Lider İba'dan Uzunköprü’ye yol muştusu

Lider İba'dan Uzunköprü’ye yol muştusu
AK Parti Edirne Vilayet Lideri Belgin İba, Hamidiye-Harmanlı ortasındaki 15 km’lik yolun asfalt çalışmasına önümüzdeki ay başlanacağının muştusunu verdi. İba, “Her vakit olduğu üzere köylerimiz için hizmetlerimiz artarak devam edecek!” dedi.

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) - AK Parti Uzunköprü İlçe Lideri Önder Kuruşar, AK Parti Edirne Vilayet Genel Meclis Üyesi ve Küme Başkanvekili Nedret Akbulut, Maksutlu Köyü Muhtarı Sadettin Filiz ve Harmanlı Köyü Muhtarı Necdet Dikim, AK Parti Edirne Vilayet Lideri Belgin İba’yı makamında ziyaret etti.

Uzunköprü’de yapılan çalışmalara ait bahislerin görüşüldüğü ziyarette AK Parti Uzunköprü İlçe Lideri Önder Kuruşar ve beraberindekiler, Lider İba’ya yol çalışmaları hakkında bilgi verdi. Her bir köye ve muhtara dayanak olmayı sürdüreceklerini söyleyen İba, “Köylerimiz için hizmetlerimiz devam edecek!” dedi.

Başkan İba, ziyarette kelam verdikleri üzere Hamidiye-Harmanlı ortasındaki 15 km’lik yolun asfalt çalışmasına önümüzdeki ay başlanacağının muştusunu verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti lisana getiren Lider İba, AK Parti Uzunköprü İlçe Lideri Önder Kuruşar’a, Vilayet Genel Meclisi Küme Başkanvekili Nedret Akbulut’a, Maksutlu Köyü Muhtarı Sadettin Filiz’e ve Harmanlı Köyü Muhtarı Necdet Dikim’e nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.