Keşan'da DSP'nin yeni idaresi aşikâr oldu

Keşan'da DSP'nin yeni idaresi aşikâr oldu
Edirne'nin Keşan ilçesinde DSP İlçe Başkanlığı'na merhum lider Yusuf Nalbantoğlu’nun oğlu Hasan Nalbantoğlu atandı.

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) -DSP Keşan İlçe Lideri Taner Karatepe ile idare şurasının idareden ve partiden istifa etmesinin akabinde DSP Genel Merkezi, Keşan İlçe İdaresi atandı.

Söz konusu atamaya ait bilgiyi yeni İlçe İdare Heyeti Üyesi Erol Çayır verdi.

Çayır, DSP Keşan İlçe Başkanlığı’na DSP’de Keşan İlçe Başkanlığı ve Edirne Vilayet Başkanlığı yapan merhum Yusuf Nalbantoğlu’nun oğlu Hasan Nalbantoğlu’nun atandığını duyurdu.

Yeni Lider Hasan Nalbantoğlu, başta babası merhum Yusuf Nalbantoğlu ve dedesi merhum Hasan Nalbantoğlu olmak üzere DSP’de bugüne kadar ilçe başkanlığı ve yöneticilik yapanlara ve emek verenlere de teşekkür ederek, “Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, hayatta olanlara da uzun ömürler diliyorum” diyerek güzel olmasını diledi.

DSP Genel Merkezi tarafından da onaylanan Hasan Nalbantoğlu başkanlığındaki Keşan İlçe İdare Şurası'nda; Erol Çayır, Hasan Kaykı, Uzman Kaplan, Hayrettin Çetin, Burhan Meşe, Turhan Sarıgül ve İdriz Ayaz'ın da atamaları yapıldı. Yeni İdare Şurası'nın önümüzdeki günlerde bir ortaya gelerek vazife kısmı yapması bekleniyor.