Erdoğan'dan 22. yıla özel ileti

Erdoğan'dan 22. yıla özel ileti
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 22. yılına özel toplumsal medya hesabından görüntülü ileti yayınladı.

ANKARA (İGFA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti’nin 22. yılına özel toplumsal medya hesabından yaptığı görüntülü iletisinde;

“AK Parti’nin milletin bağrından doğan bir siyasi parti olarak ülkeye hizmet için yola çıkışının 22. yıl dönümündeyiz. “Artık Türkiye’de hiçbir şey eskisi üzere olmayacak” kelamı ile başladığımız bu seyahatte hamdolsun girdiğimiz her seçimden birinci çıkarak bugünlere geldik. Kuruluşumuzdan bugüne partimizin hangi kademesinde olursa olsun bu kutlu davanın başarısı için çalışan, emek veren, ter döken her bir kardeşime teşekkür ediyor, darı bekaya irtihal edenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Tekrar birinci günden bugüne sandıkta verdiği takviyeyle AK Parti’nin Türkiye’ye hizmet gayretinde daima yanında duran aziz milletimin her bir ferdine şükranlarımı sunuyorum. Yeri geldiğinde canı değerine bize siper olan bu türlü asil bir milletin evladı olmakla ne kadar iftihar etsek azdır. Bu vesileyle 14 Mayıs’ta Meclis, 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanlığı seçimlerindeki çabalarınız için her birinizi başka farklı tebrik ediyorum.” sözlerini kullandı.

https://twitter.com/RTErdogan/status/1690996685672206336