EBU LEHEB DE EVET DİYEMEDİ, PKK FETO DA

“Ebu Leheb’in elleri kurusun, kurudu da… Ne mali ne de kazandığı ona fayda vermedi. O, alevli bir ateşe girecektir. Karısı da odun hamalı olarak onunla beraber girecektir. Boynunda da hurma lifinden bir ip olacaktır.” (Tebbet 1-5)

Tebbet süresi, bu ayetler indikten 7 yıl sonra ölen Ebu Leheb ve eşinin küfür yani imansızlık üzere öleceğini haber vermektedir.

Ve haber verdiği gibi de çıkmıştır. Gaybdan haber veren Kuran'ı Kerim'in, Allah kelamı olduğunun milyar ispatından önemli bir tanesidir. İdrak edebilene apaçık mucizedir.

Gel gelelim Ebu Leheb ve PKK-FETO bağlantısına.

Ebu Leheb de evet diyememisti, PKK-FETO da evet diyemiyor. 

Diyebilseler düşmanları zayıflayacaktı ama diyemiyorlar. Nisan ayında bir referandum olacak. Erdoğan-Bahçeli kanadını destekleyen millet evet diyecek, CHP-HDP-FETO tabanları büyük ölçüde hayır diyecek. PKK'nın üst düzey komutanları bir bir Türkiye hayır demeli şeklinde videolar yayınlıyor. FETO'nun kaçak kalemşörleri hayır kampanyaları yapıyorlar. PKK'nın, FETO'nun ve bilinen bilinmeyen tüm terör örgütlerinin hayır demesi, vatandaşı evet demeye teşvik ediyor.

Milyonlarca kararsıza göre, eli kanlı düşman iyiliğimizi istemeyeceğine göre evet doğru seçim olacak.

Türkiye'nin 40 yıllık yeminli düşmanı PKK ve Türkiye'nin yetiştirdiği en büyük vatan haini Fetulli Gülen, Erdoğan düşmanlığından öyle kafayı yemiş durumdalar ki Ebu Leheb gibi bile bile, gore göre kendilerini ateşe atıyorlar. Biz evet diyoruz deselerdi, emin olun, başkanlık sistemine geçiş böyle kolay olmayabilirdi. O tren de kaçtı. Bu taktiği benimseseler bile artık çok geç, renklerini belli ettiler.

İnşallah sistem değişecek ve daha da güçlenecek olan Türkiye, PKK'yı ve Gülenizm'i cehennemin dibine yuvarlayacak.

Vakkas Doğantekin

Los Angeles, CA

Twitter: vdoğantekin
Coronavirus (Covid-19)

  • 5,676,419Coronavirus Vaka Sayısı
  • 351,591Ölü Sayısı
  • 2,898,784Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 02:20

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar