Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

GÜMÜŞ VİRÜSÜ YENDİ

GÜMÜŞ VİRÜSÜ YENDİ

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ekonomik aktivitenin dip yapmasına sebep olan Covid-19 salgını gümüşü teğet geçti. Altın fiyatlarının tavan yapması en çok gümüşçülerin işine yaradı. Vatandaşlar artık kuyumcu yerine gümüşçüye koşuyor.
Yaklaşık 35 yıldır Kapalıçarşı’da gümüş işi yapan hayırsever iş adamı Metin Kartal,dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınının kendilerini etkilemediğini söyledi. Kartal, altın fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesini görürken, bu süreçte en çok değer kazanan gümüş olduğunu söyledi. Altındaki fiyat artışının işlerine yaradığını vatandaşların altın yerine gümüşe yönlendiğini belirten Metin Kartal, ‘Bu salgın döneminde zor şartlarda yaşamını idame etmeye çalışan vatandaşların altın alacak durumu yok. Durum böyle olunca düğün takılarını gümüşçüden alıyorlar,altın yerine gümüş takı hediye ediyorlar’dedi.
OSMANLI ARMALI TAKILAR 2021’E DAMGA VURACAK
Son dönemlerde Osmanlı armalı yüzüklere büyük bir ilginin olduğunu dile getiren Kartal,’ABD başta olmak üzere birçok Arap ülkesinden Osmanlı armalı yüzük ve kadın takıları siparişi alıyoruz. Artık sipariş yetiştirmekte zorlanıyoruz’diye konuştu.

Devamını Oku
GÜMÜŞ VİRÜSÜ YENDİ

Acar'ın "Fora Fora" adlı şarkısı büyük beğeni topladı

Acar'ın "Fora Fora" adlı şarkısı büyük beğeni topladı

Pandemi ile müzik dünyası büyük durgunluk yaşarken 2020'nin bu son günlerinde sevilen genç sanatçılardan Acar, gerçek adıyla Fırat Acar, "Fora Fora" adlı hareketli şarkısını sevenlerinin beğenisine sundu. Çocukluğundan bu yana müziğe ilgili olan Acar, müzik dünyasına ilk olarak 2020 yılında yayınladığı "Ahirette Görüşürüz" parçası ile giriş yapmıştı. Yılın son trend şarkılarından birisi olması beklenen hareketli şarkısı "Fora Fora"nın yanı sıra 2021 yılında da hit şarkılar çıkaracağının sinyallerini veren Acar, 2021 yılının kendisi için müzik yılla dolu bir yıl olacağını belirtti.   

Devamını Oku
Acar'ın "Fora Fora" adlı şarkısı büyük beğeni topladı

Berren Studio defilesinde mimozalar açtı

Berren Studio defilesinde mimozalar açtı

Geçtiğimiz günlerde Çırağan Sarayı’nda corona virüs kurallarına uygun gerçekleşen Ekonomi Zirvesinde BERREN Studio defilesi göz kamaştırdı. Koreografisi ünlü koreograf Asil Çağıl tarafından yapılan defilede Sema Şimşek, Zeliha Çal, Yağmur Ayaz, Seviye İkbal Tulgar, Açelya Kartal, Gamze Balım, Derya Ekşioğlu,  Türkan Geyik, Melike Yalnız, Merih Öztürk,  Yanita Schmidt ve Jenya Krivenko, Yasemin Yeniay,  Aybike Hindistan ve Simge Ünal gibi 26 taçlı  model podyumda yürüdü

MİMOZA çiçeklerinin hikâyesinden esinlenilen Berren Studio 2021 İlkbahar Yaz koleksiyonunda modayı sadece tüketmeye yönelik görenlerin tam aksine bir çiçekten ilham alarak masalsı bir serüvene çıkıyor. Rengiyle neşe saçan, çiçek açtığındaki zamanın bile anlamı olan, kırgın gözükmesine rağmen güçlü karakteriyle tüm coğrafi koşullarda çiçek veren MİMOZA ÇİÇEĞİ… Tüm özellikleri ile adeta içinde bulunduğumuz zorlu koşullarda hayata devam etmek için mücadele eden ben, siz, o gibi… Karanlıkta dahi içsel ışığını yitirmeyen bir çiçek..

Özgürlüğü temsil eden MİMOZALAR; ümite, barışa ve sevgiye yolculuk ediyor. Koleksiyon kadının aynı zamanda hem feminen hem de güçlü olabileceğinin bir kanıtı olarak karşımıza çıkıyor.

