YALAN TARİH İLLÜZYONU

YALAN TARİH İLLÜZYONU

Hazırmısınız; ezberleri bozmaya, size öğretilen doğruları yanlışa çevirmeye, beyinlerinizi kemiren bir sürü soruya cevap bulmaya!

Birkaç yüzyıldır beyinlerini yıkadılar insanoğlunun; evrim teorisi ve bunu merkezine alan bir tarih aldatmacası ile. Kütüphanelerimizde rafları doldurdular, yetmedi okullardaki ders kitaplarına kadar  girdiler.  Marx, Engels, Darwin, Dawkins ve daha niceleri…

Biyolojik tabanlı bir yazı olmadığı için delilleri sıralamayacağım; Lakin komünizm ve faşizm başta olmak üzere insanlığa felaket getiren tüm akımların temel dayanak noktası olan,  yaratılış gerçeğini inkar eden, canlılık için gerekli olan tek bir proteinin bile oluşumunu açıklayamayan evrimcilerin bir tek fosil örneği ile bile temelinden çöken, yerle bir olan bu sistemleri,  insanları gerçeklerden uzaklaştırıp imansız inançsız bireyler olması için tezgahladıkları bir kurgu idi.  

Yaklaşık 150 yıldır, 19.Yüzyıldan beri insanların, öncesi var ama finalinde maymundan geldiğini söyleyen darwinizmin yani evrim teorisinin, günümüzde artık esamesi okunmayan, ilim ve bilim adamları tarafından da çürütülmüş, hiçbir bilimsel delile dayanmayan bir aldatmaca ve kandırmacadan oluşan “komünist ideolojinin materyalist bir illüzyonu" olduğu aşikardır.

Bu gerçeklere rağmen Avrupalı’ların yalnızca %18’i yaratılış gerçeğine, ne acıdır ki geri kalan %82 ise evrim teorisine inanmaktadır. Ülke bazında ele alırsak bu tablo şu şekilde karşımıza çıkmaktadır; Almanya %14, Belçika %10, Danimarka %9, Finlandiya %16, Fransa %18,  İngiltere %20, İspanya %13, İsveç %12, İsviçre %24, Norveç’de ise halkın %19’u yaratılışa yani insanları Allah’ın yarattığına inanmaktadır.

Fakat hikaye daha eski; 17.Yüzyıldan itibaren bu sonuca ulaşmak için bir de tarih uydurdular. Artık maymundan gelmediğini bilen insanoğlu bu tarihide bilmek ve hafızasından çıkarmak zorunda.

Maymundan insana doğru evrimi gösteren şemaları özenle çizen ateistlerin ataları, mağara adamından geldiğimizi kurgulayarak bize aşıladılar.

Doğruydu! Fakat o şekilde değil.

Evet önce ateşi, sonra tekerleği daha sonra elektriği bularak bugünlere kadar bir medeniyet evrimi geçirmiştik ama söylenmeyen  tahmini 4,5 milyar yıl yaşındaki dünyamızda başka medeniyetler olup olmadığı ve bu tip bir medeniyet evriminden geçip geçmediği idi. Eski medeniyetlerdeki tarih ve bilgiler ya kulaktan kulağa yada yazılarak naklediliyordu sonraki kuşaklara. Afetler, savaşlar ve bilmediğimiz bir çok etken bu tarihi onlar ile birlikte bizim medeniyetimize intikalini imkansız kıldı, yada Yaradan öyle istedi.

Herkes bilir Atlantis ve Mu Kıtası’nı,  Kur’an-ı Kerim’de yazan Nuh, Hud, Salih,Şuayb ve Lut kavmini… Yaradan bu medeniyetleri neticelendirmiş ve sonrasında başka kavimler, medeniyetler yaratmıştı. Bizler nasıl bu kadar ileri gidebildiysek pek çok konuda, onlarda bir medeniyet evrimi geçirmişti kuşkusuz.

Rusların Orta Asya’da bulduğu arkeolojik bir keşifte; yüzbin yıl öncesine ait iskeletlerde kalp ve beyin ameliyatı bulgularına rastlanıldı; Demek ki tıpta ne kadar ileri idiler. Güney Almanya’da bir mağarada bulunan 35.000 yıllık beş delikli flüt ki Batı Müziği’nin temel formu olan yedi nota ölçüsünü seslendirmekte; ne kadar gelişmiş bir sanat zevkine ve kültürüne sahip olduklarını gözler önüne sermekte. Piramitleri yapan  Mısırlıların matematikte ne kadar  ileri olduğu ve daha niceleri gibi.

Ama olamaz maymundan ve mağara adamından gelen bir nesil piramitleri nasıl yapabilirdi!

Darwin’in evrim teorisi ve materyalist inanışa sahip fikir akımlarının ortak noktaları ve yegane amaçları dinsizlik ve insanların tamamına Allah’ın varlığını inkar ettirebilmektir.  

Geçmişin kanatları vardır uçup gider, tarih içinde kaybolur, beraberinde de bir çok şeyi götürür. Sadece miraslar kalır. Evvelki uygarlıkların yerini yeni uygarlıklara devretmesi, bu işlem esnasında da tüm tarihini, kültürünü ve döneminin gizemli eserlerini bırakması bizim en büyük mirasımız, korumak ve tekrar bir sonraki nesillere aktarmakda görevimizdir. 

Unutmayalım; Bizim medeniyetimizde neticelenecek; Kıyamet ile! Kitabımızda yazdığı gibi olacak…

Eee şimdi diyecekler ki; O vakit ahir zamandayız mehdi ve mesihin de gelmesi yakındır, yada geldi.

Müjdeler olsun size; Mehdiyet geldi ve dünyaya hakim!

Ama küçük bir farkla adı mehdiyet değil; MEHDİNET…  Kılıcı da basit bir mouse…

Tüm bilgileri alıp kitaplaştırabilseydik; Amerika veya Çin'in yüzeyini 13 kat kitapla kaplayabilirdik oysa ki artık tüm bilgiler sonraki kuşaklar için depolanıyor, küçük bir hareketle o bilgi deryasına dalabiliyorsunuz.

Artık herkes çıplak; dokunulmazlık kalktı, herkes birbirine dokunacabilecek kadar yakın.  Gizli saklı yok, herkesin herşeyin maskesi düştü. Hırsızlarda, din tacirleride, teröristlerde, diktatörlerde, yalancı ve uğursuzlarda herkes ama herkes vitrinde…

Artık önceki medeniyetlerde olduğu gibi tarih bizim kavmimizde kaybolmayacak, artık “MEHDİNET” dünyaya hakim...

Tabii ki Allah izin verirse….


Hüseyin KOCABAŞ   

Antika ve Sanat Eserleri Uzmanı

w.site  : www.huseyinkocabas.com

e-mail : huseyin@huseyinkocabas.com

 


Coronavirus (Covid-19)

  • 232,595,152Coronavirus Vaka Sayısı
  • 4,761,798Ölü Sayısı
  • 18,614,780Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 04:25

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar