Edirne'de yanan dükkan sahiplerine AK Parti'den ziyaret

Edirne'de yanan dükkan sahiplerine AK Parti'den ziyaret
AK Parti Edirne Vilayet Lideri Belgin İba, Atatürk Bulvarı üzerinde geçtiğimiz günlerde meydana gelen yangın nedeniyle hasar gören dükkanları ziyaret etti.

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) - AK Parti Edirne Vilayet Lideri Belgin İba, yangın hasebiyle hasar gören büfe ve çiçekçi dükkanının işletmecileriyle görüştü.

Her vakit yanlarında olduklarını belirten İba, her türlü takviyesi vermeye hazır olduklarını söyledi.

Ziyaret sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Lider İba, “Edirne için daima birlikte” sloganıyla kentteki iş insanlarını ziyaret etmeye devam ettiklerini vurguladı.

Yangının yaşandığı hafta Edirne’de olmadığını lakin işletme sahipleriyle telefonda görüşme fırsatı bulduğunu lisana getiren İba, “Yangından etkilenen esnaflarımızı Edirne’ye dönünce görüşmek, ziyaret etmek istedim. Geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Çok şükür cana gelen bir ziyan yok, mal kaybı var. Biz de üzerimize düşen bir sorumluluk varsa hazırız demeye geldik kardeşlerimize. Allah beterinden korusun bir daha yaşatmasın. Buradaki dükkanlar Edirne’ye hemhal olmuş işletmeler. Edirne’yle anılan esnaf kardeşlerimizin bedellerini yaşatmak ve yanlarında olmak için buradayız. Yaz boyunca esnaf ziyaretlerini sürdüreceğiz" dedi.