Berren bu sezon koleksiyonu oluştururken modanın sadece tüketmekten var olduğunu düşünenlerin aksine her yanıyla üretmenin bir gereklilik olduğunun altını çiziyor. Tam da Mimoza çiçeğinin karakterinde barındırdığı özellikler gibi. Dayanışma ruhuyla, Umutlu, çaresizlikten uzakta, yaşamaya değer güzellikleri içinde barındıran. Tamda ‘Hayat’ gibi… Yaşanacak güzel günlerin keyifli bir hatırlatıcısı olarak sizlere eşlik etmesini hayal ettiğiniz koleksiyonum masalsı serüveninde her kadına eşlik etmesini  ve dokunmasını arzu ediyor.

Defilenin makyajları Banu Saadet make up team tarafından, saçları Black White Cadde Kuaför tarafından ve ses/ışık/teknik Fashion Art-Mesut Büyüksofuoğlu tarafından yapıldı.

Koleksiyonlarında tavrı en ön sıraya yerleştiren BERREN Studio, bu sezon kadına gücünü yeniden hatırlatan formlarla karşımızda olacak.

Devamını Oku
Berren Studio defilesinde mimozalar açtı

BEK “Yalan Dünya” ile karşımızda !

BEK “Yalan Dünya” ile karşımızda !

Müzik Kariyerine ilk olarak 2019 yılında söz yazarak başlayan BEK, ardından yayınladığı “Hayat Olay” ve “İçimdeki Düşman” isimli şarkıları ile güzel bir çıkış yaşadı.

Müzikal anlamda emin adımlarla ilerleyen BEK beklenen son çalışması “Yalan Dünya” yı ise 11 Aralık’sa youtube kanalından hayranları ile buluşturdu...

Sürekli müzik üretmeye devam edeceğini belirten başarılı müzisyen BEK, önümüzdeki zamanlarda birbirinden güzel eseri müzikseverlerin beğenisine sunacağı müjdesini de verdi...

Devamını Oku
BEK “Yalan Dünya” ile karşımızda !

Kadooğlu Yağ Devler Liginde Yükseliyor

Kadooğlu Yağ Devler Liginde Yükseliyor

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL 

Kadooğlu Yağ, Ekonomist Dergisi tarafından 2019 yılı verilerinin baz alındığı “Anadolu’nun En Büyük 500 Şirketi” arasında yer aldı. Kadooğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Kadooğlu Yağ, yatırımlarını sürdürerek istihdam ve ihracatını arttırmaya her geçen yıl kapasitesini arttırarak devam ediyor.

Ekonomist Dergisi tarafından her yıl gerçekleştirilen ve iş dünyasının merakla beklediği “Anadolu’nun En Büyük 500 Şirketi” araştırma sonuçları açıklandı. Bir önceki yıla oranla yerini 15 sıra yukarı taşıyarak 139. sıraya yükselen Kadooğlu Yağ, yağ üreticilerinde 1. olurken gıda sektöründe 40. sırada yer aldı. İç ve dış piyasaların aranan markası haline gelen ve her geçen gün yağ sektöründeki pazar payını arttıran Kadooğlu Yağ Sanayi’nin önümüzdeki süreçte de gerçekleştireceği yeni yatırımlarla ülke ekonomisine önemli katma değer oluşturacağını ifade eden Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Celal Kadooğlu “Kadooğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerimizden Kadooğlu Yağ, Ekonomist Dergisi tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda Anadolu’nun en büyük 500 firması arasında yerini almıştır. Markalarımızın gelişmesi ve ülke ekonomisine katma değer oluşturması için yatırımlarımız devam edecektir. Yurt içi ve yurt dışı pazarlardaki payımız her geçen gün artmakta, mevcut pazarlardaki yerimizi koruyarak yeni pazar arayışlarımız devam etmektedir. Güçlü ve büyük Türkiye ekonomisi için her büyük firma gibi bizlerde üzerimize düşenleri yapmaya devam ediyoruz. Firmalarımızın katma değeri yüksek ürünlere yönelmesi, daha çok üretim ve ihracat gerçekleştirerek istihdama katkı sağlaması için bütün çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla var gücümüzle çalışıyoruz. Hedefimiz global markalar arasında yerimizi sağlamlaştırmak. Bunun için önceliğimiz Ar-Ge ve inovasyona dayalı çalışmalarımızı sürdürerek ihracat gerçekleştirdiğimiz ülke sayısını arttırmaktır. Her geçen yıl yatırımlarımıza paralel olarak üretim kapasitemizi arttırıyoruz, bugün günlük 600 ton bitkisel yağ üretim kapasitesine sahibiz. İç piyasada temel hedefimiz ise, bitkisel yağ sektöründe Türkiye’nin en çok aranan markaları arasında yer alan Bizce’nin, her geçen yıl yurt içinde pazar payını artırarak ülke ekonomisine katkı sağlamasıdır” diye konuştu.

