Edirne Keşan'dan 'demokrat' davet

Edirne Keşan'dan 'demokrat' davet
Edirne'nin Keşan ilçesinde Demokrat Parti İlçe Lideri Şaban Balkanlı, tüm demokratları 'demokrat' çatısı altında toplanmaya ve birlikte siyaset yapmaya davet etti.

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) - Demokrat Parti olarak tüm Keşanlı vatandaşları partilerine katılmaya da davet eden Keşan İlçe Lideri Şaban Balkanlı, Anavatan Partisi ve Hakikat Yol Partisi’nde daha evvel misyon almış eski demokratlar ile kendilerini demokrat hisseden gençleri 'Demokrat Partisi' çatısı altında toplanmaya, bir arada siyaset yapmaya davet etti.

SORUNLARIN TAHLİLİ DEMOKRAT PARTİ

Ülkenin meselelerini çözecek partinin, partileri olduğunu belirten Lider Balkanlı, "Bizler demokratlar olarak ülke siyasetini yakından takip ediyoruz. Yapılacak birinci lokal seçimlerde doğruları söyleyenleri iktidara getirmenin uğraşı içindeyiz. Zira bu ülke bizim, deva var. Tahlil Kırat, tahlil Demokrat Parti ve yetişmiş kadrolardır" dedi.

Demokrat Parti'nin Türkiye'nin çimentosu olduğunu söz eden Balkanlı, "Biz 77 yıllık esaslı bir partiyiz. Biz milletin sesiyiz. Demokrat Parti 1946 ruhunu tekrar canladıracak bir partidir. Demokrat Parti ile Türkiye değişecek" diye konuştu.

DEVLETİN KAYNAKLARI SATILMAYA DEVAM EDİYOR

Öte yandan ÖTV, KDV ve iğneden ipliğe yapılan artırımları da eleştiren Demokrat Parti Keşan İlçe Lideri Şaban Balkanlı, devletin kaynaklarının satılğını ve hala satılnaya devam edildiğini belirterek “Sözde tasarruf genelgesi yayınlanıyor, lakin buna uyulmuyor, saltanat devam ediyor. Bizler de devletimizin yetkililerinden ve siyasilerden de tasarruf yapmalarını bekliyoruz. Yönetilemeyen bir devlet var olduğu üzere, olan da vatandaşımıza oluyor" değerlendirmesinde bulundu.