CHP'li liderlerden seçim buluşması

CHP'li liderlerden seçim buluşması
Eskişehir’in Cumhuriyet Halk Partili Belediye Liderleri, Mahmudiye’nin akabinde ikinci “Belediye Liderleri Buluşması”nı Seyitgazi ilçesinde gerçekleştirdiler.

ESKİŞEHİR (İGFA) - Eskişehir Büyükşehir Belediye Lideri Yılmaz Büyükerşen, Tepebaşı Belediye Lider Vekili Fikriye İnanç Zaptiye, Odunpazarı Belediye Lideri Kazım Kurt, Alpu Belediye Lideri Gürbüz Güller, Han Belediye Lideri Erdal Ulu ve Mahmudiye Belediye Lideri İshak Gündoğan, Seyitgazi Belediye Lideri Uğur Tepe’nin konut sahipliğinde düzenlenen “Belediye Liderleri Buluşması”nda bir ortaya geldiler. Buluşmaya ilçe belediye meclis üyeleri ve belediye yetkilileri de katıldı.

Buluşma kapsamında Lider Yılmaz Büyükerşen ve beraberindeki heyet, Seyitgazi Belediye Lideri Uğur Zirve ile makamında bir ortaya gelerek görüş alışverişinde bulundular. Burada yapılan toplantıda Uğur Zirve ve belediye liderleri yaptıkları çalışmalarla ilgili sunumlar gerçekleştirdi. Liderler dayanışma içerisinde Eskişehirlilere hizmet etmeye devam edeceklerini söz ettiler.

Toplantı sonrası ilçede ziyaretler yapan Belediye Liderleri, ilçe esnafı ve vatandaşlardan büyük ilgi gördüler.

“Belediye Liderleri Buluşması” çektirilen fotoğraf ile tamamlandı.