Kenetlenerek Birlikte Başaracağız

2020 yılıyla ilgili de genel değerlendirmelerde bulunan Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Celal Kadooğlu yaşanan pandemi sürecinin bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de etkili olduğunu, insanların kurallara uyarak sorunun çözümünde en önemli parçası olabileceğini ifade ederek “Bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de zorlu bir süreç yaşıyoruz. Covid-19 salgınının önlenmesi için hepimizin ortak sorumluluklarını yerine getirmesi önemli. Birlikte kurallara uyarak başaracağız. Salgın elbette insanları doğrudan etkiliyor ve bu etkileşim ekonomiyi de olumsuz etkilemeye devam ediyor. Ancak bizler kendi sektörlerimizde gerek iç piyasalarda gerekse dünya piyasalarındaki yerimizi koruyarak geliştiriyoruz. Bütün zorluklara rağmen yatırım, üretim, istihdam ve ihracatımızı arttırmaya gayret ediyoruz. 2021 yılında inanıyorum ki bu süreç son bulacak ve hayat normale dönecektir. Bu süreci birlikte yaşamak için hepimizin kurallara uyması, kenetlenmesi, sosyal yaşamlardan vaz geçmesi çok önemli” dedi.

Devamını Oku
Kadooğlu Yağ Devler Liginde Yükseliyor

Aziz Akkuş `tan Belediye Başkanı Savcı Sayan `a Baş Sağlığı Mesajı

Aziz Akkuş `tan Belediye Başkanı Savcı Sayan `a Baş Sağlığı Mesajı

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA
15 Temmuz Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Divan Kurulu Başkanı Genç Girişimci İş Adamı Aziz Akkuş, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın ablasının vefatı nedeniyle bir taziye mesajı paylaştı,

Başkan Akkuş, mesajında: Başkanımız Savcı Sayan’ın Derin Kederli Gününü Yürekten Paylaşıyoruz

Ağrı Belediye Başkanımız Sayın Savcı Sayan’ın, değerli ablası Hanım Atış’ın, tedavi gördüğü İstanbul Başakşehir Çam Sakura Şehir Hastanesinde Hakk’ın rahmetine kavuştuğunu derin bir teessürle öğrenmiş bulunmaktayız.

Başkan Akkuş, Merhume Hanım Atış ablamıza yüce Allah’tan rahmet, başta Başkanımız Savcı Sayan olmak üzere, derin kederli Sayan ve Atış ailelilerinin ve de tüm sevenlerinin acılarını paylaşıyor başsağlığı ve gani gani sabırlar diliyoruz. Allah Rahmet Eylesin Mekânı Cennet, Makamı Ali olsun inşallah… İfadelerine yer verdi..

