PUTIN GOL GOL GOL!

PUTIN GOL GOL GOL

Heriflerin neredeyse 'Haydi Putin haydi Putin haydiii, tam zamanı tam zamanı şimdiii' diye tezahürat yapmadığı kaldı; hala AK Parti nasıl yüzde 50 alıyor diye şaşırıyorlar. La oğlum herkes vatanına milletine dansöz mü!

Putin’in cani cehenneme lakin ulkemize yerlesmis efendi Ruslardan ne istiyoruz? 'Rus konsomatris çalıştırmıyoruz' şeklinde iğrenç ırkçı paylaşımlar yapıp, Türkiye'de namusuyla, eğitimiyle birçoğumuza taş çıkaracak Rus kadınları hedef almak yakışıksız ve ayıptır. Politik meselelere ilk tepkisi komşusuna düşman olmak olan kişi kendisine çekidüzen vermelidir. Bunu yapan AK Partili hesaplardan ozellikle nefret ediyorum. Osmanli torunu dedigin saygili ve medeni olur.

Bu arada Can Dundar’in anti-izmarit, sevgili PKK’si infazlarina devam ediyor. PKK, gündüzün gözüne, herkesin gözü önünde, neredeyse canlı yayında alçakça saldırı yapıp hem polislerimizi, hem Kürt avukatları katlediyor; hala katil devlet diyorlar. Cinayeti çaresiz olan, kaybeden işler.  AK Parti ve Türkiye devleti yükselme döneminde, PKK ise dağılma sürecinde.

Ar damarı çatlak terör sempatizanlarınin kara propagandalari ve Türkiye düşmanı sponsorlarından başka hiçbir şeyi kalmadı. Tahir Elci’ye Allah’tan rahmet, ailesine sabir diliyorum.

Oturduğu yerden önüne geleni terörist ilan eden Alman, pardon Amerikan, yok yok Rus, ya hayır Kandilli sözde gazeteci Can Dündar terörizm suçlamasıyla tutuklandı. Gazetecilikte önyargı normaldir, araştırmacı gazeteciliğin önünü açar ama kin ve nefretin varlığını kaplamış, tek amacın hükümet devirmek olmuşsa, Türkiye'nin hiçbir milli meselesinde Türkiye'nin yanında yer almayacak kadar bu millete düşman olmuşsan, yaptığın artık gazetecilik değil, militanlık, tetikçilik ve casusluktur. İyi insanlara kuyu kazanlar tarih boyunca kazdıkları kuyulara hep kendileri düştü. Hz. Yusuf Mısır'a sultan oldu; Allah, kardeşlerinin ihanetini ilahi adaletiyle başlarına geçirdi.

3 kesimin büyük çoğunluğu hala seçim sonuçlarını hazmedemedi. Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir diyen Atatürk'ün çakma torunları olan demli Kemalistler, halkların kardeşliği yalanıyla halkın emdiği sütü burnundan getiren terör sempatizanlari ve teroristler ve maskesi düşünce ne oldukları ortaya çıkan Gülenistler. Hepsinin hayatında bir TEK adam var. Beyinleri kelepçeli. Biz hür vicdanımızla Erdoğan'ı ve Davutoğlu'nu eleştirmeye ve neden yüzde 70 alamıyorlar diye sorgulamaya devam edeceğiz.

Vakkas Dogantekin

Twitter: vdogantekin

Los Angeles, CA

 


Coronavirus (Covid-19)

  • 5,978,858Coronavirus Vaka Sayısı
  • 364,576Ölü Sayısı
  • 2,982,696Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 22:20

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar