 2053 ve 2071 amaçlarımıza ulaşmak için daha çok çalışıp, ülkemize ve milletimize verdiğimiz kelamların tamamını yerine getirmek istiyoruz" dedi.

"Geçen 22 yılda olduğu üzere bundan sonra da AK davanın AK takımları olarak birinci günkü aşk ve heyecanla, Genel Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde yolumuza emin ve kararlı adımlarla ilerleyeceğiz" diyen Lider Gürkan, "Ülkemizi maksatlarına ulaştırmak için tüm gücümüzle çalışacağız. Bu his ve kanılarla bugüne kadar partimizin değişik kademelerinde hizmette bulunmuş tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu vesile ile ahirete irtihal eden dava arkadaşlarımıza da aziz Allah'tan rahmet diliyorum. AK Parti'mizin 22’inci kuruluş yıl dönümü kutlu olsun" sözlerini kullandı.