Devamını Oku
Aziz Akkuş `tan Belediye Başkanı Savcı Sayan `a Baş Sağlığı Mesajı

DYP sahalara inerek maçlara başlayacak

Yenilenen Doğru yol Partisi Rahmetli 9.cu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel 'in şapkasından yeniliklerini ve projelerini bir bir çıkartmaya başladı. Son olarak partiye Muğla İl Başkanı ve DYP Genel Başkan Danışmanlığını yapan ünlü Rock müzik sanatçısı Gizem Saatçi' nin de partiye katılmasıyla başta kadınlar ve sanat camiasından da katılımlar arttı. Müzisyenlerin haklarını görmezden gelen, sorunların çözümünün sorun yokmuş gibi davranan hükümeti olumlu yönde değiştirmek, bir baba çınarın gölgesinde yeniden tüm Türkiye 'yi birleştirecek olan DYP dir. Sayın Genel Başkanı mız Avukat Çetin ÖZAÇIKGÖZ' ün partimiz adına mesajı şudur :BİZ DAHA MAÇA BAŞLAMADIK.
2020 yılını uğurlamaya hazırken önemle belirtmek isterim ki, gerek Covid-19 ve gerekse diğer zorluklara rağmen bu yıl DYP için geleceğe hazırlanma yönünden çok verimli geçmiştir. Teşkilatlanma ve partimize diğer partilerden katılımlar memnuniyet vericidir.
Futbolcu lisanı ile kendi sahamızda kısa paslarla top çevirdik. Yani antrenmanlarımızı eksik etmedik. Önümüzdeki bahar ortalarına kadar bu antrenmanlarımıza, teşkilatlanmalarımıza, radyo ve yılbaşından sonra da programlarına alındığımız bazı televizyon kanallarında görüşlerimizi açıklamaya devam edeceğiz.
İlk bahar ortalarında DYP sahalara inerek maçlara başlayacak ve meydanları inletecek, televizyon ekranlarını çatlatacaktır.
İşte o zaman hiçbir partinin yaratamadığı heyecanı, bir heyecan fırtınası halinde DYP yaratacaktır. Çünkü her ilde varız, her ilçede varız, her mahallede, sokakta varız, her evde her gönülde varız.
1950'de Menderes'i, 1965'de Demirel'i, 1983'de Özal'ı, 2002'de Erdoğan'ı tek başına iktidara getiren şartların DYP için oluştuğunu önümüzdeki yaz herkes görecektir.
Çetin ÖZAÇIKGÖZ
Genel Başkan

Devamını Oku
DYP sahalara inerek maçlara başlayacak

BABAR AZERBAYCAN’A DEMİR ATTI

BABAR AZERBAYCAN’A DEMİR ATTI
Medya dünyasının usta ismi usta gazeteci Habib Babar’ın ‘Ağlama Gülüm’isimli albümü tüm dijital platformlardaki yerini aldı.
Reality programlarındaki başarısı nedeniyle TV dünyasında ‘Atom Karınca’lakabıyla bilinen gazeteci Habib Babar’ın albümünün yönetmenliğini müzik dünyasının genç yönetmeni Samet Akkuş, yaptı. Akademi Müzik etiketiyle piysaya çıkan albümde birbirinden güzel sekiz türküye yer veren Babar,albümünün ilk klibini ise söz müziği Muharrem Özdemir’e ait olan ‘Dön Gel’isimli türküye çekti.
Hem gazetecilik,hem de müzik çalışmasını bir arada yürüten Habib Babar,Akademi Müzik Prodüksiyon etiketiyle piyasaya çıkan albümünün büyük ses getirdiğini belirterek, ‘Firmamın sahibi Rahmi Akkuş ile aldığımız bir kararla müzik dünyasında bir ilke imza atacağız. 8 esere ardı ardına klip çekeceğim. Özellikle Azerbaycan’da hit şarkı haline gelen Azeri şarkım ‘Amandır Evlenmeyin’in klibini ise Azerbaycan’da çekeceğiz. Klipte Azerbaaycanlı oyuncu ve model Sia Recebali oynayacak’dedi.

Devamını Oku
BABAR AZERBAYCAN’A DEMİR ATTI

MAHKUM VE MAHKUM YAKINLARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ KURULDU

MAHKUM VE MAHKUM YAKINLARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ KURULDU

ABDULAH YİĞİT-İSTANBUL –ÖZEL HABER
Mahkum ve Mahkum Yakınları Yardımlaşma Derneği Kuruldu. Kısa Adı MAHYADER Olan Derneğin Kurucu Genel Başkanı Funda Yıldırım,kurucu Genel Başkan Yardımcısı İlhan Demirel ve kurucu Genel Başkan Yardımcısı Ali Demirkaynak kurucu Genel Başkan yardimcisi Bariş duyu ve Teşkilat Başkani Yılmaz Gülümser

