ÂLÂ Parti Kayseri'den CHP'ye ziyaret

ÂLÂ Parti Kayseri'den CHP'ye ziyaret
DÜZGÜN Parti Kayseri Vilayet Lideri Av. Tansu Şener ve Vilayet İdaresi, kısa mühlet evvel Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri Vilayet Başkanlığı’na atanan Feyzullah Keskin ve Vilayet İdaresine iyi olsun ziyaretinde bulundu. 

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
CHP Kayseri Vilayet Başkanlığına atanan Feyzullah Keskin ve Vilayet İdaresine iyi olsun ziyaretleri devam ediyor. Âlâ Parti Kayseri Vilayet Lideri Av. Tansu Şener ve Vilayet İdare Heyeti Üyeleri, CHP Kayseri Vilayet Örgütüne gelerek Lider ve İdare Şurası Üyelerini ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti lisana getiren CHP Kayseri Vilayet Lideri Feyzullah Keskin, “30 Mart 20189 mahallî seçimlerinde ve 14/28 Mayıs genel ve 13. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde iktidara karşı birlikte çaba ettik ve toplumsal muhalefetin güçlenmesini sağladık. 30 Mart lokal seçimlerinde birçok bölgede Belediye Meclislerinde yer aldık ve iktidarın birçok ranta dönük dayatmalarına ‘dur’ dedik. Artık önümüzde bir lokal seçim daha var. Bu seçim sürecinde Genel Lider ve Genel Merkez Yöneticilerimizin birlikte hareket edip etmeyeceğimiz istikametindeki kararları şimdi netleşmese de biz ÂLÂ Parti ailesiyle olan bağımızı hiçbir vakit koparmayacağız” biçiminde konuştu.

Ziyarette konuşan YETERLİ Parti Kayseri Vilayet Lideri Av. Tansu Şener ise, “Feyzullah Lider ve idaresinin üstlendiği vazife için buradayız. Güzel olsun temennimizi ilettik. Önümüzde bir lokal seçim süreci var. AKP zihniyetinin 1994 yılından bu yana Kayseri’deki belediyeleri nasıl bir anlayışla yönettiğini biliyoruz. Önümüzdeki mahallî seçimde GÜZEL Parti olarak tek başımıza da seçime girsek, CHP ile yeniden ortak olarak da girsek belediyeleri biz kazanacağız. Bütün çalışmalarımızı bunun üzerine ağırlaştırdık. Feyzullah Lider ve idaresine muvaffakiyetler diliyoruz” sözlerini kullandı.