TRUMP MI HILLARY Mİ?

TRUMP MI HILLARY Mİ?

Beni sosyal medyadan takip edenler uzun süredir Trump Başkan Amerika Şampiyon dediğimi bilir. Boyu posu devrilsin, bu dengesizi de sevdiğimizden değil de, rakibi Hillary öyle İsrail uşağı, öyle Türkiye düşmanı, öyle FETO dostu ki, Trump için dua eder olduk.

Hillary apaçık bir şekilde 15 Temmuz darbesinin organizatörlerinden.

Son dakika yamuğu yapıp Putin’le anlaşarak Esad’ı başta tutan, milyonlarca kişiyi mülteci, yüzbinlerce kişiyi rahmetli yapan kanlı Suriye coğrafyasının mimarlarından.

Türkiye nefreti gözlerinden fışkıran, yüzlerce konuşmasında Türkiye’yi bir kez bile kullanmayan, Türkiye’yi yok sayan beceriksiz bir hasta.

NATO üyesi, sözde ABD müttefiği Türkiye’nin terör örgütü ilan ettiği FETO’den milyonlarca dolar bağış alacak kadar siyasette gözü dönmüş, uniseks bir canavar.

Oval ofisi oral ofise çeviren, epeyce genç bayanı ziyan eden kocası Clinton’a siyasi hırsı yüzünden çitini çıkarmayıp, bugün kadın hakları savunucusu kesilen ahlaksız bir riyakar.

Statükonun, yerleşik Amerikan sisteminin, büyük şirketlerin temsilcisi.

Neden Trump?

Trump, İngilizce kelime anlamıyla iskambildeki ‘koz’ demek.  Trump bir dolar milyarderi. O yüzden Hillary gibi diğer milyarderlerin samar oglani değil, arkadaşı, iş ortağı. Hillary ise azgın milyarderlerin ‘kozu’. En kötü Trump, benim gözümde en iyi Hillary’den 10 kat tercih edilesi. Hillary’nin vahşi bir kan dökücü, yalancı bir politikacı olduğu icraatleriyle ispatlı; Trump’ın sadece lakırdısı var.

Normalde Cumhuriyetçi olan Sheldon Addison gibi siyonist para babaları Trump’a bir kuruş vermediler. Trump ırkçı falan filan o yüzden vermiyoruz demeye getirdiler ama palavra. Trump, Amerikan ve global zulüm sistemi için toksik bir aday, ne yapacağını kestiremiyorlar, yanlış ata oynamak istemiyorlar. Hillary’nin öngörülebilir, risksiz bir köle olacağını bilecek kadar zekiler.

Trump kazansa da kaybetse de Amerika’da bir devrim yaptı. Koyun gibi CNN ve NY Times ne derse inanan Amerikan toplumunun yarısını ana akım medyaya düşman etti, bu yayın organlarının taraflı ve yalancı olduklarını ispat etti. Bunu 30 ülke yan yana gelse başaramazdı. Bu Amerika’da bir devrimdir ve artık burada hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Evet, anketler Hillary diyor. Türkiye’de de FETO’cu anket şirketleri AK Parti’ye barajı zor geçirtiyordu. Manipülasyon diz boyu. Vur kır parçala, Trump’İ başkan yaptırma taktiği sonuna kadar devrede.

Ama elbet, kaderin üstünde bir kader vardır. Tasalanma Trump’im, zaman bizden yanadır.

 

 

Vakkas Doğantekin, Twitter: vdogantekin, Los Angeles, CA


Coronavirus (Covid-19)

  • 5,990,098Coronavirus Vaka Sayısı
  • 365,131Ölü Sayısı
  • 2,992,616Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 22:50

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar