Iğdır'da Belediye İşi Gönül İşi Sloganıyla yola çıkan isimlerden birisi de...

Iğdır'da Belediye İşi Gönül İşi Sloganıyla yola çıkan isimlerden birisi de...

Ali Osman Şek. Ali Osman Şek 1975 Iğdır doğumlu, lise mezunu bir işadamımızdır. Evli 2 çocuk sahibi şek Iğdır Ak Partinin kurulduğu dönemlerde gençlik kollarınım kurucularındandır. Bu yıl Siyasi yaşamına yeni bir ivme kazandırdı ve Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Adayı olarak karşımızda. "Yerel yönetimler bir ülkenin can damarıdır, sosyal ve ekonomik gelişmesinin en önemli göstergesi, adeta ülkenin dışarıya yansıyan aynasıdır" diyen Şek sözlerine bu şekilde devam eder; "Bizdeki yerel yönetim anlayışı diğer siyasi partiler gibi günübirlik değildir. Biz yarınlarımızı düşünerek hareket ediyoruz. Yapılacak çalışmalarla ve ortaya koyacağımız projelerle yerel yönetimlerde çığır açacaz. Vatandaş ve hizmet odaklı, kaliteli, zamanında, etkin ve verimli hizmet sunma anlayışı ile hareket edeceğiz. Bu yönetimde Cumhur İttifakının Ak Parti kolu olarak hem ittifak ruhuna hem de Ak Partiye yakışır şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Belediyecilik gerçekten zor ve meşakkatli bir iştir.

24 saat, doğumundan ölümüne kadar vatandaşımızın hizmetinde olmak gerekmektedir. Bizim hizmet anlayışımızın odağında İNSAN ve DEMOKRATİK DEĞERLER VARDIR. Halkımız artık KÖHNE SİYASET ANLAYIŞINA prim vermiyor. Hizmete bakıyor, çalışmaya bakıyor.

Milletle aynı dili konuşmayan, milletin derdiyle dertlenmeyen çevreler yine bildik, eski numaralarla, eski köhne siyaset anlayışıyla, millete ve değerlerine tepeden bakarak küçümseyenler partimizin ve Cumhur İttifakımızın ortaya koyduğu projelere, hizmetlere eleştiri getiriyorlar. Ama bizlerin Milletimizin iradesini hiçe sayanlarla, yok sayanlarla mücadelemiz her zaman, kesintisiz olacaktır.

Değerli Iğdır Halkı Türkiye’de Yerel Yönetimler, Sayın Cumhurbaşkanımızın açtığı yolda ilerleyerek, kendi dinamikleriyle üstün başarılara imza atmış ve ÖRNEK BELEDİYELER, MARKA ŞEHİRLER haline gelmiştir. Şimdi önümüzde 31 Mart Yerel Seçimler var. Bizler hep birlikte İttifak Ruhuyla hazır olmalıyız.

Herhangi bir fitneye, fesada yer vermeden, elbirliği ile, gönül birliği ile Iğdır'ımıza ve ülkemize hizmet için çalışmalıyız. Milletimize olan borcumuzu daha iyi hizmet ederek, daha güzel yarınlar hazırlayarak ödeyeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle sözlerimi burada tamamlarken, tekrar hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Allah Yardımcımız Olsun. " haber Tahir Kavri - Iğdır

Iğdır'da Belediye İşi Gönül İşi Sloganıyla yola çıkan isimlerden birisi de...

Coronavirus (Covid-19)

  • 12,524,973Coronavirus Vaka Sayısı
  • 559,855Ölü Sayısı
  • 4,666,282Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 22:10

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar