Şanlıurfa'da Lideri pankartla arıyorlar!

Şanlıurfa'da Lideri pankartla arıyorlar!
CHP Şanlıurfa Vilayet Lideri Ferhat Karadağ, bir vatandaşın belediye önüne kendi özel aracı ile "Kayıp aranıyor, bulanların insaniyet namına haber vermesi rica olunur" pankartı astığı ve bu durumu toplumsal medyada paylaştığı üzerine açıklama yaptı.

ŞANLIURFA (İGFA) - Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Lideri Zeynel Abidin Beyazgül’ün vatandaşın aylarca ulaşamaması ve bu durumu belirtmek için belediye binası önüne "kayıp aranıyor" pankartı asılmasını gündeme getiren CHP Şanlıurfa Vilayet Lideri Ferhat Karadağ, "Eğer bir vatandaş aylarca Büyükşehir Belediyesinde muhatap bulamıyor ve belediye lideri Beyazgül’e ulaşamıyorsa, kentimizin mahallî yöneticileri ismine büyük bir ayıp" dedi.

Söz konusu pankartın halkın mahallî idarelerden beklentilerini gözler önüne serdiğini belirten Karadağ, belediyelerin ve belediye liderlerinin halkın taleplerine kulak vermeleri gerektiğini vurguladı. Karadağ, "Bir vatandaşın, lokal idarelerden bir karşılık alabilmek ismine bu derece bir adım atması, ne yazık ki mahallî yöneticilerimizin vatandaşla bağlantı konusundaki başarısızlığını göstermektedir." dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Lideri Zeynel Abidin Beyazgül ve mahallî idarelere bu durumu düzeltmeleri konusunda davette bulunan Karadağ, "Bir belediye lideri, halkın hizmetkarı olmalı ve her vakit vatandaşın taleplerine kulak vermeli. Halk sizden yalnızca, yapmadığınız hizmeti bekliyor." dedi.

CHP Şanlıurfa Vilayet Lideri Ferhat Karadağ, tüm mahallî idarelere halkla daha aktif bir bağlantı kurmaları ve hizmetlerini daha âlâ bir halde yerine getirmeleri için davette bulundu.