Devlete operasyon devletin memurundan

31 Mart üzerindeki sis perdesi hala kalkmış değil.

Buda bize 31 Mart’ın çok detaylı ve ince ayrıntılarına kadar planlandığını gösteriyor.

Şimdi biz diyoruz ki; efendim İP hiç belediye kazanamadı.

Soru: Sizce İP’nin hedefinde bir belediye kazanmak var mıydı?

Cevap: KESİNLİKLE YOKTU.

Mesela Saadet Partisi oy oranlarında dibi gördü diyoruz.

Soru: SP partisinin İstanbul’da Büyükşehir Belediyesi için aldığı oy %1,21 peki bu oy oranı Binali Yıldırım’da olsaydı ne olurdu?

Velhasıl İP ve SP üzerlerine düşen görevi harfiyen yerine getirdi. Bu iki parti İHANET mi etmiştir. İhanet sizden olan birinin başkasına çalışmasıdır. Peki bu iki partinin BİZDEN olduğu konusunda ne kadar eminsiniz?

Geriye kalan 2 YAPI biri CHP diğeri HDP…

İkiside birbirinin yedeği olan iki ODAK.

S.Temelli’nin vaadedilen topraklar tezine sıkı sıkıya bağlı iki ORTAK.

Temelli SİYONİST ağzıyla konuşur, “GÜNEYDEKİ ÜLKEYE HAYRAN” olanların ADAYI mazbata fetişizmine düşer.

Tamda burada 31 Mart gecesi olanları daha iyi idrak edebilmek için 15 Temmuz’u hatırlayalım.

15 Temmuz gecesi Genel Kurmay Başkanlığına gelen Binbaşı darbe bilgisini verdiğinde bilgiyi doğrulamak, darbe girişiminin nasıl olabileceği konusunda inceleme yapılırken hadisenin vehameti ortaya çıkmıştı.

31 Mart SANDIK DARBESİNDE ise saat 02:00’den sonra Binali Yıldırım’ın oyları GARİP şekilde düştüğünde Ak Parti teşkilatlarınca fark edilen geniş çaplı operasyona ancak tepki gösterildi.

Yine 15 Temmuz gecesi millet sokaklara dökülürken sosyal medya hesaplarından “evlerinize dönün”, “askere karşı koymayın”, “sulh içinde olun” gibi paylaşım yapanlar çok garip 31 Mart’tan sonra “MAZBATA MI VERİN” paylaşımlarını yaptı.

Gelinen noktada Ak Parti yapması gereken muhasebeyi yapar ve yapmalıdır. Burada söylenecek sözlerimizi ve haklarımızı saklı tutuyoruz.

Lakin karşımızda siyasi plandan çok sosyal, psikolojik, stratejik bir plan var.

Yakın tarihimizin pek iyi bilinen ve ciddi problemleri olan şahsiyeti İNGİLİZLER ile yaptığı toplantıda kullandığı ifadeler şöyledir.

“Merak etmeyin Türkiye’de ticareti YAHUDİLERE yönetimi ise RUMLARA bıraktım”

Bu söz sarfedilmiş ve günümüze IŞIK tutan bir sözdür. Bu cümle üzerinden geçmişi, bugünü ve yarını okumanız mümkündür.  Geçmişleri incelendiğinde 4lü mekanizmanın bu cümlenin neresinde olduğu çok net görünmektedir.

Müdafa soyismi değiştirilirken akıcı şekilde konuşulan Rumcayı 2016 yılında görmezsen, anne ismi Rabin olanın başına takılan takkeyi ve neşrettiği ZEHİRİ 2016’da görüyorsan problem birazda bizdedir..!

Bugün ASALA’yı, PKK’yı,  S.Temelli’nin SİYONİZM kokan ifadelerini anlamayan, bilmeyen milyonlarca gencimiz ve insanımız var.

İdrak yolları TAM açılmadıkça HAK ile BATIL tam ayrıştırılmadıkça bu savaş kazanılmaz efendiler..!

Aksi takdirde “başına takke takmış ve zihinleri zehirleyen birine” inanan sürülere rastlarız. İslama ve Müslümana her fırsatta hakaret edenlerle beraber olup, seçimlerden önce millete “işiniz gücünüz inanç” diyen birinin Eyüp Sultan’da SAMİMİYETTEN UZAK gösterisine şahit oluruz.

31 Mart’ta bir FETÖ Sandık Darbesi ile karşı karşıya kaldığımızı sosyal medyada ilk ben yazmıştım. Şimdi de şunu yazıyorum. 31 Mart günü DEVLETİN MEMURU, DEVLETİNE OPERASYON çekmiştir.

İşte asıl mesele budur. Kimdir bu DEVLET MEMURLARI?

Kimin emriyle oylar üzerinde oynama yaptılar? Binali Yıldırım seçimi kazandık dedikten sonra saatler içinde oylarla oynayın diye düğmeye kim basmıştır?

Elbette tespit edilecek ve elbette DEVLET aklı bu saldırıya cevap verecektir. Şu an YSK memurları, sandık müşahitleri zan altındadır. Olağan şüpheliler kim olursa olsun devlet bu örümcek ağını çözmelidir.

Lakin çözülmesi gereken ilk cümle ticareti Yahudilere, yönetimi Rumlara diyen zihniyetin kökünün kazınmasıdır.

Bunun için yapılması gereken ilk şey EĞİTİM ve MÜFREDATTIR.

 


Coronavirus (Covid-19)

  • 5,991,562Coronavirus Vaka Sayısı
  • 365,304Ölü Sayısı
  • 2,991,304Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 23:30

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar