MHP'nin 'komşu' davetine DÜZGÜN Parti'den cevap

MHP'nin 'komşu' davetine DÜZGÜN Parti'den cevap
MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli'nin "Yerel iktidarda komşu olalım" davetine DÜZGÜN Parti'den yazılı karşılık geldi. DÜZGÜN Parti Sözcüsü Kürşad Şiddetli, "26 Ağustos ruhuyla rotamız net, pusulamız millet" bildirisiyle karşılık verdi.

ANKARA (İGFA)- MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli, ÂLÂ Parti'ye "Çağırdık dönmediniz yuvaya, lokal iktidarda komşu olalım ülke hayrına" davetinde bulunmuştu.

Bahçeli'nin davetine Meral Akşener'in genel başkanlığındaki GÜZEL Parti'den yanıt geldi.

"MİLLET HAYRINA ÂLÂ PARTİ'DE BULUŞMAYA DAVET EDİYORUZ"

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Güçlü tarafından yapılan yazılı açıklamada, "Genel Liderimiz Sayın Meral Akşener, 24 Haziran 2023 tarihinde gerçekleşen büyük kongremizde 85 milyon insanımız için siyasette yeni bir yer, yeni bir yol açma irademizi ortaya koymuş ve en büyük gücümüze yani milletimize kulak vereceğimizi söz etmiştir. Kelam konusu tartışmaya ait olarak partimizin görüşünü açıkça kamuoyuna iletiyor ve hoş ülkemizin pak kalpli insanlarını, milliyetçilerini, vatanseverlerini, Türkiye sevdalılarını ülke ve millet hayrına DÜZGÜN Parti’de buluşmaya davet ediyoruz: 26 Ağustos ruhuyla rotamız net, pusulamız millet."

https://twitter.com/iyiparti/status/1690074197471506432