Saadet Partili Tekin: Dakikada 8,2 milyon TL vergi ödeyeceğiz

Saadet Partili Tekin: Dakikada 8,2 milyon TL vergi ödeyeceğiz
Ödeyeceğimiz vergilerin iktidarın ısrarla sürdürdüğü yanlış iktisat siyasetlerinin ve savurgan harcamalarının bedeli olduğunu tabir eden Saadet Partisi Edirne Vilayet Lideri ve Genel Yönetim Konseyi Üyesi Av. Sinan Tekin, bu yıl dakikada 8,2 milyon lira vergi ödeneceğini söyledi.

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) - Saadet Partisi Edirne Vilayet Lideri ve Genel Yönetim Konseyi Üyesi Av. Sinan Tekin, getirilen ek bütçe ve ek vergilerle birlikte millet olarak bu yıl; dakikada 8,2 milyon Lira, saatte 494 milyon Lira, günde 11,8 milyar Lira, ayda 355,8 milyar Lira, toplam 4 trilyon 270 milyar Lira vergi ödeneceğini söyledi.

"Başta enflasyon olmak üzere iktisatta 2023 öngörülerinin hiçbiri tutmayınca, şimdilerde artık düzgünleşme için 2025 ve sonrası işaret edilmeye başlandı" diyen Tekin, "Bütün bunlar konuşulmasın diyede her gün diğer yapay gündemler ortaya atılmaya, oluşturulmaya çalışılmaktadır.İktidarıyla muhalefetiyle bunlara beraberce tahlil üretmesi gereken TBMM ise tüm ısrarlara karşın tatil edilmektedir.Ama işte biz burada, milletimizin sorunlarını ve bunlara dair tahlil tekliflerimizi lisana getirmeye devam ediyoruz ve getirmeye de devam edeceğiz.Genel Merkezimiz, vilayet ve ilçe başkanlıklarımız tatilsiz, aralıksız çalışmalarına devam etmektedir.Saadet Partisi, Meclis Kümesi başta olmak üzere, tüm takımlarıyla her vakit ve her tabanda insanımızın kaygısına derman olacak çalışmaları yapmaya kararlılıkla devam edecektir!” diye konuştu.