FUNDA YILDIRIM KİMDİR
MAHYADER Genel Başkanı Funda YILDIRIM, 22 Mart 1981. Diyarbakır doğumlu. İlk ve Ortaokulu Diyarbakır Ali emiri ilköğretim okulunda okudu. Ziya Gökalp lisesinin süper lise bölümün de hazırlık bölümü okuduktan sonra Antalya Bahaeddin Güney Anadolu lisesinde lise eğitime devam etti. Anadolu üniversitesi sosyoloji okudu.
16 yaşında atılmış olduğu iş hayatında ilk deneyimi gazetecilik oldu. Çok sevdiği Diyarbakırlı gazeteci Mahmut Üründül sayesinde mesleğe adım attı. İmparator gazetesinde Antalya muhabiri olarak çalıştı. Daha sonra Gölcük Haber gazetesinde editör, sonrasında da 2004/2005 yıllarında Bizim Kocaeli gazetesinde Gölcük Karamürsel şube şefi olarak çalıştı. Uzun bir süre Yapmış olduğu gazetecilik hayati halen Türkiye polis gazetesinde Türkiye Temsilcisi olarak devam etmektedir.
Uluslararası Kadın ve çocuk hakları derneğinde aktif kurucudur.
Mahkûm ve Mahkûm yakınları derneği kurmak çevresinde çok fazla kader mahkûmu olmasından kaynaklı olarak ortaya çıkmıştır. Suç işlemenin bir kader olarak benimsenmemesi gerektiğini savunur. Bir sosyal medya hesabından kendisine gelen bir mesajla başladı ilk adım. Mesajda cezaevinden istekler gelmişti. Çoğunlukla seccade Kuran i Kerim isteğiydi. Üstüne demir kilitli kapılar kapanan insanlara ve dışarda onları beklerken muhtaç duruma düşen ailelere yardım edilmesi gerektiğini düşündü.
Mah-Ya-Der Eylül 2020 de resmi olarak kuruldu. Kuruluş amacı mahkûmlara ve Mahkûm yakınlarına destekte bulunmaktır.
Derneğimiz 7 kişiden oluşuyor. Merkezi İstanbul’da ve birçok ilde de temsilcilik olarak devam edecektir.

İLHAN DEMİREL KİMDİR
MAHYADER Genel Başkan Yardımcısı İlhan Demirel, 01 Nisan 1981 İstanbul doğumlu ilköğretim ve ortaokulu Güngören Gündoğdu ilköğretim okulunda okudu Güngören lisesinde okuduktan sonra 17 yaşında İstanbul Kapalıçarşı'da ticaret hayatına atıldı askerliğini Erzurum da tamamladıktan sonra sivil hayatında Adıyaman Gerger ilçesinde 5 yıl ikamet etti bu yıllar içerisinde milliyetçi hareket partisi gerger ilcesinde kurucu ve genclik kollari başkanligini üstlendi daha sonrasında İstanbul Küçükçekmece sefaköy ilçesine yerleşti burada Adıyaman gergerliler derneğini kurdu akabinde yeniden birlik partisi kurucu üyeliği ve genel başkan yardımcılığını üstlendi sonrasin da siyasi kariyerine ara vererek sivil toplum kurulusunda yer almaya basladi Çevresinde. Birçok mahkûm ve mahkûm yakınların dan gelen istek uzerine sayin funda yildirim ile Bir dernek kurulmasi uzerine istişare ettik ten sonra bu görevi üstlenmiştir.

Mahyader Eylül 2020 de resmi olarak kuruldu kuruluş amacı mahkûmlara ve mahkûm yakınlarına destek de bulunmaktır.


Derneğimiz 7 kişiden oluşuyor merkezi İstanbul'da ve birçok ilde temsilcilik olarak devam edecektir

Zindanlar her ne kadar karanlık olsada onu aydınlatacak kadar gücümüz vardır. Diyerek bu yola çıkmıştır.

ALİ DEMİRKAYNAK KİMDİR
Ali Demirkaynak, 1981 Sivas Şarkışla doğumluyum ilkokulu Abdullah Günaydın ilköğretim okulunda ortaokulu bahriye ortaokulunda okudum lise Endüstri meslek lisesinde okudum. Şuanda Mersinde ikamet etmekteyim evliyim 2 çocuğum var 1 kız 1 erkek. Dekorasyon işiyle uğraşıyorum ayrıyeten lokantam var siyasi anlayışımız az olsada mahkûm ve Mahkûm Yakınları Derneğinde faaliyet içindeyim mahkûmların ve ailelerin neler çektiğini iyi bilenlerden biriyim olurda bana bir soru sorarsanız hayatınızda en iyi yaptığın şey neydi diye sorarsanız Sayın Genel Başkanımız Funda Yıldırım `ı tanımak derim benim bir ablam bir kardeşim var Funda Yıldırım `da benim ablam olarak en büyük zaafımdır.

YILMAZ GÜLÜMSER KİMDİR?

