Yerelden Golan Tepelerine

Bugün Dünya hukuksuzluğa, haysiyetsizliğe ve dahi Devlet eliyle teröre şahitlik ediyor.

ABD, Trump gibi tedaviye muhtaç biri aracılığı ile HUKUKU ayaklar altına alarak, masumları katletmesi için TERÖR devleti İsrail’e yol veriyor.

Masumlar bombalanırken fotoğrafın bütün detaylarını görebilen kaç kişi varız sizce?

Biz 31 Mart’ta YEREL seçime giderken; ABD, GENEL savaşı çıkarma derdine düşmüş durumda.

Zira tek dertleri Siyonist Yahudilerin ve Evanjelistlerin maksatlarına ulaşmasıdır.

BEKA derken sadece sınır dâhilindeki hadiselerden, terörden, kalleşlerden ve düşmanlardan bahsetmiyoruz. BEKA; bölgenin, müslümanın, Türkiye Cumhuriyeti’nin ve dahi 7’den 77’ye KADİM Devletimize ihtiyaç duyan bütün masumların BEKASIDIR.

Siyon uşakları içeride KİRLİ VE PİS KOKAN bir ittifak ile milletin iradesine, hürriyetine, ekonomisine, vatanın bayrağına saldırırken FİLİSTİN’de masumlara bomba yağdırıyor.

Pekiiii..!

Yeni Zelanda’da Müslümanları katleden Hristiyan Terörünü göremezden gelip İslam alemine kabahat bulan Genel Başkan sizce Netanyahu’ya terörist diyebilir mi? Türkiye Cumhuriyeti sınırları dahilinde milyonlarına milyon katan o malum iş adamları ağızlarını açıp Tel-Aviv’e sallayabilir mi?

Lafı gevelemenin yeri değildir. Şimdi doğruları dosdoğru söylemek şarttır..!

Bu ülkede hatırı sayılır bazı iş adamlarının ve belli bir kesimin göbeği Tel-Aviv’de kesilir. Onların Başkanı Netanyahu’dur. Bugün BEKA dediğimiz varolma, bağımsız olma mücadelemizin karşısındaki yegane ve kadim düşman Siyonist ve Evanjelist Terördür.

Dört benzemesi bir araya getiren, 60000 şehidi gözümüzden kaçırmaya çalışan, sabah akşam Millete yalan söyleyen, listelerinde teröre sahip çıkanlar, Güneydeki çok sevdikleri ülkeye secde etmektedirler.

AK Parti-MHP ittifakını ve dahi istikrarı bozup, SİYON destekli bir imza ile “Güneydoğu Anadolu Türkiye’nin değildir” kararı çıkarmalarına seyirci mi kalmak istiyorsunuz?

Hani varmış ya KÜSKÜNLER..!

Neye küstülerse artık Erdoğan’ın İsrail’e çektiği “one minute” mi? Sınır ötesinde, berisinde bayrak, ezan ve vatan düşmanlarına söktürdüğü köke mi? Bürokratik yanlışlar olsa da FETÖ’ye dünyayı dar etmesine mi?

Meselenin Erdoğan-Bahçeli olmadığı görünen ve yegâne gerçektir. Memleketi, Golan Tepeleri misali ona buna peşkeş çekeceklere karşı durulacak ilk gün 31 Mart’tır.

Küstüm demek nefsanidir. Bu vatan için dağda, ovada, Çanakkale’de, 15 Temmuz’da ŞEHİT olanlar, Gazi olanlar kime küsmüş ki sen şahsına özel Erdoğan’a kızıyorsun.

Bazılarıda Ankara’da LİYAKAT derdine düşmüş. İyi de etmiş.

Lakin LİYAKAT diye bağıran adamın çek-senetçiye, terör destekçisine oy vermesi küskünlük değil düpedüz hainliktir. Ayrıca sen LİYAKATI hangi diploma ile istiyorsun onu da ayrı konuşmak lazım..!

Kapalı kapılar arkasında, masa altında iş çeviren particik kurma derdine olanlar..!

Golan Tepelerinin bir günde saçma sapan bir imza ile neye sebep olduğunu görüp yarın bunun bizim başımıza gelmeyeceğini garanti edebilirler mi?

Trump gibi biri bunu çok rahat yapabilir ki benzerlerini yapıyor. Peki bunu yaptığında başımızda Bahçeli yada Erdoğan olmasa sizce sonumuz ne olur?

Zaman nefsin, kişisel çıkarların peşinde koşma zamanı değildir. Okyanus ötesinden bir terörist aşağılık bir şekilde 31 Mart’ta şuna oy verin diyorsa ve bizde MİLLET olarak teröristin, siyon uşağının desteklediğine dersini vermiyorsak

ÇANAKKALE hiç olmasaymış..!

15 Temmuz’da tankların önüne kimse yatmasaymış..!

Okyanus ötesindeki neidüğü belirsiz Haçlılar sizin evinize ilişmez dediğinde Yeni Zelanda’da Cuma Namazı esnasında Müslümanlar katledildi. Bir FETÖ teröristi “Güneydeki benim sevdiğim ülke” göndermesiyle kıblesini belli ederken o terörist ülke imzayı bahane edip Filistin’e bomba yağdırır oldu.

Hala gözünü açmayanlara sesleniyorum. Artık silkelenin zira bu millet bu kadar ihaneti bu kadar çukurluğu kaldırmaz.

Şimdi şu vitaminsiz kafalar Yerel seçimi Golan Tepelerine bağladılar diyebilir.

Yenikapı’daki 1.600.000 kişiyi 100 TL’ye bağlayan bir zekanın 31 Mart ile Golan Tepeleri arasındaki bağlantıyı görmemesi doğaldır.

Velhasıl gözü açmak şarttır.

Zaman ZİFİRİ KARANLIKTA AK SÜTÜN İÇİNDEKİ AK KILI görme zamanıdır. Önce 31 Mart’ı sonra Golan’ı sahibine teslim etme zamanıdır.

 

Popüler Kullanıcılar