18.10.1973 Tokat Zile Taşkıran köyünde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Zile'de tamamladı.
Askerliğini 1995- 1996 yıllarında Acemi birliğini Manisa Kırkağaç Jandarma Komando Alayında, Usta birliğini Şırnak Cizre İlçe Jandarma Komando Bölüğünde tamamladı.
Evli iki erkek çocuk babasıdır
Lojistik sektöründe uzun yıllar hizmet verdi. Tekstil sektöründe ticarete atılan Gülümser başarılı işerin altına imzasını atmıştır. 2000 ve 2020 yılları arasında İstanbul'da yaşadı ve Siyasi hayatı için 2020 yılında Ankara'ya yerleşti. Halk arasında sevilen ve sayılan Yılmaz Gülümser yoğun istek üzerine Siyasi hayatına Yeniden Birlik Partisi Kurucu Genel Başkan yardımcısı olarak başladı.
Şuanda ise Siyasi hareket lideri olarak siyasi hayatına devam etmektedir.

BARIŞ DUYU KİMDİR
31.10.1976 İstanbul doğumluyum aslen Selanik göcmeniyim evli 2 çocuk babasiyim meslek lisesi mezunuyum 1998/2011 yılları arasında inşaat sektöründe çelik kalıp bağlantı elemanları imalatı ile uğraştım 1995/1999 yılları arasında İstanbul Gaziosmanpaşa eski (DYP) DP Partide delegeydim aktif mahalle hizmetlerinde bulundum 1999/2005 yılları arasında İstanbul'da (MHP) milliyetçi hareket partisi fahri görevlerim olmuştur şuanda siyasetin içinde değilim fahri dernek oluşumlarında aktif görev yapmaktayım bu dernekler Türkiye polis gazetesinde basın İstanbul istihbarat haber müdürüyüm devlet yanlısı bir vatanseverim.

MAHKUM VE MAHKUM YAKINLARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

MERSIN il temsilciliği
Mahmudiye mh kuvayı milliye cd Merin ıs merkezi C blok kat 4 daire 17 akdeniz /MERSIN
MERSİN telf no 08502207021


ISTANBUL genel merkez Tevfikbey Mahallesi agri sokak No 41 küçük çekmece sefaköy
İstanbul irtibat 05350752402
İstanbul irtibat 02125055247

http://mahyader.org/

https://www.facebook.com/mahya.yardimder.1

KADER MAHKÛMU VE MAHKÛM YAKINLARI KARDEŞLERİMİZİN
HER ANLAMDA HER ALANDA HER ZAMAN DA YANINDAYIZDIR

Devamını Oku
MAHKUM VE MAHKUM YAKINLARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ KURULDU

Serkan Polat ilk tekli albümü ‘’Gecelerini Bana Yaz’’ ile müzikseverlerle buluştu.

Serkan Polat ilk tekli albümü ‘’Gecelerini Bana Yaz’’ ile müzikseverlerle buluştu.

İlk tekli albümü ‘’Gecelerini Bana Yaz’’ ile müzikseverlerle buluştu. Percussion performansıyla bir çok projede yer alan Serkan Polat ‘’Gecelerini Bana Yaz’’ tekli albümüyle başarılı müzik kariyerine sesiyle devam edecek.

BİR MİKROFONUN BAŞINDAN

Barabar müzik grubunda percussion ile eşlik ederken, grup arkadaşlarının ısrarı üzerine sahnede o da şarkı söylemeye başladı. Uzun yıllardır sahnedeydi fakat ilk defa mikrofon karşısında ve kalabalık bir kitleye şarkı söyleyecekti. Söylemeye başladı ve ilk alkışı neredeyse kulakları tırmalıyordu! Kısa bir süre sonra yine Barabar ve Leyla The Band gruplarından tanıdığımız Fırat İkisivri ile albüm yapma planlarına başladılar.

ALBÜME GİDEN YOL

Üner Demir bestesi olan şarkının müzikal düzenlemeleri ise Fırat İkisivri tasarımıdır. Şarkının ruhuna uygun, kısa bir film tadındaki klip Sinan Akdeniz süpervizörlüğüyle Mustafa Can Ceyhun yönetmenliğinde çekildi.
‘’Anonim Yapım’’ etiketiyle yayınlanan albüme, tüm dijital mağazalar ve Anonim Yapım Youtube kanalından ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku
Serkan Polat ilk tekli albümü ‘’Gecelerini Bana Yaz’’ ile müzikseverlerle buluştu.